Питанка за тена

  • 4 982
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 3 415
lonicera7, ама това деликатно ли е наистина...придава ли цвят на кожата...или само кара тялото да блести...а цапа ли дрехите...разкажи ми повече моля те   bouquet  Peace

# 61
  • Мнения: 61
Здравей jorieta! продуктите дават цвят- аз ползвам гела. Не съм много бяла, но не съм и мургава. Като се намажеш - след 2 часа започва да се вижда тена, но на другият ден - като се погледнах сутринта и се стреснах:) Имаше сериозна промяна.
Ако си по-мургав също има разлика, но не толкова голяма.
 Тайната е ексфолиант за тяло - преди нанасяне се минаваш старателно с ексфолиант, после си вземаш крема или гела за тен и си го смесваш с балсам за тяло. Така го нанасяш много по-лесно и равномерно.  След което 20 мин не се обличаш и не сядаш никъде!
 Аз не съм голям специалист, но когато го направих така всички ме питаха къде съм ходила събота и неделя- никой не предположи и за миг , че може да е бронзант:))
 Интересното е, че наистина дава леко бронзов ефект- сякаш има и частици вътре- много финни.
 И вече ако искаш да подсилиш ефекта - слагаш на изпъкналите части леко бронзова пудра за тяло!
 Дали цапа дрехите- не, но незнам защо си бях изцапала пижамата:) Може би от първото намазване и разкарване из къщи!

Е, надявам се да съм ти помогнала:)

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 415
lonicera7, аз ходя на солариум, но искам да постигна онзи кадифен блясък на тялото и затова се интересувам...но щом казваш, че ако си по-черен няма да ти се засили тена, а само ще го подчертае...може да се пробва  Grinning
благодаря ти   bouquet...ако съм разбрала нещо неправилно...моля те поправи ме, преди да съм си го поръчала продукта  Peace

# 63
  • Мнения: 61
 Grinning, Ще ти засили тена, просто няма да е толкова очебийно, колкото при по-бял човек! Но пак ще станеш по-тъмна.

# 64
  • Мнения: 61
 сега видях , че си от Варна, jorieta!
Ще идвам до вашият град другата седмица. Кажи ми моля те, духа ли много при вас? Нашият хотел е на брега на морето. Чудех се какви дрехи да си взема! Ще съм ти задължена:)

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Сега е гадно...но го дават като цяло да стигне до 18 градуса през почивните дни и нататък...аз гледам прогнозата в www.btv.bg   Grinning
значи да си го зема това за тена  Crazy

# 66
  • Мнения: 2 407
Много е интересна темата, но не остават ли петна от тези бронзанти?

# 67
  • Мнения: 302
Не изчетох цялата тема затова може и някой да ти е препоръчал това
http://www.oriflame.bg/images/brochureImages/bg/200704BG/im/69.jpg
Аз лично не съм го ползвала,но ми го похвалиха че е много добро,на мен ми мазнаха само на ръката,но наистина страхотен ефект имаше - получи се един златисто-кафеникав тен и много добре попива в кожата. Peace

# 68
  • Варна
  • Мнения: 3 415
pufa_, аз си го поръчах точно това...и сега чакам да пристигне...значи казваш да не съжлявам... Whistling дано да е това, което очаквам... Peace

# 69
  • Мнения: 302
Чакам да споделиш впечатления! Peace Wink

# 70
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Еееееееееее...ама какво стана...никой май не разбра с какво се маже Райнето...ма аз като гледах нейни снимки от преди... по принцип не е от най-белите  Peace

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
В крайна сметка Райна си опази мъжа и нищо не каза за тена, това ли стана  newsm78
Търпение! Laughing Към края на седмицата ще разберем.

 Laughing Laughing Laughing Чакам тогава  Crossing Arms
И аз  Laughing

# 72
  • Мнения: 601
Такаааа... Райнето наистина ходи на солариум, а това бляскавато е професионална козметика. Поне на клиповете. Моята позната е голяма шматка и не се е сетила да попита ни за марка, ни за крем! Помолих я като се видят пак, да я разпита по-обстойно.
Миналия ден специално седнах да гледам интервю на Райна по "Планета" за да я видя с какво толкова ви е впечатлила. Ами, искам да ви кажа, че моята кожа изглежда по същия начин с 2 пъти седмично солариум и златните частици на "Буржоа". Довечера ще си направя снимки и утре ще ви ги пусна.

Миранда, с Коцето сме при един и същи фризьор. Да му подам ли скришом бележка с тел. ти?  Joy

# 73
  • Мнения: 91
ами ако помните от първия вип брадър когато избираха мис.. тогава забелязах Райна как си беше бяла и след няколко часа-бронзова, личеше си, че не е автобронзант, а някакъв моментен лосион. кожата и беше наистина не просто с тен, а лъскава; всеки мускул по тялото си личеше. малко като професионалните бодибилдъри- мажат се с нещо такова. за жалост не знам какво е, а наистина е ефектно за по-специални случаи.

# 74
  • Мнения: 932
Петя,браво!Благодаря ти-сериозна излезе  bouquet .Нищо,че не е питала точно какво е,другия път.Казах ли ви аз ,че Райна е готина...То е за друга тема,но много ми допада това момиче-много е естествена.Ей така,за първи път в живота ми ми се е искало да познавам някой от тв-то.
А за Буржоа...ейй,дано е така,ще го пробвам веднага!Само да го намеря.И за на моята щерка р ден ще се издокарам Wink

Общи условия

Активация на акаунт