Движение на българските майки -ВИДИН тема 10

  • 14 729
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 502
аз пак да попитам да не стане после............................
Остана благодарското за Кауфа-кои?кога? и от къде се тръгва ?

аз съм при Ротари ,вие ...

Crossing Arms Naughty кажете дали ви устройва поне така поднесено инфото и избраните снимки  Tired

моето мнение е ,че супер си се справила , Heart Eyesа това ,че Мона не е писала нищо по въпроса ,говори ,че не е видяла ,защото щеше да забележи ,че съм допуснала грешка в едното имената на дарителите при предаването на инфото до теб ,и до сега да ме е  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 176
Аз не мога
аз пак да попитам да не стане после............................
Остана благодарското за Кауфа-кои?кога? и от къде се тръгва ?
Диди тук има строхотни идеи, остават за другият великден.
Зь утре ОК.

# 17
  • Мнения: 176
Диди по въпроса за страхотните идеи,имах предвид това

# 18
  • Мнения: 484
моето мнение е ,че супер си се справила , Heart Eyesа това ,че Мона не е писала нищо по въпроса ,говори ,че не е видяла ,защото щеше да забележи ,че съм допуснала грешка в едното имената на дарителите при предаването на инфото до теб ,и до сега да ме е  #2gunfire
видях аз ,видяяяяяяях ,ама знам, едните са "Болярка"АД ама другите Embarassed Embarassedмноо ме е срам, не им знам точното наименование на фирмата  Embarassedобещавам утре ще съм много по информирана  Peace

# 19
  • Мнения: 2 910
Това са яйцата за базара:
http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=103539
паролата е: reniuga

Предупреждавам, на живо са още по- красиви Grinning На някои трябва само връзки да се сложат и са готови. Аз лично си запазих 4 броя, а иначе вече 10 са продадени Mr. Green
Утре ще дойда на срещата Peace

# 20
  • Видин
  • Мнения: 309
Crossing Arms Naughty кажете дали ви устройва поне така поднесено инфото и избраните снимки  Tired

Дамаянти,снимките са много хубави  Hug
Имам обаче една ОГРОМНА молба Praynig Praynig Praynig
Има ли начин да вмъкнеш една снимка и на Илия Луков Praynig Praynig Praynig
Той допринесе много за нашата кауза,разговаря дълго с нас след концерта ,даде ни много идеи и сили! Срещата с такъв ЧОВЕК като него,ни зареди с много Енергия!
  Praynig          Praynig         Praynig
Благодаря ти предварително
 newsm51

# 21
  • Мнения: 2 910
Този човек- Илия Луков е толкова положително настроен към живота и отдаден на каузата, да помага на хората, че и според мен, би трябвало да има и негова снимка. Подкрепям мнението на Мели и наистина, Дамаянти, ако е възможно сложи и една негова снимка Praynig

# 22
  • Видин
  • Мнения: 309
Ей,БЕНИиии,добре дошла  Hug  Hug  Hug
Много се радвам,че вече ще се видим!!! Heart Eyes
Хайде,до утре!!! Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 176
Светле донеси ми конците довечера на срещата

# 24
  • Мнения: 484
за Дамаянти:
БОЛЯРКА ВТ АД
ХИДРОКОМП-ТОРН СПРИНГ ООД
 ТЕ СА!!! Peace
 И махаш    Фирма „ Импулс Видин” Twisted Evil
 

# 25
  • Мнения: 484
smile3501 smile3501 smile3501
 Ренка,направо нямам думи,кога успяхте с Ели да измаисторите такива красоти СТРАХОТНИ СА !

# 26
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Лъки, тези неща са наистина много хубави. Пуснах линка, за да си го имаме при нас.То, вярно, че ще е за другия великден, но венците стават и за коледа с малко поправки.МИЛЕНЧЕ, имам от онези щипки-цял пакет-дали да ги боядисам със златен бронз, а ти да залепиш от онези пеперуди или зайци, които Теди изряза?И без това днес нямам много работа???

# 27
  • Мнения: 2 502
Диди и Рени ,нали сте отговориници за радиата

моля ви ,днес да пуснете по едно инфо за базара ,че време не остана! Praynig Heart Eyes

# 28
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Айде да се разбереме за яйцата: И НИЕ ИСКАМЕ :naughty:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116350  това чака рамки

# 29

Общи условия

Активация на акаунт