АПРИЛ идва, време е вече, приготви се да те гушна, мъничко човече!

  • 17 669
  • 293
  •   2
Отговори
# 75
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
честито на  reinboro   bouquet  bouquet  bouquet

Здравейте мами,аз днеска на обяд съм на преглед и се надявам док да каже, че скоро ще се ражда бебето Crazy CrazyДано е така,защото и аз от нерви съм почнала да ям- мноооооооооооого BlushНадявам се да си рода до термина 3 април иначе ще ме вкарат в болница,там да преносвам под наблюдение,защото моя док не работи всеки ден и няма как да ходя да слуша тоновете.Оххххх,дано тръгне раждането по скоро ooooh!Не ми се влиза в болница преди раждането ConfusedМного ще се наплаша-сигорна съм Cry Rolling Eyes

Стискайте ми палци днес на прегледа да ми каже,че имам разкритие и е много близо момента Crazy Crazy

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 76
  • Мнения: 105
Hello и от мен дами  Simple Smile
tevolere и на мен на последния преглед ми направиха "сериозна проверка" Rolling Eyes, не беше най-приятното изживяване, даже си беше неприятно (но не болезнено), спроред док. е наложително за да провери състоянието на шийката, и за сега всичко е ок.

# 77
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ВСИЧКИ МАМИ! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСЯТ

Larsen ,давай го тоя календар, аз много съм разколебана за тези ваксини, дали всички трябва да се слагат  Thinking Чувала съм,че е хубаво да се поставят след 4-месечна възраст, освен тази която я слагат в родилния дом

Хрис, влизай в болницата и не му мисли, те лекарите си знаят, дори да е предизвикано не е страшно, важното е да си под наблюдение.

Светле, честит ти 9-ти месец и честита ти правилна позиция на човека  Hug
 непременно ще се обадя, стига да мога и всичко да е наред.Днес и утре се настройвам психически

# 78
  • Мнения: 91
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЕНЦА НА ВСИЧКИ МАМИ!  bouquet  bouquet  bouquet РЕНИБОРО СЕ Е ОТЧЕЛА С ГОЛЯМА БЕБКА!!! АДМИРАЦИИ Hug
АЗ ДНЕС БЯХ ПРИ ДОК, КОЙТО КАТО ВИДЯ ЗАПИСА НА ТОНОВЕТЕ КАЗА, ЧЕ Е МНОГО УДОВЛЕТВОРЕН. ОПРЕДЕЛЕНО СА ЗАПОЧНАЛИ ДА "СКАЧАТ" НАГОРЕ ПО СКАЛАТА, НО ИМАЛО ОЩЕ ВРЕМЕ. ОБАЧЕ МЕ ИСКА В ПЕТЪК ПАК НА ТОНОВЕ И ГИН. ПРЕГЛЕД  Thinking
НА ГЕРИ И СТИСКАМ ПАЛЦИ И СЪМ СИГУРНА, ЧЕ ВСИЧКО ЩЕ Е ОК. МНОГО СЕ ЗАРАДВАХ, ЧЕ ТЕРМИНЪТ Й Е КАТО МОЯ, НО ЩОМ СЕ НАЛАГА ЩЕ СЕ ГУШНАТ С БЕБО ПО-РАНО. Hug
ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ВИ ХУБАВ ДЕН И ДАНО СКОРО ДА ИМАМЕ НОВИНА /КАКТО КАЗВА БАРЕКОВ/ Laughing

# 79
  • Мнения: 3 091
Честити бебенца! Да са живи и здрави и много да радват мама и тати!!!
Мелодия, комплименти! много хубава е станала темата!

Ние направихме генерална репетиция - не правете като мен!  Joy в неделя срещу понеделник имах непрекъснато силни контракции с болки ниско долу, но не толкова сериозни... въпреки това на сутринта отидохме в болницата, за преглед... дори облякох болнична нощница! добре че не ми направиха и клизма  Embarassed нищо... оказа се, че имам само 1 см. разкритие и изобщо няма родова дейност. върнаха ме в къщи. много се смяхме, ама бебка ми направи предпремиера... сега не дава признаци, че иска да се ражда и така...
Стискам палци на всички!!! успех и кураж!

# 80
  • София
  • Мнения: 2 455
ЧЕСТИТО МАЛКО "ГОЛЯМО" МОМИЧЕ НА РЕНИБОРО!

Да расте здравичка, силна, послушна и красива!

ДейзиГ, много хубаво семейство сте!   bouquet

larsen, и аз искам календар. Давай го и тук и в пощата!  Peace

smooth, много стискам палци в петък и после пиши /когато можеш, разбира се/ как е минало.

За бърникането. Много ми е чудно, как гинекологичният преглед може да предизвика неприятно усещане, че и раждане. Да чукна на дърво, досега все съм попадала на много внимателни преглеждащи. Даже дискомфорт не съм чувствала /освен психическото притеснение от стойката/.  newsm78 Може би в последните дни е по-чувствителна шийката или знам ли...

Аз си имам дата за секцио - 06.04. На Разпети петък ще ме 'разпнат', но се надявам да 'възкръсна' до Великден!  Joy

Сега се заемам с правенето на снимките от вчера, че снощи нещо се успах. Tired

Добре дошла на новата мама! Стискаме палци за утре!  Praynig

# 81
  • на североизток
  • Мнения: 285
Честито на новите мами!Да са ви живи и здрави бебенцата и да ви носят много радост и щастие!Бързо възстановяване!  bouquet  bouquet  bouquet
Мелодия, темата е страхотна!
ДейзиГ, имаш прекрасни момичета!Малката е много сладка, а каката е кукла!

Лек и приятен ден на всички!
Кой е наред днес да ни зарадва? Wink

# 82
  • Мнения: 161
Здравейте!
Първо искам да се извиня, ако някой се е засегнал от обясненията за страсната седмица smile3525. Просто имаше въпрос! Съжалявам! Аз също смятам, че няма никакво значение подобните му суеверия Peace
И да се оплача разбира се: Вчера буквално за два часа ме тръшна грип ли, вирус ли, не знам какво е yu5.Чувствам се ужасно! Цяла нощ съм треперила, сякаш имах температура, нямам апетит, гърлото и ушите ме болят.....въобще много неприятно и само се моля да не тръгне бебка точно тези дни, че като нищо ще ни задържат в родилното и няма да ми я дадат заради гадния грип smile3518. Пазете се!!! Аз постоянно си мисля дали по някакъв начин това може да навреди на бебчето и много се надявам да няма проблеми! Връщам се да си правя компания с възглавницата newsm46
На мамите, на които им предстои среща с бебоците: Нека всичко мине леко и да гушкате най-сладките бебоци! smile3522

# 83
  • Мнения: 85
Честито и от мен на нарастващия брой нови мами, наистина и аз докато се наканя да пиша и поздравите ми вече не са актуални-ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ БЕБЕНЦА НА ВСИЧКИ!
И ние във Варна май най-после скоро ще се отчетем с бебе-smooth, Хриси, не забравяйте да пишете какво става с вас. Светле няма да ти честитя за позата на човека да не урочасам нещо работата, то и нашия все още ми дава надежди, че ще го видим де. Аз имам още да пера и гладя, тъй че преди това никакво раждане  Stop.

А пък че момиченцата били повече-хич не го мислете-от цяла Варна само аз и Ларсен чакаме момичета, всичко друго са мъжки майки, тъй че ща оправим баланса  #Crazy.

Чакаме само хубави новини, прегръдки на всички!

# 84
  • Мнения: 135
Здравейте,

ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСКА НА РЕНИБОРО ДА Е ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ДА ГИ РАДВА   bouquet

Добре дошла на новата мама! Стискаме палци за утре!  Praynig

Да ви се оплача, цяла нощ не можах да спя, бебка не спря да халца и ритка,а имах и 
киселини на всичкото отгоре  Cry

Отивам да разгледам снимките от вчера   Laughing

Утре пак сме на училище, нали?

Лек ден   bouquet

# 85
  • Мнения: 354
Здравейте мили майчета и вие малки новородени зайчета Hug
Честита бебка на Рениборо! Да ви е жива и здрава и много послушна!
На новата мама ще стискаме палци за утре и да не забрави да се похвали!
Дейзи Много е сладичка малката и голямата и тя куклички!
И да питам тези лепенки на пъпчето
бебчето постоянно си стои с нея и при къпане се правят
манипулациите със спирт и топоцин и тогава сменяме лепенката или лепенката се слага само при къпане? Embarassed
sissi Оздравявай бързо, че бебковците не питат!
За гинекологичния прегледНе само , че ми причинява дискомфорт , а и болка и кървене.
Смятам като зараждам да отида в болницата в последния момент за да си спестя доста неприятности като бъркане на всеки час, че и по-често Sad
Ламята неСПАСКА Wink Дано следващия път да не те разиграва малкото човече baby_neutral Joy, а да си дойдете гушнати от болницата.
Хубав ден на всички!  bouquet
Vanesast За киселините тоест против тях някои пият сода за хляб , пробвай

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Честито на новите мами- Flo, Reniboro i Queenmabb!!! Бъдете живи и здрави и много, много щастливи. Да ви слушат бебешоците и само радост да ви носят!!! smile3525 newsm51 smile3525

# 87
  • София
  • Мнения: 2 455
Готово, качих снимкиите. Ако нечии палави пръстчета искат, може да сложат коментари, че ме домързя за всичките Simple Smile Страчителке, на теб говоря.

Искам да похваля Мелодия, която се справи с капризните ми искания за рисунка на бебе на корема блестящо. Ама който го може - го може, то си личи и по темата ни.  Hug

Момичета, ако някой си хареса някоя за вадене, ще я пратя в цял размер в пощата. Апаратът ми ги прави страшно големи и ако ги качавам в истински размер в албума, отдавна да сме си изразходвали лимита.

Утре пак на училище, даyes Трябва да идем по-рано, защото темата е за кърменето и ще е лудница.

# 88
  • Мнения: 43
Ами,да... и аз мисля да идем утре по-раничко на училище.
Илит, ми то много снимки, много нещо...А и тези коментари Blush, поизчервих се малко Embarassed Embarassed Embarassed
Но бебето на Мелодийка наистина си е шедьовър Naughty. Иначе котето на Страчи най-много ми хареса-много е сладурско Peace

# 89
  • БГ
  • Мнения: 735
мерси за отговорите относно гинекологичния преглед, не че ме болеше много ама точно като бърничкане,до сега моя лекар не ме е бърничкал.отивам да ви гледам снимките, не съм свикнала да си стоя  у нас, нещо ми е скучничко.
sissi бързо оздравяване, аз се лекувам с чай лимон и осцилококцинум в такива случаи.
Ламята неСПАСКА стискам палци следващия път да има резултат Peace
сега като сте в 9 месец,живеете ли с домашен любимец случайно newsm78,аз съм с едно куче,което майка ми иска да махне, ама аз съм против засега.
Дейзи Г много сте сладки Peace

Общи условия

Активация на акаунт