Движение на българските майки -ВИДИН тема 10

  • 14 798
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 910
Днес базара беше средна работа. Много хора гледаха, пипаха и накрая нищо не си купуваха, а пък други си купуваха стока и за по големи суми. Ако всеки един си беше купил по нещо, макар и за 2лв. щяхме да съберем много пари, но уви, много от гледачите коментираха, че са хубави нещата, но това и те могат да си го направят, само да разгледат как точно се прави Rolling Eyes Затова решихме цялата непродадена стока да замине за София, където хората ще я оценят Hug
Хубавото е, че времето беше с нас и все пак не заваля, както предполагахме.
Момичета, пожелавам ви успех за утрешния ден и да продадете всичко  bouquet

# 76
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес базара беше средна работа. Много хора гледаха, пипаха и накрая нищо не си купуваха, а пък други си купуваха стока и за по големи суми. Ако всеки един си беше купил по нещо, макар и за 2лв. щяхме да съберем много пари, но уви, много от гледачите коментираха, че са хубави нещата, но това и те могат да си го направят, само да разгледат как точно се прави Rolling Eyes Затова решихме цялата непродадена стока да замине за София, където хората ще я оценят Hug
Хубавото е, че времето беше с нас и все пак не заваля, както предполагахме.
Момичета, пожелавам ви успех за утрешния ден и да продадете всичко  bouquet

вижте,не се от4айвайте,моля ви Praynig
И утре е ден,ще мине по-добре,ще видите Hug
Стискаме палци  bouquet

# 77
  • Мнения: 2 502
Роси и групата от София ,очаквайте нашата агитка ,нали знаете ,че ние сме ВИНАГИ ГОТОВ , и сме сила ,затова ви идват на помощ Милена и Мими

поздрави от облачен Видин ,с пожелания за слънце и положителни темперератури  Hug Hug

а след като прибрахме масите и си прибрах у дома ,големия ми син ,ми разказва как на английския ,дето ходи ,госпожата дошла с покупки от нашия базар
купила си от на Лъки стоящите,с пилето  и  искала утре да се върне да си купи от кошничките-панери за яйца ,и какво мислите ,че й е казал Калоян
-ами ,госпожо ,аз помагах на мама да ги правим тия същите панери !!

и понеже имаме две недовършени ,той реше да довърши едно и ще й го подари  Heart Eyes

Но важното е,че госпожата ,знае за нас и Коко й е доразказал Heart Eyes

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 09:08 от lorys

# 78
  • Мнения: 252
А малко снимки плийййзз Praynig Praynig дали 6те се намерят  bouquet

# 79
  • Мнения: 2 502
и двете фотографки ,ще се явят на линия чак в неделя
но да ти кажа Карлсон ,твойте неща "убиха рибата "

# 80
  • Мнения: 2 653
Важно е , че сте го организирали и все пак има някакъв успех.Имайте предвид, че доста хора си накупиха неща на концерта и може и да са изчерпали лимита си на "излишни " пари.

Утре като станем ще отида с Дзверо при момичетата.По принцип  се събираме семейно с едни познати към обяд-следобяд , но не е сигурно още.Но каквото и да стане ще отида при тях.Ще има занеса и още 3 калинки.А каквато съм .... забравих днес да купя от онези велурени блокчета , за да направя полянка за калинките и утре рано- рано трябва първо да изляза до книжарничката.Обаче осаналото от блокчето искате ли да го пратя по момичетата, спомням си , че вие търсехте такива за коледния базар.  newsm78

# 81
  • Мнения: 2 910
karlson, твоите неща вярно убиха рибата, онези голями яйца се изкупиха почти веднага, нищо, че бяха най- скъпите на базара Hug
fiona, а твоите калинки, докъде се усетя и ги нямаше вече, като топъл хляб се продадоха, даже не успях да купя за себе си Sad
Момичета, как е времето в София? При нас е доста облачно и се кани всеки момент да завали, дано се размине в София, за да бъде успешен базара Praynig

# 82
  • Мнения: 2 502
мили ми момичета ,за ви де оплача ,аз цял ден съм с една гадна бъбречна криза ,или поне така си мисля ,и не съм ставала от диваните ,и пред Тв ,това дето не ми се е случвало от доста време
 Mr. Green, а навън е студ и пак студ
чест и почитания на Милена и Мими ,че цял ден мръзнаха и днес ,но в София ,предполагам ,че мече са тръгнали , newsm78 newsm78 newsm78

# 83
  • Мнения: 2 653
Да ви докладвам набързо- Мими и Миленка ще ви дадат подробности довечера.Продаваха се неща.Времето беше кофти и нямаше много минувачи.Понамръзнахме, но не много.Имаше и бебешко присъствие- да си личи че сме ДБМ.Настроение не липсваше.
Ето и снимки- http://picasaweb.google.com/petya5q/IsIiF?authkey=TUpVCQjhXME

# 84
  • Мнения: 2 502
мерсажж ,Петя !
познахме на снимките и мамите и татковците и бебешките колички ф Heart Eyes, ей ги ,на ,милите ни видинчанки , с тая качулка Мими си голяма скица ,определено щандовете са доста пъстри и интересни ,пролетни и цветни

В такива моменти винаги си казваме ,че са един от критерийте де продължаваме де сме заедно ,
обединени в доброто което правим сме готови и в пек и мраз  да работим и само зареди децата ,а и както си казваме в нашата група
Говорим си с поглед !

Благодаря ви ,момичета за отзивчивостта !

Чакам Ви ,момичета ,да разкажете !
Петя видинска прегръдка  за теб ,миличка !!

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 20:36 от lorys

# 85
  • София
  • Мнения: 6 743
Мацки, не мога да се сдържа да не ви кажа, че гоблена на Диди се продаде за 250 лева - парите ще ви ги отчитат , като си починат момичетата!
Че и медал от танците имат(децата де) , с купа  Hug  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 4 195
Дунав много ви обичам, а за гоблена нека благодарим на Зайче Мече - Норка и Стилиян, едни невероятни същества - ще ви разкажа за тях някопй път,
Честити ви медалисти, много готини деца, но много за малко ги видях Hug

# 87
  • Мнения: 2 502
Честити ви медалисти, много готини деца, но много за малко ги видях Hug

И ДЕЦАТА КАТО МАЙКИТЕ ИМ !!

Браво на Йони и кавалера й !
Браво и за гоблена и твойте приятели ,Криси !!

# 88
  • Мнения: 2 910
 newsm44 БРАВО на Йоанка и партньора й по спортни танци, толкова се радвам за тях Hug Мими няма да се стърпя до другата седмица да се видим, трябват ми повече подробности Praynig

Браво и за гоблена, момичета страшни сте, няма невъзможни неща за вас  bouquet

Гледах два репортажа за базара по новините, единият на К1, а другият на БТВ. Прекрасни сте, а масите, така шаренки и отрупани с всякакви красотийки. Радвам се, че ви познавам, макар и виртуално Софиянки, само с някои имах удоволствието да се запозная лично на Видинския концерт Hug

# 89
  • Мнения: 176
Утре ще има ли среща в Меркурий.
karlson великденските яйца бяха стахотни аз лично си купих едно.
Мими браво на Йоана,тя ката кой е печена като теб или като набора? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт