Бихте ли купили тази играчка на детето си?

  • 5 672
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Само не разбрах първо как ражда през гащите и второ - каква е ролята на кончето  newsm78

Точно. И защо се беше пльоснала така пред него по лице. Брей, че контракции  Mr. Green

И даже и да е само за фотосесията, червената боя, ми идва в повечко.
Май не бих купила подобна играчка.

# 61
  • София
  • Мнения: 300
И аз бих и купила на мойта щерка, само че някой ден като стане на подходяща възраст. Познавам майка, която обясняваше на детето си че същото е израснало като цветята- в саксия. После детето беше в шок след като установи истината. Това ми се струва по гадно!

# 62
# 63
  • Мнения: 7 474
Бих купила. Под формата на игра  объяснението ще бъде доста по-лесно Thinking , но без водите и кръвта Stop

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Всико е ок..да бих купила,...ама ей това как ще го обясните...припаднала ли е? Mr. Green


 newsm78
А този кон каква роля играе  Confused

# 65
  • Мнения: 9 990
Ми напред в материала имаше няколко предположения-аз смятах, че е преносила и с езда е искала да предизвика вече контракции, белким роди, а Бу реши, че е малко в стил-назад към природата, може и нещо свързано с плацента и пъпна връв да има... Mr. Green

# 66
  • Майничка
  • Мнения: 12 619
Точно тази едва ли ще я впечатли (само коня, ако се предлага отделно Laughing).
Нашите играчки, антропоморфни или не, отдавна раждат фигурки от шоколадови яйца. А обучението стартира още на 2-3 години с "Анимал планет" и "Дискавъри".

# 67
# 68
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На моите специално не бих. Раждането надали ще ги заинтригува особено, но току виж взели да й вкарват моливи по дупките:)

# 69
  • Мнения: 27 524
Раждането надали ще ги заинтригува особено, но току виж взели да й вкарват моливи по дупките:)

 Joy

# 70
  • Мнения: 811
Не,не виждам смисъла и.Много е пошла.

Общи условия

Активация на акаунт