Декемврийското дете рисува пъстро яйчице

  • 20 275
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз пари на ръка незнам дали ще давам. Мисля всичко да си е по официалния ред. Достатъчно й снасям като й ходя на прегледите толкова години... А и хич не ги обичам тея работи. Ама нищо не се знае.
Ама благодаря за разясненията.

Тази вечер бях на много хубав концерт в НДК. Така хубаво си изкарах. Починах си и се освежих. Много съм доволна, че така се стекоха обстоятелствата и можах да отида Simple Smile

Утре ще се видим на Снежанка нали? Simple Smile

# 256
  • Мнения: 2 567
Мда, аз купих пролетни обувки- Пепино на Рикоста най- ми допаднаха. Първо като качество и 2ро исках да може сама да ги обува и събува.

Миналото лято изкара със сандали на Рикоста, за това ще видя какво ще намеря и харесам.

# 257
  • Мнения: 772
здравейте, здравейте,

аз бях малко до търново в командировка, също уж си отпочинах, но не буквално - т.е. все пак умирам за сън, но утре си мисля да се пробваме за Снежанка, дано има още билети, макар и не на първия ред... ако не, можем поне да ви причакаме след това да ви видим!
лека нощ!

# 258
  • Мнения: 1 568
Шоши, хубави са много! Браво за покупката.
Аз вчера пак погледнах тук таме за обувки. В Geox - по 100 лв.  Rolling Eyes и в Adam's - по 60. Скъпо ми е май. В НДК-а имаше щанд на Капчица, но нищо не ми хвана окото. Ще гледам китайски гуменячки  Laughing
Дара сега ходи с едни кожени маратонки Найк, за сега са добре, ама като се постопли още малко ще трябват нови.

Гледам някои си джиткат - концерти, Пловдив, Търново ... това е живота! Останалите - на Снежанка.
Аз ви предлагам след театрото да отидем до градинката пред театъра, ако има време.

Хайде приятен уикенд на тези, с които няма да се видим днес.

# 259
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Аз за сега съм накупила два чифта маратонки по летни модели на Адидас и на Фила,няколко чифта гуменки,два чифта за поли отворени обувки от Рънърс и един Геокс.Поръчах и от френския сайт и чакам да ми пристигнат.За лятото ще поръчам от Некст другия месец.Смайли,ти къде гледа като до преди 2 -3 седмици в Геокса имаше страшно намаление и сандалите бяха по 50-тина лева?Около 2 месеца беше намалението.
Приятно ви изкарване на театрото!

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 09:31 от chocha

# 260
  • Мнения: 951
О,аз бях с пълна упойка,сега като се замисля даже не знам защо не ми дадоха да избирам,но определено не бих искала да съм в съзнание и да усещам,как ми бъркат в коремната кухина,макар и по този начин да съм изпуснала прекрасните мигове като този да видиш детето си веднага след изваждането му и да му чуеш първият плач...
Не съм се мазала с нищо,не сам ползвала никакви лепенки,мазанки,антибактериални сапуни,раната не ми правеше никакъв проблем /щом на 20та седмица почнах да правя кормни преси.../ Дотолкова не ми създаваше притеснения,че не съм обърнала внимание,че шевът е доста по-забележим,от тези на др. жени...Иначе можех до 3-я месец да отида на лазер и да ми махнат келоида/ама че гадно звучи,определено не изглежда така гадно,колкото звучи!Просто няма вид на тъничко,кокото косъм,шевче,както би трябвало/
Аз съм взела едни сандали на КК,доволна съм от техните обувки!



Вчера изведнъж като пекна едно слънце,разрових се из скина на Дани и видях,че няма никакви летни дрехи!Всичко му е малко,аз да ви кажа,ако не сте обърнали внимание  Mr. Green
Снощи бяхме на един РД,в 2ч се прехвърлихме на един годеж,където бяхме поканени,и се прибрахме в 5 сутринта,сега се прозявам като крокодил!Не си падам по нощния живот и не съм свикнала да си лягам,когато хората стават,да не съм вампир!Ама като за разнообразие е добре,доволна съм.

Свалила съм за вас 20-тина снимки от кръщенето,за да не ви оттегчавам с 150,които сме нащракали! Mr. Green

http://vanillia.multiply.com/photos/photo/24/1

Като стана въпрос за хубави концерти,като бях в София във вторник,видях разлепени афиши за концерт в края на април  на руски цигулар-виртуоз Спиваков.На това бих отишла,той е страхотен цигулар.Ама мога само да си мечтая-помолих мъжът ми да ме заведе на изложбата на Леонардо да Винчи/която траеше 2 или 3 месеца!!!/,той ми отвърна "до кога ще е изложбата?До 25 март ли?Ооооооооо,има мнооого време!" #Cussing out И не отидохме,разбира се!Ама разбираемо е,София виж къде е,в Америка,цели час и половина с кола,а ние и кола нямаме...а с магарето на дядо е като до луната...И пари нямаме,кой ще ми даде 1 лев за билетче?  #Cussing out И баби си нямаме,които да ни гледат детето за половин ден...Такива сложни организации само за едно ходене до София! Mr. Green

# 261
  • Мнения: 1 568
Лелееее ама Дани наистина много се е издължил и много мъжки се е държал на кръщането Grinning
Кръстниците видяхме, свеки също както винаги младолика мацка, Ванилка супер парче, ама таткото на Дани пак никъде не се вижда. Мнооого го криеш, Юле, тоя мъж! Що така?

На мен пък много ми се ходи на концертите на Джордж Майкъл и на Вая Кон Диос. Ще видим дали ще ме огрее ...

Чоча, четох те аз тебе в "На пазар", че си обзавела Вики с има няма 11 чифта пролетно-летни обувки. Чак се подтиснах  Grinning
Аз правих поръчка от ЛаРедут, обаче на адреса на брат ми в Ница, защото на половината неща ми написаха, че се доставят само за Франция. Поръчах предимно есенно-зимни неща, защото бяха супер намалени - палто, ботуши, шал и шапка ...
Ти кои обувки от там поръча?
В КиК прознавам си не съм гледала още, срамота, разхождаме се почти всеки ден със семейство Колеви  Grinning
Марси, Деси-Р, от къде в Благоевград пазарувате обувки? Аз само магазина на КиК знам къде е. Мисля случайно да минем от там с дядото на Дара и слууучайййно той да й купи обувки  Mr. Green
Ние ще сме там следващите почивни дни. Организирайте се да се видим, ако искате. Да идем в зоопарка например  Laughing

Ааа за театъра щях да пиша - много сме доволни - постаовката беше на ниво макар и доста сайбър вариант. Аз все пак си оставам на мнение, че е хубаво да им се пълнят главичките с подобни фантазета.

# 262
  • Мнения: 1 568
Чоча, на сайта на Некст пише We are sorry but we do not accept orders from outside of the UK at this time. Това временно ли е или има друг чалъм за доставка до бг?

# 263
  • София
  • Мнения: 2 493
Мислите ли нови заглавия? Стигаме 15тата страница много скоро.
Освен това новата тема ще трябва пак да я пуска някой друг, а не аз. Баба ми сега като ме видя каза, че корема мис е е посмъкнал, та може и да не дочакам май месец. Ама вторник Благоева ще каже какво ще правим и кога. Аз хем искам да се приключва по-бързо, ама хем ми се искаше да е май месец, заради това, че е хубав месец.

На мен театрото също ми хареса, но определено май им трябва още малко време на малките за тая постановка. Мая постоянно ме питаше "Мамо, къде е царицата? " в момента, в който тя изчезенеше и много й се радваше като се появеше пак.

Мая вс еоще има дрешки от миналото ялто, които й стават, но и ще трябва много новид а купувам.

На концерт на Джордж Майкъл 100% искам и ще направя всичко възможно да отида. А доколкото си спомням нашите варненски декемврийки ета и Маленна са му фенки и сигурно ще дойдат. Да вземат да се обадят - няма да е лошо Simple Smile

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Чоча, на сайта на Некст пише We are sorry but we do not accept orders from outside of the UK at this time. Това временно ли е или има друг чалъм за доставка до бг?
Не доставят до Бг.Имаме позната там и на нейния адрес тя ще ги поръча,а някой от шофьорите на панко като ходи до лондон на курс ще ми ги донесе.В Адомс едни гуменетки са 60лв,а оттам за 60лв ще поръчам 4 чифта сандали.
От ЛаРедута съм поръчала кожени сандали и кецове,че гледам са актуални.
Отивам да гледам на Дани снимките

# 265
  • Мнения: 2 567
Янче, дано устискаш, че да сме заедно май месец с бебоците  Hug
50 лв за Геокс е супер цена  Peace
Ванилке, Дани е супер. За майка му няма да говорим, ти си знаеш   bouquet

# 266
  • Мнения: 1 568
Усмивките ни греят вече, чакаме на Янче второто човече!
или
Декемврийчета, хванали се за ръчичка, чакат на Мая малката сестричка!

некви такива ми се въртят...

Чоча, само ще си подсмърчам по сайта на Некст тогава. Бяхме и в аутлета на Шукидс днеска, харесах два модела - едните 60 лв., другите - 80 лв. Поне са от естествена кожа. Ще видим.

Качих няколко снимки на Дара с коремче: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1830&AlbumId=91824

# 267
  • Мнения: 951
E,браво Нелка!   Hug Аз те помня от миналата година,с тен,слаба и сега с това коремче все едно за първи път те виждам!СУПЕР!Много ви се радвам,но аз не мога да си се представя с още едно дете ЗА СЕГА.

ЧОЧА! Shocked Аз и без това съм останала с впечатлението,че Вики има много дрешки,а успява ли да ги износи /говоря конкретно за обувки/Разбира се,не съм на мнение,че детето трябва да има 1 чифт!Обаче далаверата при теб е голяма!Браво!

Мерси за хубавите отзиви,наистина кръщенката беше малък празник за мен!Само че попът е направил забележка на моя мъж,че съм прекалено разголена за случая и наистина е бил прав,как не се усетих... Embarassed
А изглеждам като "парче",защото избирам най-хубави снимки,нали знаете!
НЕЛИ-моят мъж трудно мога да го скрия,не знам как не е е попаднал в кадър моят 100 килограмов мъж!

# 268
  • София
  • Мнения: 2 493
Много сладки заглаваия Simple Smile Чуствам се поласкана Simple Smile

Шошка, тебе май месец ли ще те кръцкат? Кога? Имаш ли дата или още незнаеш?

Мисля че няма да имате нужда ама да напиша и тука: ако на някой му трябват бурканчета от детски храни за детска кухня, открих 3 щайги на тавана. Сега се чудя какво да ги правя. Пуснах обява във форума, че ги подарявам щото нали ужс а дефицит, ама нещо няма интерес. А много ми е жал да ги изхвърля, като знам с колко зор събирах тогава за мене... Май ще отскоча до нашата кухня да оставя бележка за мамите, които тепърва ще се записват. Или пък директно да ги даря на кухнята и да не взимат от следващите еди колко си майки пари... Това сега ми хрумна току-що...

# 269
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
На мен това заглавие май повече ми харесва. Дори преди да ги прочета и на мен някакви такива ми се въртяха из главата. Laughing
Цитат
Усмивките ни греят вече, чакаме на Янче второто човече!
Смайли супер са снимчиците с двете човечете. С дрехи обаче корема не ти изглежда толкова голям. Laughing
Ние с Вики в събота сме на свадба на моя приятелка в Банско, даже Виктория ще е шаферка, но от неделя до вторник при всички случаи ще се организираме за срещичка.
За обувките - от КиК честно казано никога не съм пазарувала. За пролетта си имаме все още няколко чифта маратонки и обувчици от есента. А вчера пратих Вики на разходка с баща и и се върнаха с много сладички спортни сандалки  АДИДАС, а и цената им беше доста приемлива за марката-39лв. Тениски и роклички също си имаме поне за сега, ама май за панталонки сме го по закъсали че е дръпнала на височина.
Ванилийка наистина много пораснал изглежда Дани Бузани. А пък и голям юнак, ние примерно щяхме да се скъсаме от рев -хем поп, хем вода. Joy

Общи условия

Активация на акаунт