"Дневникът 7" - да отслабнем всички заедно

  • 37 615
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 6 958
Новата ми рожба плод на нашите идеи тук:




Момичета ще се радвам да споделяме там за диетичните ни рецепти относно вида на диетата, която спазваме (за да не пълним темата тук). Мисля, че след като сме такъв силен и сплотен отбор имаме си нужда от нова придобивка    bouquet

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 02:34 от miranda_rs

# 331
  • Мнения: 178
Аз веднага ще се включа с една рецепта, която много обичам:
2-3 марули
1 консерва риба тон
Пресен лук на вкус
Малко кашкавал /за по-диетично може и без него/
Всичко се залива със смес от 3-4 с.л. зехтин и 1 с.л. соев сос

# 332
  • Мнения: 178
Забравих да пиша, че слагам и един домат

# 333
  • Мнения: 6 958
aneli003 доста апетитно звучи  Peace А салати просто обожовам, а за кашкавала сигурно и Господ разбра вече  Joy hahaha Joy Постоянно повтарям как си го любя само...  Mr. Green Можеш да я публикуваш рецептата си и в притурката на темата все пак.    bouquet

# 334
  • Мнения: 6 958
Някой знае ли темата с рецептите защо е тук в Красива мама? Не ми е ясно  newsm78 Трябваше да е в готварския  newsm78

Видях че са я преместили само че никак не ми е ясно защо тук  Rolling Eyes Но както и да е  Tired Все пак адЖаба няма да е зле да го проумея защо след като рецептите не са тук?  newsm78

Дали проблемат не е в заглавието? Мисля че на другите няма да им хареса да се мотае тук в Красива мама  #Cussing out

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 20:45 от miranda_rs

# 335
  • Мнения: 1 339
Миранда темата с рецептите е чудесна.
И аз се чудя защо е тук.
Говори с модератора и му кажи, че все пак рецептите трябва да са в готварския....  Rolling Eyes

# 336
  • Мнения: 3 647
Миранда темата с рецептите е чудесна.
И аз се чудя защо е тук.
Говори с модератора и му кажи, че все пак рецептите трябва да са в готварския....  Rolling Eyes
явно ЛЕО е преценила, че не е за готварския - знам ли
където и да е  ние си я знаем
  bouquet
аз вече се разписах

# 337
  • Мнения: 1 339
Не знам кой е ЛЕО ама според мен не е преценил правилно.
Какво общо има Красива мама с Рецептите ?  newsm78
Де да знам де... важното е да не я изтрият, че доста ще ни е от полза  Grinning

# 338
  • Мнения: 3 647
Не знам кой е ЛЕО ама според мен не е преценил правилно.
Какво общо има Красива мама с Рецептите ?  newsm78
Де да знам де... важното е да не я изтрият, че доста ще ни е от полза  Grinning
ЛЕО е моредаторка на готварския - много добър кулинар е
ами зависи и разделното хранене е разделено едната тема е тук другата е в готварския
  bouquet

# 339
  • Мнения: 393
 LaughingЩе се вдигнем на бунт ... местят ни темичката !  Crazy

Аз и без това съм гладна и малко ми трябва някой да ме ядоса !

# 340
  • Мнения: 6 958
Мили дами, моля ви не коментирайте повече това, става ми адски неудобно  Embarassed Embarassed Embarassed

Каквото преценят там, така да бъде...  Peace Благодаря   bouquet

# 341
  • Мнения: 3 647
miranda_rs
я сподели малко за суровоядството
че нямам нерви да изчета цялата тема
значи сърови плодове и зеленчуци  + кисело мляко, сирене и кашкавал
правилно ли съм разбрала
а как седи въпроса за олиото и зехтина

# 342
  • Мнения: 365
Привет, момичета!
Днес устисках на един грейпфрут, ябълка и солети, но вечерята ми беше свинска паржолка и зелена салата. Надявам се, че не съм направила нещо фатално, имайки предвид, че според разделното хранене комбинацията месо и салата е добра.
Абе утре кантара ще покаже дали е била добра  Laughing
Моля ви да ми кажете дали спазвате точен час на хранене - имате ли режим или си хапвате, когато ви пригладнее?

# 343
  • Мнения: 1 339
triniti Чудесно меню имаш. А особено свинската пържолка със салата направо....  Heart Eyes
Сигурна съм, че кантара ще покаже минусче. Само не очаквай чудеса утре. Нещата не стават от днес за утре  Wink  Ако така си хапваш 1 седмица ще имаш поне 2-3 килца в минус  Praynig  Peace

# 344
  • Мнения: 936
Здравейте, зчетох ви от тук - оттам.
Миранда, идеята за темата е супер. Още сега отивам да разглеждам и да пиша в тефтера, после да изпълнявам.
Тринити, аз горе-долу пазя режим на храненето, съобразен с режима на малкия. Закуска към 9, обяд чак към 2, и успявам да вечерям към 9. И следобедна закуска си правя.
И между храненията хапвам. Днес ометох 1/2 пакет бисквити Хогаренас, зърнени, червената опаковак - любими са ми. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт