"Дневникът 7" - да отслабнем всички заедно

  • 37 510
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 319
 И аз днес си купих зелената после съжалих че не съм си купила розовата че аз нямам целулит.При мен всичко е сланинки но утре ще си взема розовата и др цикламовото който е за стрйи че аз имам по корема и по бедрата след раждането Sadа ако ми стигнат парите ще си взема и гел душа първа стъпка който се използва преди зеленият абе въобще цялата серия похвалиха ми ги всичките Peaceпосле ще споделяме как е

# 316
  • Мнения: 36 059
ексфолиращият душ-гел е с много дребни частички, много нежни и не става за ексфолиант - аз не го усещам, но като душ-гел - бива Simple Smile

# 317
  • Мнения: 6 958
Момичета днес съм на 1/2 грейпфурт. Дояде ми се салата (отново) отивам да си забъркам нещо... Диетата ми е сурови плодове и зеленчуци в зависимост от това какво ми се дояжда за в момента.  newsm78

Въпрос към ядящите салати. Какъв диетичен дресинг използвате?!? Ще споделя моя и кажете как ви се струва?!? Ползвам го от доста отдавна взаимстван е от книгата Сила за живот и Майкъл Търмънд, но направен и смесен по мой си вкус  Embarassed (оцет и сол не обичам и не консумирам).

В една мензурка си смесвам:

6 ч. л. лимонов сок
6 ч. л. вода
3 ч. л. зехтин
черен пипер
магданоз
целина

Оставям го да престои и го използвам за 2 дена (2 порции салата х 300 гр. някъде едната)  newsm78

Какво ще кажете?!? Ако някой друг използва друг дресинг, ще чакам идейки..., че на моменти нещо не ми е вкусно... Ама то е разбираемо защо  Embarassed липсва ми шоколадцето и месцето предполагам  Mr. Green И подчертавам диетичен дресинг без майонеза, сосове и т.н., т.е. нещо подобно на моето но какви подправки бихте добавили или нещо от сорта  newsm78

# 318
  • Мнения: 319
Момичета днес съм на 1/2 грейпфурт. Дояде ми се салата (отново) отивам да си забъркам нещо... Диетата ми е сурови плодове и зеленчуци в зависимост от това какво ми се дояжда за в момента.  newsm78

Въпрос към ядящите салати. Какъв диетичен дресинг използвате?!? Ще споделя моя и кажете как ви се струва?!? Ползвам го от доста отдавна взаимстван е от книгата Сила за живот и Майкъл Търмънд, но направен и смесен по мой си вкус  Embarassed (оцет и сол не обичам и не консумирам).

В една мензурка си смесвам:

6 ч. л. лимонов сок
6 ч. л. вода
3 ч. л. зехтин
черен пипер
магданоз
целина

Оставям го да престои и го използвам за 2 дена (2 порции салата х 300 гр. някъде едната)  newsm78

Какво ще кажете?!? Ако някой друг използва друг дресинг, ще чакам идейки..., че на моменти нещо не ми е вкусно... Ама то е разбираемо защо  Embarassed липсва ми шоколадцето и месцето предполагам  Mr. Green И подчертавам диетичен дресинг без майонеза, сосове и т.н., т.е. нещо подобно на моето но какви подправки бихте добавили или нещо от сорта  newsm78

Благодаря за идеята никога не бих се сетила за такъв дресинг аз ползвам само зехтин и оцет но сега като прочетох ти какво ползваш ще се възползвам от идеята ти PeaceЧак ми се прияде и на мен салатка но умишлено не съм си купила за да не се изкушя днес съм само на 1  beerи мисля това да ми е за днес но още сега ще си направя твоят дресинг че за утре съм си запланувала да съм на една зелена салатка а да те питам чер.пипер не ти ли възбужда апетита newsm78аз обичам в зелената салата да си нарежа и зелен чесън но ме е страх сега да не ми възбуди апетита newsm78 благодаря Миранда за идеята Peace

# 319
  • Мнения: 6 461
Любимата ми салатка...Правя си я почти всеки ден.  Wink
1 маруля
4/5 репички
1 лимон
2 стръка пресен лук
1/2 краставичка
1 доматче
Всичко това се накълцва и  се бърка с 1-2 лъжици олио/зехтин

# 320
  • Мнения: 6 958
Благодаря за идеята никога не бих се сетила за такъв дресинг аз ползвам само зехтин и оцет но сега като прочетох ти какво ползваш ще се възползвам от идеята ти PeaceЧак ми се прияде и на мен салатка но умишлено не съм си купила за да не се изкушя днес съм само на 1  beerи мисля това да ми е за днес но още сега ще си направя твоят дресинг че за утре съм си запланувала да съм на една зелена салатка а да те питам чер.пипер не ти ли възбужда апетита newsm78аз обичам в зелената салата да си нарежа и зелен чесън но ме е страх сега да не ми възбуди апетита newsm78 благодаря Миранда за идеята Peace

Мила малко драстично с една бирка  Cry Cry Cry Хапни плодче или зеленчук поне... От суровата храна НЕ се пълнее хапни нещо по твой избор  Praynig Praynig Praynig

Черен пипер и зелен чесън (да не си до мен)   Embarassed обожавам в промишлени количества  Mr. Green А дали черният пипер, лука или чесъна биха ми възбудили апетита Mr. Green да ти кажа аз лесно се възбуждам за всяко нещо  Joy hahaha Joy какво ли остава ако ям или не ям това...  Mr. Green Имай в предвид, че зеления чесън, зеления лук и черния пипер са мощни антиоксиданти и разграждат мазнините   Peace

Правя си следните салати (аз съм голяма фенка на салатите):

по малко от:

1 вид:

маруля
краставица
репичка
домат
зелен лук
зелен чесън
дресинг

и л и

2 вид:

маруля
морков
магданоз повечко
дресинг

и л и

3 вид:

маруля
краставица или домат
зелен лук
зелен чесън
кашкавал / сирене / варено яйце

и л и

4 вид: (стандартен)

маруля
краставица
репички
зелен лук
зелен чесън
дресинг

и л и

5 вид:

зеле
морков
целина
магданоз
краставица или домат
дресинг

и т.н. всичките салати които познавате... Разликата е в дресинга и прибавянето на 1 вид концентрирана храна - варено яйце, кашкавал, сирене, ролца от раци, пилешко месо и т.н.

Общо взето това ям  Sick

П.С. И аз моля за нови и разнообразни идеи  Praynig

Дими благодаря  Hug

  bouquet  bouquet  bouquet

# 321
  • Мнения: 319
Миранда благодарско за идеите а и незнаех че чесъна и лука са добри за диети newsm20 Joy Joy Joyсладурана значи лесно се възбуждаш а? Ами мъжлето като го няма  newsm47 newsm53 Joy Joy Joyразсмя ме от сърце

# 322
  • Мнения: 237
Zdraveite pak ot men momi4eta  Peace
Izvinqvam se za tova 4e pisha na latinica,no sum pod Linux,a tyk nqmam kirilica  Confused
No ne moga da se styrpq i da ne se pohvalq,4e sum MAI minus 2kg.Kazwam mai,za6toto v4era se merih na edna priqtelka na kantara koito e elektronen,a az mu nqmam mnogo vqra,a dnes se merih na tozi na koito si se merq obiknowenno i ot4ete razlika,dano da ne e nqkakwa greshka  Whistling Dnes hapvam samo plodove i sum Ok de Laughing Sled malko iz4ezvam da si prigotvqm neshtata za ve4erqta    chef
Mnogo sym happy!
Mnogo uspehi i na vas vski4kite ot syrce   bouquet

# 323
  • Мнения: 319
Zdraveite pak ot men momi4eta  Peace
Izvinqvam se za tova 4e pisha na latinica,no sum pod Linux,a tyk nqmam kirilica  Confused
No ne moga da se styrpq i da ne se pohvalq,4e sum MAI minus 2kg.Kazwam mai,za6toto v4era se merih na edna priqtelka na kantara koito e elektronen,a az mu nqmam mnogo vqra,a dnes se merih na tozi na koito si se merq obiknowenno i ot4ete razlika,dano da ne e nqkakwa greshka  Whistling Dnes hapvam samo plodove i sum Ok de Laughing Sled malko iz4ezvam da si prigotvqm neshtata za ve4erqta    chef
Mnogo sym happy!
Mnogo uspehi i na vas vski4kite ot syrce   bouquet
newsm10 smile3501Продължавай все така

# 324
  • Мнения: 6 958
Миранда благодарско за идеите а и незнаех че чесъна и лука са добри за диети newsm20 Joy Joy Joyсладурана значи лесно се възбуждаш а? Ами мъжлето като го няма  newsm47 newsm53 Joy Joy Joyразсмя ме от сърце

Сайбър и телефонно ало ало и туи онуй има  Joy hahaha Joy

Имам нещо за вас по късно ще ви кажа, дано да ви допадне като идея  Hug

Те моите идеи край нямат  ooooh! Whistling Whistling Whistling

# 325
  • Мнения: 237
Sega kato zapo4nah da si prigotvqm salatata se setih da vi pitam dali moje da izpolzwam pone muni4ko ocet,ili trqbva da e limon samo? Simple Smile Za6toto po plan imam zelena salata,a ne mi e vkusna kogato ne e pone malko kiselka Wink

# 326
  • Мнения: 794
Кой пък е казал, че оцетът е забранен?! Аз също си обичам салатата с оцет, с лимон не ми е вкусна. Но аз ползвам балсамов оцет, той е по-вкусен.

# 327
  • Мнения: 237
Mersi za byrziq otgovor,az ne sym zapoznata i zatova reshih 4e e po-dobre da pitam Simple Smile

# 328
  • Мнения: 4 195
Добър вечер ,момичета!  bouquet Аз малко прегреших с една близалка във формата на сърце,ама то нямаше друг начин...Щях да обидя  красавеца който ми я подари. Heart Eyes

# 329
  • Мнения: 1 384
Привет и от мен, карасавици   bouquet
Пак писали, писалиииииии  Crazy  Wink
Аз си признавам без бой, днешния ден хич не беше плодов  Embarassed, ама кво да правя вече, поне съм надъхана и утре сначале Blush
Днес един колега има концерт - ще свири с бандата си в един клуб тук в Щутгарт и всички отиваме да го гледаме  Sunglasses Така че до после, че сега баня, обличане и т.н.  Mr. Green
 

  bouquetHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт