АПРИЛ идва, време е вече, приготви се да те гушна, мъничко човече!

  • 17 649
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 268
450 , пих Аугментин 4-я месец заради бъбреците. На теб за какво ти го изписаха?

# 46
  • Мнения: 7
 Laughing   :lol:450, и аз съм пила аугментин и 4 и 7 месец Габи ми беше домъкнала едни бактериални инфекции бях с висока тем идруги  глупости,не се притеснявай .

# 47
  • Мнения: 221
Честита принцеска на мама Рениборо-нека малката беборанка бъде здрава,щастлива и послушна за радост на мама и тате!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 740
Правиха ми влагалищен секрет и откриха някакви коки. Миналия месец нищо нямаше, да се чуди човек от какво са се получили. Ама трябвало да се изчистя, за да не ги предам при раждането на бебето и понеже съм със секцио ми съобщи, че нямало да може да ми зарасне раната бързо ако не съм се излекувала. Ужас. Благодаря Ви че ми отговорихте толкова бързо и ме успокоихте.
Сложила съм и аз снимки от днешното училище в албумчето!

# 49
  • Мнения: 17
ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ НА МАМА RENIBORO!!!
Да й носи само радост и незабравими щастливи мигове!!!
И бързо възстановяване!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 332
Добра вечер, като гледам добре Е ТОВА Е, ВЛИЗАМ ДНЕС ВЕЧЕРТА И ГЛЕДАМ НА ПЪРВА СТРАНИЦА НА НОВАТА ТЕМА, 3 МАМИ РОДИЛИ ДНЕС  newsm30  261uu   Hands Clap
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА И НА ТРИТЕ ВИ, ДА ПОРАСТНАТ ГОЛЕМИ И ЗДРАВИ, И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ. А НА ЩАСТЛИВИТЕ МАЙКИ БЪРЗО ВЪСТАНОВЯВАНЕ   flower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

Мелодия, много хубава тема пак!
Сега засядам да прочета 3те страници, които сте запалнили вече Simple Smile

# 51
  • Мнения: 43
Честито на Рениборо и таткото!Радвайте се тримата  един на друг!

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 22:17 от mariah

# 52
  • Мнения: 161
Честити бебчета на мама queenmabb и reniboro!
Да растат здрави и много щастливи!

# 53
  • БГ
  • Мнения: 735
здравейте от мен Hug4естити бебчета на новите мами,да са живи и здрави бебоците и много да ги радват smile3525 smile3525 smile3521 smile3525
аз днес бях на преглед в СЕЛЕНА, при д-р Минев, прави ми освен УЗ  и гинекологичен преглед, което ми се стори странно досега не са ме пипали там и добре че сега не ме боли нищо, взеха ми секрет за изследвания и след известно време трябва да отида пак, момичетата раждали и които ще раждат в Селена,избирате ли си лекар или не ?  newsm78  иначе бебо пак се е преобърнал,уж беше в позиция сега пак плува  #Crazy още е момиче ,което ме радва , ама е голямо бебе как ще излзиа не знам  #Crazy newsm78 днес в Пловдив напазарувах почти всичко за бебето, купихме количка Чиполино Пуки новия модел с  кошче за кола и съм много доволна Wink хубава вечер от мен.

# 54
Честито на мама Reniboro! Здрава и щастлива да расте момата!  bouquet

# 55
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
Ехе, супер! На това му се вика истински пролетен бебедъжд!!!  Joy
Честито на родилите днес мамчета - Flo, Queenmabb и Reniboro! Децата им да растат прекрасни, а те самите бързо да се възстановяват   bouquet  bouquet  bouquet
Май това е най-бебеносната дата до момента. Като гледам колко сме много, спокойно мога да предположа: "Почва се бебешкото наводнениеLaughing

Лека вечер и успех на онези, на които им предстои скорошна среща с бебоците!

ПС
Аз приключвам с училището, че май вече преносвам  Rolling Eyes, но ще чета с интерес качените теми в пощата теми.

# 56
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
Пу-пу, ДейзиГ, изглеждаш прекрасно след раждането! И двете ти дечица са много сладки  Hug

# 57
  • Мнения: 268
Честита принцеса на Reniboro!   smile3525 smile3522
За днес май е преизпълнена нормата - цели три бебчета в априлския отбор!  smile3501 newsm68 newsm44

# 58
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ ОБЕБИЛИ СЕ МАМИ И ЩАСТЛИВИ ТАТКОВЦИ! ВЕСЕЛИ И ЗДРАВИ БЕБЕТА!   bouquet
Zazu1 не бързай, пред нас има толкова много мами!  Hug  Peace
Чудесен бебедъжд заваля днес! Дано всеки ден е така!
Гигълче възглавничката за спане настрани струва 13 лири във фабриката към 15 лева! ИМАШ Я!  Joy
Спокойна спяща нощ на всички, пожелавам ви по 12 часа сън, както е при мен!  bowuu

 

# 59
gabi-03......  както виждам термина ни е  по едно и също време аз ще раждам в бургас ако искаш пиши на л.с за да си разменим тел. за връзка ще ми бъде приятно да се запознаем

Общи условия

Активация на акаунт