Отговори
# 510
  • Мнения: 1 434
Още снимки от концерта на George Michael в София. Незнам дали вече не са пускани.
снимките са много  добри  bouquet

# 511
  • Мнения: 13 512
Още снимки от концерта на George Michael в София. Незнам дали вече не са пускани.
поздравления, страхотни снимки!

# 512
  • Мнения: 293
Jenifer - уникални са снимките, по хубави до този момент май не съм виждала от коцерта .smile3501 smile3501

страхотни са снимките  bouquet

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 704
masliankov, браво за вметката и текста!

Цитат
Уникалното от началото на турнето на Гошо е, че на всички концерти през тази година когато запее тази песен може наистина да се чуят гласовите му способности. Имам предвид, че никои не знае текста и публиката не се обажда

 hahaha

ДесиХ2, Papa Was A Rolling Stone е на Temptations, да. Ние обсъждахме първата част от песента-Killer  - до "it was the third of september..."

# 514
  • Мнения: 23 306
masliankov, браво за вметката и текста!

Цитат
Уникалното от началото на турнето на Гошо е, че на всички концерти през тази година когато запее тази песен може наистина да се чуят гласовите му способности. Имам предвид, че никои не знае текста и публиката не се обажда

 hahaha

ДесиХ2, Papa Was A Rolling Stone е на Temptations, да. Ние обсъждахме първата част от песента-Killer  - до "it was the third of september..."
Joy  Peace

# 515
  • Мнения: 1 146
Ако ви се гледа  - на VH1 Grinning

# 516
  • Мнения: 1 999
Снимките не са мои Embarassed Дори не познавам човека, който ги е правил. Просто попаднах на тях, чрез други фенове на G.Michael и ги споделих с вас. Wink

# 517
  • Мнения: 1 146
Къде сте всички?
Поотминаха ли емоциите? При мене не са - още ми е приповдигнато Grinning

# 518
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ето меееее! Всяка вечер заспивам с Джордж Майкъл. След този концерт направо съм луднала.

# 519
  • София
  • Мнения: 383
Тук сме. Сега уговарям половинката да отидем на концерта му в Атина. Там имаме къде да спиме  - само пари за билети и път. За сега няма резултат. Ако се навие ще се похваля. Peace

# 520
  • Мнения: 23 306
Тук сме. Сега уговарям половинката да отидем на концерта му в Атина. Там имаме къде да спиме  - само пари за билети и път. За сега няма резултат. Ако се навие ще се похваля. Peace
Koга е концерта там?Не съм била в Атина-може да съчетаем.Имата ли билети-обикновено за неговите концерти се продават веднага и после може да се вземат от агенции ,но са с ужасна надценка.Ние ,преди да отидем да го гледаме в Милано търсихме билети в Мадрид,ПАриж,Рим-никъде нямаше свободна продажба,хем навякъде пращахме познати на място да пеоверяват.Най-накрая си купихне пакет/от официалния сайт/-билет с хотел/3 звезди/ за 2 нощувки,излезе ни майка си и баща си. Crazy

# 521
  • Плевен
  • Мнения: 239
А някой случайно да е гледал филма "George Michael- A Different Story"? И къде ли го има този филм,че в торентите не го намирам newsm78

# 522
  • София
  • Мнения: 383
Koга е концерта там?Не съм била в Атина-може да съчетаем.Имата ли билети-обикновено за неговите концерти се продават веднага и после може да се вземат от агенции ,но са с ужасна надценка.Ние ,преди да отидем да го гледаме в Милано търсихме билети в Мадрид,ПАриж,Рим-никъде нямаше свободна продажба,хем навякъде пращахме познати на място да пеоверяват.Най-накрая си купихне пакет/от официалния сайт/-билет с хотел/3 звезди/ за 2 нощувки,излезе ни майка си и баща си. Crazy
[/quote]
Концертът е на 26 юли - последния от турнето. На билетите само знам цената - от 50 до 275 евро за Circle of Faith. Но още обработвам мъжо, та за сега друго не съм проверявала. Той само да се навие Hug

# 523
  • Мнения: 4
Ако се навие какво следва?

Да купува билетите ли?  Shocked Shocked

# 524
  • София
  • Мнения: 383
А той навит ли е?  Thinking Whistling

Общи условия

Активация на акаунт