Мнението ви за римски щори от Гершман?

  • 51 018
  • 126
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Дайте магазини за римски щори в Пловдив, моля  Praynig Praynig Praynig
Вече бях в Гершман, но ми се иска и на друго място да погледна   bouquet

# 106
  • Мнения: 289
Дайте магазини за римски щори в Пловдив, моля  Praynig Praynig Praynig
Вече бях в Гершман, но ми се иска и на друго място да погледна   bouquet
Магазинът се намира до църквата Иван Рилски /отдясно на църквата, в уличката/ в Кършияка.

# 107
  • Мнения: 157
Аз съм доволна от римските щори.Сложих си в целия апартамент.Но заедно с тях имам и пердета,защото сме много близко с друг блок и всичко се вижда.Препоръчвам ги.Хем са практични,което за мен е най-важно,хем са красиви.

 а пердетата  какви -да разбирам ли ,че са плътни завеси или  са тънки пердета?
Пердето на корниз за тавана или стената е?
Питам ,защото аз искам и щори и перде ,но нещо с монтажа да не я оплескаме .Искам щорите да затъмняват -а и вечер на лампа да не ни  гледат съседите,а пердето за уют.
Ако може снимка -било и на лични.Благодаря.

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 145
И аз съм от Пловдив и съм на вълна "Римски щори". Та ако някои открие нещо интересно нека сподели. Днес звъня в магазина на Гершман, но ми дава свободно и не мога да се свържа  newsm78

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
И аз съм от Пловдив и съм на вълна "Римски щори". Та ако някои открие нещо интересно нека сподели. Днес звъня в магазина на Гершман, но ми дава свободно и не мога да се свържа  newsm78

Блгодарение на Stanimira1980 поръчахме римски щори от фирма Шони   bouquet
Доволна съм - много мили момичета, голямо разнообразие от платове и идеи  Peace
Поръчахме ги във вторник, ще станат готови първите дни на май месец  Peace

# 110
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Римските щори имат ли нещо, което да ги придържа, когато прозореца е отворен надолу, при двуосно отваряне или си се веят свободно? И още нещо задължително ли имат пръчки за изпъване на плата?

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Римските щори имат ли нещо, което да ги придържа, когато прозореца е отворен надолу, при двуосно отваряне или си се веят свободно? И още нещо задължително ли имат пръчки за изпъване на плата?

Да, има специален механизъм при отворен надолу прозорец, придържа щората плътно до прозореца  Peace
За пръчките нещо не те разбрах, ама ако правилно се сещам - то без пръчките няма да са римски щори  newsm78 ами ще са щори руло Rolling Eyes

# 112
  • Мнения: 2 642
Катина и Албена видях на 3те ключа, ама не сме ги пробвали.

# 113
  • София
  • Мнения: 2 896
Изрових тази тема, за да се похваля с нашите щори, които най-накрая са готови /близо месец и половина чаках плата да доставят/.
Благодарение на mikys разбрах, че Alexa шият римски щори с плат на клиента и, което е по-важно, на съвсем приемливи цени /55 лв. на линеен метър - шев и механизъм/. Срещу допълнителни 25 лв. /5 лв на парче/ дойдоха да вземат размери и да ми ги монтират.
Много им се радвам, ето снимки, за съжаление са лоши- с телефон и без светкавица.

# 114
  • Мнения: 1 085
...разбрах, че Alexa шият римски щори с плат на клиента и, което е по-важно, на съвсем приемливи цени /55 лв. на линеен метър - шев и механизъм/. Срещу допълнителни 25 лв. /5 лв на парче/ дойдоха да вземат размери и да ми ги монтират.

Това е ценно инфо, благодаря   bouquet

# 115
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Гуш,
много са свежи, да са ви честити Grinning

# 116
  • Мнения: 3
Здравейте,
Аз си поръчах римски щори от Гершман в Русе и останах много доволна!Имах възможност да си избера между различни видове механизми, като най-евтиния беше от 30 лв на линеен метър и въобще не е лош. Този механизъм беше най-удачният вариан за монтаж на дограма  и най-хубавото е че не ми пробиха дограмата, а само стъклодържача!Разнообразието на платове е доста голямо, като цените варират наистина много - имаше платове от 24 лв до 70 лв на кв.м. За сега съм много доволна и ви ги препоръчвам!Поне в Русе на друго място не открих такъв голям избор!

# 117
  • Мнения: 863
не разбрах,всъщност има ли алтернатива на Гершман или да поръчваме от там?

# 118
  • Мнения: 2 237
Ние сме със щори Гершман, само че тип Японска стена.За сега съм много доволна.

# 119
  • София
  • Мнения: 2 896
не разбрах,всъщност има ли алтернатива на Гершман или да поръчваме от там?

има разбира се - прочети някой от моите предишни постинги по темата

Общи условия

Активация на акаунт