Питанка за тена

  • 4 975
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 958
Петя благодаря за информацията, но тена и е наистина хубав макар че понякога ми се вижда леко прекален...  Shocked

Миранда, с Коцето сме при един и същи фризьор. Да му подам ли скришом бележка с тел. ти?  Joy

Готово  Peace

048 155 11 (само за пълнолетни)  Wink

 Joy hahaha Joy

# 76
# 77
  • Варна
  • Мнения: 315
Pettya® би ли казала кои са тези златни частици на Буржоа и на каква цена са.  bouquet

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 415
бе не съм Pettya®, но да кажа  Grinning ето ги златните частици http://www.bourjois.fr/soins//49...и аз ги имам...цената е около 10 лв...вчера се намазах за първи път и ми направи впечатление приятния мириз и мекотата на кожата след това...а иначе за блясъка не мога да кажа, защото си легнах веднага след като се намазах  Blush Peace

# 79
  • Варна
  • Мнения: 315
Мерси jorjeta. А това колко милитра е, струва ми се по-големичко. Май не е само за лице, а за цялото лице?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 415
150 ml, то е за тяло даже...за лице ползвам само пудри и ФДТ... Peace

# 81
  • Мнения: 601
Аз го вземам от "Пикадили" като си пътувам до Търново при нашите и там е към 8 лв. И аз мажа на цялото тяло. На лицето слагам "Dove", че по- не блести. Като мина 2 пъти в седмицата през солариума и ФДТ изобщо не ползвам.
А пудрата не си ли личи, като я сложите, бе момичета? Веднъж съм си слагала и отблизо си личеше.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Pettya®, е зависи как се нанася...и много важно по колко...има жени, които прекаляват с пудрите и ФДТ...ма аз пък не мога да си слагам нещо, което не е специално за лице на лицето...
а иначе, ако намериш подходящият продукт...е много готино  Laughing и ефекта е страхотен  Flutter  bouquet Peace

# 83
  • Мнения: 302
Гледахте ли снощи Music Idol - Кремена и сестрата на Нели от Сървайвър какъв готин лъщящ тен имаха! Crazy

jorjeta получи ли си блясъка на Giordani?Доволна ли си?

# 84
  • Мнения: 6 958
Гледахте ли снощи Music Idol - Кремена и сестрата на Нели от Сървайвър какъв готин лъщящ тен имаха! Crazy


Да определено беше много хубав  Simple Smile Интересно и те с какво са се мазали...  Rolling Eyes Но те мазилата са идентични, въпроса е каква е основно кожата ни, че да стои добре и на нас...  Crossing Arms

# 85
  • Варна
  • Мнения: 3 415
pufa_, днес ще си го взема...а иначе си купих един лосион за тяло на Евелин...пак с частици...и се изумих...след като се намазах по цялото си тяло имах много мънички фини златисти частици  Laughing ... много ми харасе...но пак не е този ефект, който търсим  Peace

# 86
  • Мнения: 61
 Здравей zorieta! doколкото разбирам търсиш продукт с фин блясък? И тен - едновременно. В серията Джордани на Орифлейм има точно такова. Аз си го поръчах миналата седмица и изобщо не очаквах, че е толкова силно. КОнсултантката, която ми го даде обясни, че през лятото си го слага в балсама за тяло и според мен дава точно ефекта, който търсиш . Но това не е автобронзант, а като лъскав и по-бронзиращ фдт!

"тогава забелязах Райна как си беше бяла и след няколко часа-бронзова, личеше си, че не е автобронзант, а някакъв моментен лосион. кожата и беше наистина не просто с тен, а лъскава; всеки мускул по тялото си личеше. малко като професионалните бодибилдъри- мажат се с нещо такова. за жалост не знам какво е, а наистина е ефектно за по-специални случаи."
 помоли твоят консултант да ти го покаже- мисля, че ще останеш приятно изненадана!

# 87
  • Варна
  • Мнения: 3 415
pufa_, сега си взех блясъка и веднага се мацнах Blush  доволна съм да...бях малко скептична, но определено не съжалявм, че си го взех...  bouquet Peace
lonicera7, не си ме разбрала...аз имам тен...искам само лек блясък...но вече имам толкова много кремчета, балсамчета, пудри и ФДТ...че не е истина  Laughing Peace

# 88
  • Мнения: 61
 Grinning да и аз това се замислих- вече си готова до края на лятото! Но няма лошо- добре е човек да се глези. Аз лично смятам другата седмица да се намажа с автобронзант, пък после ще видим.
 Лятото е много хубаво да си подчертаваш тена с нещо лъскавко, но пък акто се къпеш по 3 пъти на ден....

# 89
  • Варна
  • Мнения: 3 415
lonicera7, даже мога да продавам  Laughing Laughing Laughing днеска за едната бройка да си купя и на Garnier...е удържах се, но...тиа дни няма да му се размине...понеже го похвалиха не за друго  Whistling  Peace

Общи условия

Активация на акаунт