Питанка за тена

  • 4 965
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 61
 Grinning не е лесно да си маняк:)0
 Аз пък се заредих с поредният ексфолиант за тяло. За да ми е равен и траен тена. А утре ще идвам до Варна- хем малко работа, хем и удоволствие . В хотела ни има басейни, така че смятам да се наплувам...
 Дано да не е студено!
 

# 91
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Никак не е лесно да си маняк Naughty  Laughing  Laughing...само че защо позамря тази така интересна тема не знам... Flutter Peace

# 92
  • Мнения: 932
На който още му е интересно.Вчера бях на концерт на Райна и Константин и,понеже говорих малко с нея,й видях кожата от близо.Наистина явно ходи на солариум/или пък си е такава,защото си има тен.Явно това е основата за всяко лъскаво мазило,ако искаме изобщо да има ефект.Аз не се виждам прекрасно намазана,но с толкова бяла кожа-ще съм бетер циганка.Много мило момиче,изобщо не се надуваше...просто не беше момента при целия шум да започна да крещя на ухото и да я питам с какво се маже...щеше да е смешно.А някой пробвал ли е тоалетните млека за тяло,които в продължение на няколко дни ти дават лек тен?/

# 93
  • Мнения: 6 958
Имала си хубаво преживяване  Hug

Малко солариум е по добрия вариант според мен, тези кремчета рискуват да те оставят на петна на места и да не покрият равномерно  Peace

# 94
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Miranda_rs, и според мен със солариум ще е доста по-естествено, отколкото само с автобронзанти...тези кремчета според мен могат да се използват само за да се подчертае вече придобит тен...а не да се прави тен с тях...според мен  Laughing Laughing Peace

# 95
  • Мнения: 932
Хммм,благодаря за съвета...те не са съвсем автобронзанти.Много по-леки.Е,да,няма да стана черна,но поне малкооо.Солариумът е добра алтернатива за тен и много лоша за ранни бръчки.

# 96
  • Мнения: 302
Никак не е лесно да си маняк Naughty  Laughing  Laughing...само че защо позамря тази така интересна тема не знам... Flutter Peace

Интересна и актуална!!!Аз я бях забравила. Laughing

Тази седмица ще си поръчам ето това
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=127320&photo=88

# 97
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Кажи после впечатления... Whistling
аз вече се въздържам... Blush
особено съм доволна от лосионите на Буржоа...със частичките  Peace

# 98
  • Мнения: 601
В една друга тема една майка беше казала, че се маже с бебешко олио за по-добър тен. Опитах и да ви кажа излязох много приятно загоряла от солариума. Но няма да го правя повече от веднъж седмично, че козметиката за солариум все пак има някаква защита сигурно, докато с олиото си е живо пържене. Минусите са, че ти става по-топло и че трябва да попиеш малко олиото след това, защото много се омазваш.

# 99
  • Мнения: 1 813
В една друга тема една майка беше казала, че се маже с бебешко олио за по-добър тен. Опитах и да ви кажа излязох много приятно загоряла от солариума. Но няма да го правя повече от веднъж седмично, че козметиката за солариум все пак има някаква защита сигурно, докато с олиото си е живо пържене. Минусите са, че ти става по-топло и че трябва да попиеш малко олиото след това, защото много се омазваш.
Аз ползвам солариума с бебешко  олио и го бях споменала,но не съм мама  Joy
Радвам се,че ти е харесало    bouquet

# 100
  • Мнения: 601
В една друга тема една майка беше казала, че се маже с бебешко олио за по-добър тен. Опитах и да ви кажа излязох много приятно загоряла от солариума. Но няма да го правя повече от веднъж седмично, че козметиката за солариум все пак има някаква защита сигурно, докато с олиото си е живо пържене. Минусите са, че ти става по-топло и че трябва да попиеш малко олиото след това, защото много се омазваш.
Аз ползвам солариума с бебешко  олио и го бях споменала,но не съм мама  Joy
Радвам се,че ти е харесало    bouquet

А, ей те на!  Laughing Ами, то нали форума е такъв, та съм ви подкарала всички да сте раждали.  Hug

# 101
  • Мнения: 550
никой нищо не каза за плажното мляко на нивеа със златните частици. аз много го харесвам, но естествено за плажа, тялото става едно такова златисто и релефа много си личи. а и има защитен фактор Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 540
никой нищо не каза за плажното мляко на нивеа със златните частици. аз много го харесвам, но естествено за плажа, тялото става едно такова златисто и релефа много си личи. а и има защитен фактор Simple Smile

Това мляко не е за правене на тен. Просто има такива частици, за да подсилиш ефекта от вече направения тен. Аз съм го ползвала, страхотно лосионче е  Heart Eyes Подсещаш ме да си взема едно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт