Бихте ли купили тази играчка на детето си?

  • 5 673
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
Не дават клизма и бръснач.
Не е раждала в България.

И при мен нямаше клизма и бръснач, но си раждах в Бг или поне така си спомням  Thinking  Crazy

П.С. И аз не разбрах ролята на кончето  Thinking

# 46
  • Мнения: 4 753
Нещо не е доизпипано в куклата и замисъла.
Не бих дала на детето си точно този вариант на раждаща жена играчка.
Куклата повече прилича на образователен макет на тема " Първа менструация ".

# 47
  • Мнения: 5 877
Как през гащите бееееее.... заблуждение всяват.
Иначе гледа раждане в "Човешкото тяло" - точно момента с излизането на главичката го изгледа много внимателно.

П.С. Не бих купила играчката. Раждането е всичко друго, но не и детска игра, да не се заблуждава.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз не бих - не знам защо  ooooh!

# 49
  • Мнения: 2 792
 Не ме кефи куклата, не от фотосесията, а от основния замисъл- бременността не е кат кутийка, ту да вадим бебето, ту да го прибириме, за някои неща предпочитам да се придържам към основните  идеи без изгъзици, примерно бебето излиза еднократно  от корема и няма връщане назад.

# 50
  • Мнения: 730
Не бих купила такава играчка!

# 51
  • Мнения: 1 992
Следващата от серията трябва да е: "Барби кърми" bowuu

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Следващата от серията трябва да е: "Барби кърми" bowuu
...с аксесоарите. Сутиен за кърмачки Барби, помпа за кърма Барби, хладилна чанта за кърма Барби... кхъ-кхъ.
Но Кифлата каза нещо много умно, което ме разколеба и сега съм склонна по-скоро да не купя играчката, не заради идеята й, а заради Кифленото нещо.

# 53
  • Мнения: 8 917
Кукла Барби, която ражда  Simple Smile
Aко ви е неприятно, не отваряйте линка  Simple Smile
Simple Smile
Стига да пожелае Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 544
Дъщеря ми има такава кукла, майка ми и я подари когато аз бях бременна с малкия и тя много и се кефеше обаче от както аз родих забелязах ,че  е захвърлила магнитния корем  Joy и я търкаля заедно с другите барбита.  Joy
Ама фотосесията и мен не ме кефи особено .

# 55
  • Мнения: 3 491
Не, грозна ми е тази кукла. Нямам дъщери, но все си мисля, че не бих. Нито пък на синовете бих купила макет, който демонстрира как се правят бебета.
Нямам нищо против сексуалното възпитание, но - играчката си е играчка. Трябва да има някакъв момент на загадъчност в нея, да дава свобода, да не ощетява правото на въображение, иначе не ми се връзва с понятието "играчка".

# 56
  • Мнения: 1 216
Никак не ми харесва!
Съмнявам се, да не кажа сигурна съм, че точно такава Барби не се продава. С бебе в корема- да, но тези мацаници...
Бих оставила дъщеря си да види как се ражда агънце например. Малко по- голяма и по- разбираща бих и пуснала документален филм за човешко раждане. Нещо истинско.

# 57
  • Мнения: 1 544
Никак не ми харесва!
Съмнявам се, да не кажа сигурна съм, че точно такава Барби не се продава. С бебе в корема- да, но тези мацаници...
Бих оставила дъщеря си да види как се ражда агънце например. Малко по- голяма и по- разбираща бих и пуснала документален филм за човешко раждане. Нещо истинско.

Напред в темата вече уточнихме ,че кръвта е намацна само за снимките в действителност куклата си е най най обикновена и с магнитчета и се залепя един корем в който се слага бебчето.

# 58
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 923
Коремът се сваля,да. А самото раждане - то е ясно, че някой си е играл да прави театър и да маже с боя за повече ефект. Няма нищо фрапантно. Бебето стои вътре в корема - махаш корема, махаш и бебето. Няма води, нема излизащи бебета отдолу и т.под. Всичко това е плод на въображението и на усилията на фотографа.

И аз първо това си помислих - че е просто поредната фотосесия. Преди време имаше едно списание у нас "За мен". Един от броевете бе посветен на залезът на блондинките и вътре бе илюстриран с Мира Добрева, която пуска барбита през месомелачка. Та явно и това е нещо подобно.  newsm78
Иначе бременна Барби не е лошо като идея. В крайна сметка отдавна децата ни не вярват в щъркели. Друг е въпросът, че аз лично много не харесвам Барби, но 3-годишната ми щерка е на друго мнение.  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 8 999
Отврат! По-добре да види на живо истинска родилка, отколкото тази перверзия. Че то скоро, с възпитателен ефект, ще се появат "Барби и Кен слагат презерватив", "Барби и Кен и любовната игра"  и още какво ли не. Децата са си деца и трябва да останат такива колкото може по-дълго време. Дъщеря ми е гледала по телевизията в някакъв документален филм - не можах да й отчегъртам очите от екрана, а после зарева със сълзи и каза, че не иска никога да има деца!

Общи условия

Активация на акаунт