АПРИЛ идва, време е вече, приготви се да те гушна, мъничко човече!

  • 17 663
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 529
Flo, Queenmabb и Reniboro! Радвам се заедно с вас за голямата радост! Целувки на бебочетата!

Ех, че хубаво се получава с такива сладки новини!!!

450, пих аугментин за стрептококи в 7 месец. За съжаление не ги изчисти. Сега съм на хомеопатия и ако дочакам следващия секрет ще видим какво е новото положение. Иначе ми "обещаха" АБ в системата по време на раждането за да предпазим бебка!

Дейзи, Теди е голяма кукла!!!  bouquet А кака Габи как сладко наднича да я види - хихи! Mr. Green

Количката изпрана или не - нямаше голямо значение. Слагах пелена винаги отдолу поне до 1г. и беба нямаше контакт с плата.

За раждането в страстната седмица - е хубава работа - да стискаме краката цяла седмица ли??? За сватби, кръщенета, помени и др. предвидими неща разбирам да има "забрани", ама за раждане... newsm78 newsm78 newsm78
Преди време скрих на баба ми една книга с такива суеверия, че само ме тормозеше. Тя не че и сега не го прави, но поне няма достъп до нови измишльотини! hahaha

# 61
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Ara75 видя ли снимките от изложбата на Леонардо да Винчи? Нищо не казваш!!! Rolling Eyes

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Добро утро Simple Smile
да видим днес дали ще има бебета Simple Smile

До сега щпионорах при матренките. Вес още не приключили с раждането. Някои даже преносват вече 5 дни  #Crazy Направо.... не знам
И аз да се оплача като Веси
От много време си бях задържала килограмите и се насявах, че в 9 месец няма да мръдна, но днес с е озовах с едно кило отгоре  Crossing Arms Явно нервите и на мен ми се отразяват.
А аз чакам да с падна с толкова, че да реша, че ще се ражда Simple Smile

# 63
Здравейте. И аз съм от бъдещите априлски мами. Терминът ми е на 04.04., но днес влизам в Шейново за секцио назначено за утре и искам да се включа в темичката ви.

# 64
  • Мнения: 367
добро утро и от мен

след последната седмица на тъпкане и то най-вече със сладко, а вчера и един литър боза изпита за време днес съм решила да се погрижа малко и за бебето и почнах сутринта със салата и варени яйца. да видим до колко часа ще издържа на здравословно хранене  Joy

хаиде да се показват още бебета да ми се повдигне настроението.

да ви се похваля ще ми идват гости днес чак от варна  Laughing нали съм самичка и кръсницата на бебето реши да ми погостува да не съм сама, а знае ли човек може и да родя докато е тук за да види бебока. аз бях при нея във варна когато разбрах, че съм бременна и като нищо нейното идване може да предвещава пак нещо хубаво за моето семейство  Laughing

а с нея как си угаждаме само не е истина. филип едвам ни изтрайва като се съберем, а иначе той ни запозна  Laughing учили са заедно във военното училище.

днес ще е страхотен ден

geri_s добре дошла. запиши си телефона на някои щъркел и утре когато решиш изпрати едно SMS  за да знаем, че операцията е приключила успешно. стискам палци да е така

# 65
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 752
добро утро,

Стискаме палци geri_s   bouquet

# 66
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 752
Веси, това с хапването не знам дали е от бременността preggo Но от около седмица ме е хванал т.нар. извратен глад - тъпчем каквто намерим  newsm64 Animal Pig Animal Pig newsm55 Най-странно е, че съм изпразнила хладилника и като отида на пазар купувам само глупости - сладолед, бисквитки, шоколад, сметана - и си изяждаме всичко като прасенце. Аз го отдавам на "предродилна депресия"  newsm77  angel008 Вече нямам търпение, пък мъника не ще да излиза  newsm66..............та с обилно количество храна да го избутаме  Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 67
  • Мнения: 367
Веси, това с хапването не знам дали е от бременността preggo Но от около седмица ме е хванал т.нар. извратен глад - тъпчем каквто намерим  newsm64 Animal Pig Animal Pig newsm55 Най-странно е, че съм изпразнила хладилника и като отида на пазар купувам само глупости - сладолед, бисквитки, шоколад, сметана - и си изяждаме всичко като прасенце. Аз го отдавам на "предродилна депресия"  newsm77  angel008 Вече нямам търпение, пък мъника не ще да излиза  newsm66..............та с обилно количество храна да го избутаме  Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green

на пазар и аз съм така, а това с избутването много ми хареса  Joy ако ставаше така доста мами нямаше да спираме да ядем

# 68
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добро утро и от нас!
Flo, Queenmabb и Reniboro,честити Ви бебоци!Да са Ви живи,здрави,румени и засмени и много,много да Ви радват.Имаме вече бебе РЕКОРДЬОР по килограми-4200 е доста добре:)
Ние сме си 2 в 1 все още:)
В понеделник бях на ЖК.Док каза,че и той смята,че трябва да ми бъде предизвикано раждането час по-скоро.
Вчера не ходих при лекаря,който ще ме изражда,понеже бил на погребение,но за сметка на това днес съм-от 13:15.Стискайте палци да се отметне за предизвикването на раждането.
Най ми е болно,че тати заминава за София в неделя  до петък и незнам как ще се оправя.А май и ще му е трудничко да се върне.........Много ми е мъчно за това.
Лек ден и до по-късно  bouquet

# 69
  • Мнения: 221

 Вече нямам търпение, пък мъника не ще да излиза  newsm66..............та с обилно количество храна да го избутаме  Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green
На последната консултация акушерката ми каза,че трябва да намаля вече течностите и храната,за да тръгне по-лесно раждането.И на мен ми се изчерпа вече търпението-цяла бременност изкарах с контракции и се притеснявах дали ще износя бебето поне докато вляза в деветия месец,а сега имам чувството,че ще пренося.Вярно,имам още няколко дни до термин и дано стане навреме всичко,че по празниците кой ще ми обърне внимание!
Аз пак ще питам-искате ли да пусна в темата имунизационен календар или вече разполагате с такъв???Досега само Неси изяви желание и ако е само за нея да и го пусна на лични да не пълня темата.
Хриси,стискаме палци всичко да е наред,пиши,ще чакаме новини!
Лек и спокоен ден ,пазете се!

# 70
  • В реалността
  • Мнения: 214
Larsen, пускай календара - определено ще е от полза за всички, най-малко да знаем какво ни очаква...

честито на мамите с бебенцата - да им носят много радост и всички да са живи, здрави и големи късметлии
 
И мойте килограми вече са доста, но то в тази година на свинята  Joy Animal Pig

слънчев и усмихнат ден на всички, а на по-нетърпеливите - приятни "изненади"

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 10:39 от jane_sk

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Добре дошла на новата мама и стискам палци за утре Simple Smile

Ларсен, ако искаш може да изпратиш календара на пощата Simple Smile
или пук да го пуснеш в темата - на който не му трябва ще го пропусне  Peace

# 72
  • Мнения: 228
Здравейте!
Аз докато успея да се включа, толкова много бебета са се родили, че вече поздравите ми не са актуални.
Larsen, аз се интересувам от имунизационния календар! Ако няма други интересуващи се, можеш да го качиш в общата поща и който иска, да си го разпечата  Peace За баткото до края на годината май има някаква ваксина, но не се сещам каква...
Христина, пиши обезателно какво ти е казал доктора: ще предизвиквате ли раждането? А колко е голям в момента бебчо?
Аз днес бях на ЖК, защото влизам в 9-тия месец (нали съм на опашката....). Младежът е заел правилната позиция за нормално раждане и тежи 3 000 гр. Нямам никакви признаци за по - ранно раждане и за стареене на плацентата. Та докато дойде време за раждане, може и да си изхраня 5 000 - грамово бебе !(Моят мъж е роден 5 200 гр.). А за колиграмите ми: похвалиха ме с качените 10 кг, ама на мен ми се виждат множко (с Васко качих общо 6 кг...). Иначе всички приготовления са приключили: всичко е купено, подредено, изпрано, изгладено... сякаш не чакаме второ бебе, а ще ни е за първи път! (всеки момент чакам Еконт да ми доставят количката от вносителя от Пловдив).
Искам да пожелая на момичетата, които вече имат насрочено секцио, всичко да мине по вода, без усложнения и бързо да се възстановят!
Smooth, тебе особено много те мисля! Очаквам да се обадиш в петък след операцията!

# 73
  • БГ
  • Мнения: 735
добро утро от мен Hug, аз съм си у нас  от вчера  не съм на работа и ми е много странно, че ще почивам, тоест при майка ми съм и вече чакаме бебо , но имам още дрешки за пране и гладене,а и за клиниката не съм приготвила багажа.никой не каза дали при гинекологичния преглед нещо са му бърникали? newsm78 аз се притесних вчера че ме бъркаха за проверка, ама не казаха за какво #Crazy  иначе нямам грам контракции.............за дишането,мерси на всички за инфото Peace,ще ми е полезно Wink
hristina_k стискам палци Peace
за имуниз.календар и аз ще го погледна с интерес като го качите някъде,сега ще чета пуснатите от вас материали в пощата ,хубав ден от мен  bouquet

# 74
  • Мнения: 221
Момичета,качих имунизационния календар в пощата,дано ви е полезен при отглеждането на бебчетата, а и на големите вече батковци и каки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт