Детски италиански обувки?

  • 13 825
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 180
Миналата седмица звъннах в шоу-рума на "Мелания", но никой не вдигна. Днес една много любезна госпожа ми се обади - шоу- рума се открива в понеделник на бул. "България" 88, но ще се сключват само договори за продажби на едро. Цени ни ми казаха, имало 3 серии, номерата са от 18-39, но жената каза, че цените ще са "без конкуренция". Кога да ги очакваме по магазините - на есен! Ами, това е.

# 16
Potarsi nemskite obuwki "Rieker Antistress" . magazin "Mercedes" sre6tu Ministerstvoto na finansite , na Rakovska. Magazin "Corner " na Vitoshka , sre6tu Sadebnata palata. Obuwkite sa super i na ponosimi ceni.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
Potarsi nemskite obuwki "Rieker Antistress" . magazin "Mercedes" sre6tu Ministerstvoto na finansite , na Rakovska. Magazin "Corner " na Vitoshka , sre6tu Sadebnata palata. Obuwkite sa super i na ponosimi ceni.
става въпрос за детски обувки,тези определено не са детски Stop

# 18
  • Мнения: 3 457
Potarsi nemskite obuwki "Rieker Antistress" . magazin "Mercedes" sre6tu Ministerstvoto na finansite , na Rakovska. Magazin "Corner " na Vitoshka , sre6tu Sadebnata palata. Obuwkite sa super i na ponosimi ceni.
става въпрос за детски обувки,тези определено не са детски Stop
ей,голяма хвалене,голямо нещо-ми да взема да изрови и старите теми ,поне и там да се разпише Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 790
Potarsi nemskite obuwki "Rieker Antistress" . magazin "Mercedes" sre6tu Ministerstvoto na finansite , na Rakovska. Magazin "Corner " na Vitoshka , sre6tu Sadebnata palata. Obuwkite sa super i na ponosimi ceni.
става въпрос за детски обувки,тези определено не са детски Stop
ей,голяма хвалене,голямо нещо-ми да взема да изрови и старите теми ,поне и там да се разпише Mr. Green

Ти пък? Що се учудваш, че се хвали? След собственичката на Майкъл, дето си рекламира магазина навсякъде /вкл и няколко поста по-нагоре/, тази направо бледнее....

# 20
  • Мнения: 3 457
Potarsi nemskite obuwki "Rieker Antistress" . magazin "Mercedes" sre6tu Ministerstvoto na finansite , na Rakovska. Magazin "Corner " na Vitoshka , sre6tu Sadebnata palata. Obuwkite sa super i na ponosimi ceni.
става въпрос за детски обувки,тези определено не са детски Stop
ей,голяма хвалене,голямо нещо-ми да взема да изрови и старите теми ,поне и там да се разпише Mr. Green

Ти пък? Що се учудваш, че се хвали? След собственичката на Майкъл, дето си рекламира магазина навсякъде /вкл и няколко поста по-нагоре/, тази направо бледнее....
права си  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 255
хм, защо така се карате не разбирам, всеки си има мнение и не бива да го налага на другите.

# 22
  • Мнения: 1 013
Конкретно по темата (не е реклама!):
Срещнах магазина случайно- сградата на Фина 5 на "България" и "Г. Делчев". В момента има 30-50 % намаление и на пръв поглед обувките са хубави с цени от 30-40 лв.- мисля доста прилични за обувки от кожа.
На витрината обаче не пише Melania.

# 23
  • Мнения: 551
Съвсем  случайно и аз открих въпросния магазин.Много ми хареса, не е голям но имаше голям избор.
Купихме си  2 чифта обувки, много са хубави изглеждат ми качествени.
Не ги сваляме и не са мръднали до този момент. Peace
за разлика от Geox  #Cussing out  които се скапаха много бързо   #Crazy
Най-вероятно ще си купуваме на Melania.
успяха да ме спечелят.

# 24
Chocha, ти пък все си много компетентна по всички въпроси. Все се изтъкваш от кои магазини и марки купуваш, все едно тези като мене като не пазаруват от Витошка, какво да не купуваме грозни и некачествени стоки. Все пак всеки се разполага според възможностите си и не е нужно все да казваш от къде и какво пазаруваш, че все маркови неща.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
Chocha, ти пък все си много компетентна по всички въпроси. Все се изтъкваш от кои магазини и марки купуваш, все едно тези като мене като не пазаруват от Витошка, какво да не купуваме грозни и некачествени стоки. Все пак всеки се разполага според възможностите си и не е нужно все да казваш от къде и какво пазаруваш, че все маркови неща.
Гостенката,ако нещо имаш да ми споделиш,премини на лични,pls!За компетентна, да такава съм,най-малкото защото се интересувам и обикалям.А конкретно в тази тема не виждам какво те заболя точно?!Или си май Синди под прикритие и понеже всички ти хванаха спатиите за китайската стока и се чудиш къде да хапеш Mr. Green

# 26
Chocha, ти пък все си много компетентна по всички въпроси. Все се изтъкваш от кои магазини и марки купуваш, все едно тези като мене като не пазаруват от Витошка, какво да не купуваме грозни и некачествени стоки. Все пак всеки се разполага според възможностите си и не е нужно все да казваш от къде и какво пазаруваш, че все маркови неща.
Гостенката,ако нещо имаш да ми споделиш,премини на лични,pls!За компетентна, да такава съм,най-малкото защото се интересувам и обикалям.А конкретно в тази тема не виждам какво те заболя точно?!Или си май Синди под прикритие и понеже всички ти хванаха спатиите за китайската стока и се чудиш къде да хапеш Mr. Green


Не просто ми прави впечатление, че все от всичко разбираш. Аз също обикалям магазините, но не и тези скъпите, защото не са ми по  възможностите, но пък купувам качествени и хубави стоки, а ти все разбираш от всичко. Ей за това става въпрос и тона ти също е много остър винаги, все ти си правата.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
Както вече ти писах по-нагоре ,недей да спамиш темата на хората,ако имаш с мен проблем пиши ми на лични.А и незнам защо е необходима тази анонимност?От какво те е стах?Не съм те карала да ми ставаш първа дружка,за да ми даваш оценки на поведението.Съжалявам,че тези неща ти ги пиша тук,но тъй като гостуваш няма как да ти пиша на лични

# 28
Както вече ти писах по-нагоре ,недей да спамиш темата на хората,ако имаш с мен проблем пиши ми на лични.А и незнам защо е необходима тази анонимност?От какво те е стах?Не съм те карала да ми ставаш първа дружка,за да ми даваш оценки на поведението.Съжалявам,че тези неща ти ги пиша тук,но тъй като гостуваш няма как да ти пиша на лични

 moresmile

# 29
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Съвсем  случайно и аз открих въпросния магазин.Много ми хареса, не е голям но имаше голям избор.
Купихме си  2 чифта обувки, много са хубави изглеждат ми качествени.
Не ги сваляме и не са мръднали до този момент. Peace
за разлика от Geox  #Cussing out  които се скапаха много бързо   #Crazy
Най-вероятно ще си купуваме на Melania.
успяха да ме спечелят.
Къде по то4но се намира?

Общи условия

Активация на акаунт