Бихте ли купили тази играчка на детето си?

  • 5 668
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Аха-болезнени контракции сигур
Ма по корем точно-кофти работата  ooooh!

# 16
  • Мнения: 27 524
Айде, стига, бе,  ooooh! ooooh! ooooh!

Разбира се, че не.  Stop

Не и на детето ми  Naughty

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Само не разбрах първо как ражда през гащите и второ - каква е ролята на кончето  newsm78
Бек ту дъ нейчър, как къде е ролята на кончето Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 332
Нещо тая кръв дето се изтича ми идва в повече - не бих я купила  Naughty

# 19
  • Мнения: 9 990
Е, Блонди-твойто-мъж!Неговото са го пропуснали като  участие-разбираемо Peace Laughing

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Te не те мислим - у вашта държава може да си заведеш мъжа, детето, стринка му и съседката с теб в birth centre да си раждате заедно...на него играчки не му трЕбват.

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Амииии, ако имаше по- малко "кръв" щеше да е по- добре  Peace честно казано,  не ми харесва особено ... но ще е добре да направят някаква такава кукла , за да запознава децата и с тази част от живота ....това изпълнение не ме вдъхновява  Sick

# 22
  • Мнения: 3 886
Бихххххххххх бих  ето нащо http://www.snimka.bg/album.php?album_id=118782 само дето нямаме бебе.ако някои знае къде мога да намеря ще се радвам Peace

# 23
  • Мнения: 2 978
Само не разбрах първо как ражда през гащите и второ - каква е ролята на кончето  newsm78
Бек ту дъ нейчър,.........

Ааа Бу, тихо, трай си, че сега ще се появи онази личност с раждането в къщи- секцио на полето и тем подобни Praynig ooooh!

# 24
  • Мнения: 9 990
Само не разбрах първо как ражда през гащите и второ - каква е ролята на кончето  newsm78
Бек ту дъ нейчър, как къде е ролята на кончето Crossing Arms

Или може би е преносила, писнало и е и е пояздила, че да предизвика  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 27 524
Е, Блонди-твойто-мъж!Неговото са го пропуснали като  участие-разбираемо Peace Laughing

Отговарям принципно, де, няма значение момче ли е, момиче ли е, това за деца ли е? Кръв, болки, припаднала, гола, между краката й излиза нещо... рано е и страшно за малки дечица това. Пък за големите вече е излишно. Според мен е само реклама. Никой нормален човек няма да го купи на детето си. Направено е супер, но за дечица???? Играчка????  #Crazy

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Блондиньо, ти полудЕ.
Естествено, че няма нищо ненормално в това, детето ти да знае точно как се ражда бебето - даже да не го водиш с теб, като раждаш.
Това птички-пчелички - изиграват кофти номер, като излезеш с тези истории пред компания на осемнайсе...

# 27
  • Мнения: 9 990
Блонди-няма малко-голямо.Има една средна такава възраст, на която децата е нужно да се запознаят, щото стават и излагации. PeaceТвоето е малко-ок,за  моята си е баш на време. Hug

# 28
  • Мнения: 27 524
Абе, така е, за пчелички не иде реч. Но може да се обясни и без тези кървави гледки, нали? Твърдо съм против. Вие много натуралистично го раздавате, обаче децата са си чувствителни натури и според мен е ненужно толкова много инфо накуп.

# 29
  • София
  • Мнения: 676
Абе хора, това е сътворено от авторите на сайта!!!
Дъщерите ни имат такава барби. Изобщо не "умее" да ражда. Има си един корем, който е залепен с магнит към корема на куклата-майка. Нито има кръв, нито има от къде да ражда... Мъжът ми я донесе на децата при една командировка в Щатите. Средната много си я обича Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт