Декември е и той далеч, но ние чакаме нетърпеливо веч!!!

  • 15 496
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
Ето ме и мен! Току-що се връщам от прегледа. Имам си сакче 8 мм. В началото на 5 г.с. казаха, че съм. Сега само седя, седя и си гледам снимката от ехографа и не знам на кой свят съм... Crazy Ох, толкова съм щастлива! newsm44
Лекарката каза да отида пак след около 2 месеца. Е, ако нямам търпение можело и по-рано... Защо чак след два месеца не знам, а и бях толкова ошашавена, че не се сетих да я попитам това. Но пък питах за някакви витамини, понеже имам проблем с ноктите и с кожата на лицето. Изписаха ми Матерна. Вие какви витамини пиете, ако изобщо пиете? Сега се сетих, че точно за Матерната съм чела доста противоречиви мнения, вкл. и че май не била толкова полезна... Моля ви, споделете нещо по този въпрос, че не знам да си я купувам ли?
Izob6to ne si q kupuvai,nqma da si dovolna pak i mnogo se debelee ot neq.Leka bremenost i zdravo beb4e ti jelaq

# 256
  • Мнения: 2 641
моя преглед се отложи за петък така че тогава ще докладвам...

# 257
  • Мнения: 1 065
здравейте, дами! поздравления за всички! аз всъщност ви познавам от втора страница насам, ама се спотайвам  Grinning, защото не съм ходила още на преглед. включвам се обаче в гласуването за №1, макар че всички заглавия ми харесаха.

# 258
  • Мнения: 2 641
и аз съм за номер 1 така или иначе ще преминем през всички сезони  Laughing
и аз още не съм не съм сигурна че съм бременна но се похвалих на всички за 2 чертички Peace първия път също разтръбих защото много се зарадвах и не виждам смисъл човек да се спотайва и да не си каже. мнението ми е че другите като знаят могат евентуално да те предпазят от нещо - болни деца, хремави роднини и т.н.
какво ще кажете да си сложите снимка да се видим ? мен може да ме видите на снимки в линка който съм посочила Simple Smile

# 259
  • Мнения: 534
добро утро!
радвам се, че заглавията ви харесват, а и може и някой друг да му дойде нещо наум...
идеята за снимки е добра, а твоите Anaise са суперски   bouquet
нещо днес ме боли глава...взимате ли нещо в такъв случай? на мен май ми е паднало кръвното и сега пийвам малко кола...
и аз в четвъртък съм на доктор, а няма да ви казвам, че няколко пъти вече сънувам, че аха ме гледа на ехограф и се събуждам newsm78 и нищо...
сигурно щото много мисля, но ще изчакам още малко.....
хайде лек и усмихнат ден от мен!  Hug

# 260
  • Мнения: 2 641
добро утро Simple Smile
знам че може да се пие аналгин и парацетамол, аспирина не е препоръчителен.
аз не бързам чак толкова за прегледа, нагушкали сме се с дъщеря ми Simple Smile нещо все ме дразни отдолу и вчера питам доктора какво да правя и той вика засега нищо. ами ако има някви бактерии дето н еса си на мястото или гъбоци? уф аман от тез неща ей сигурно ми е много тънка лигавицата.
за протокола още н еми е дошло, но не ми е лошо. немога да си представя бременност без да ти е лошо всеки ден.
весел ден ви пожелавам   bouquet

# 261
  • Мнения: 70
Добро утро и от мен Simple Smile,
ivalinai и мен от време на време ме наболва глава, по принцип знам, че може да се пие парацетамол, но при мен много ефикасно се оказа пиенето на вода, изпивам три чаши и ми минава, пробвай Simple Smile, харесаха ми всички заглавия, но може би най-много N1.
Anaise, аз имах гъбички, на 1-ия преглед когато се видя плодното сакче, ми взеха секрет и така се установи, лекарката ми изписа да си слагам глобули Гино Певарил за 15 дни, а по въпроса за гаденето на мен започна да ми става лошо от 6-та седмица.

# 262
  • Мнения: 534
ще пробвам с водата Simple Smile
на мен да ви кажа до сега не ми се гадеше, но от няколко дни ми е гадно в областта на слънчевия сплит и едно такова на гърлото като когато гледаш някой да яде лимон...абе...дано мина само с това и определено не ми пие кафе, не ми се яде салата от маруля и разни манджи... newsm78

# 263
  • София
  • Мнения: 295
Добро утро, момичета, как сте? Hug
Аз току-що ометох 2 огромни мазни пирожки, ммм... Нещо почнах да огладнявам сутрин, което почти не ми се е случвало преди, даже много рядко закусвах. Blush Иначе и на мен не ми се гади, всъщност има нещо съвсем леко и е на моменти - докато го усетя и вече не ми се гади. Дано само с толкова се размина.

# 264
  • Мнения: 127
Добро утро,момичета!При мен много странно-сутрин се чувствам ок,а започва да ми става лошо следобед и най вече вечер!Подува ми се стомаха,а изобщо не ям много,гади ми се от разни миризми,но слава богу не съм повръщала. SickДнес съм на преглед,дано всичко е както трябва.Ще докладвам довечера!
  За заглавията-гласувам за номер 3,макар че и 1вото ми харесва!Пожелавам ви лек,слънчев и весел ден! Grinning

# 265
  • Мнения: 534
dani, успех и чакаме с нетърпение  Hug

# 266
  • Мнения: 169
И аз давам гласа си за номер 1. dani t и на мен ми става лошо вечер ,а не сутрин. На всичко отгоре аз обожавам торти, а последните две които изядох не можах да ги задържа и 5 минути та се наложи да откажа сладкото Sad

# 267
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
От предложените заглавия също съм за  номер 1  PeaceВсе пак ще си позволя и аз да предложа едно заглавие...

Бързо 9мес. ще отлетят, декември наште бебета ще се родят!

Не е лошо за следващата темичка да се направи и едно списъче на кой кога му е термина. Аз чак другата седмица ще ходя на ехограф, но термина по акушерската таблица, която е публикувана в нета ми е на 25 декември. Като чета, че и на вас не ви е особено лошо се поуспокоих, понеже мислех, че не е нормално да не ми прилошава, но вероятно още е рано за тези екстри Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 11:51 от valkata78

# 268
  • Мнения: 2 641
валката радвай се още че незнаеш какво е да ти е лошо  Sick сега се сетих че преди ми стана лошо около месец след като е станал бебока и то защото отидохме в родопите. там като започна едно лошо което продължи до 6 месец денонощно. надявам се сега ако съм бременна да не ми е така че сама гледам дъщеря ми и незнам как ще изкарам ако ми стане пак така. затова никъде няма да ходя до началото на 5 месец тогава мислим да идем на море   sport027 Вие ще ходите ли на почивка лятото, какво мислите?

# 269
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Anaise, аз живея на морето и ще е грехота да не ходя на плаж. Ще се оборудвам с голям чадър и ще крия корема, но ще съм първа писта там Mr. Green Миналото лято имаше две бременни, които бяха всеки ден на плажа и аз толкова се молех това лято и аз да пъча тумбака там и определено няма да пропусна тази възможност, освен ако някой не ми каже, че е противопоказно Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт