Фалшиво Либеро???

  • 1 206
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 789
Погледни срока на годност Naughty

Добра идея, но не е от това - произведени са на 24.02.07г. и имат 3 години срок на годност.
Преди малко пак смених и цялата беше в гел, прилича точно на малки перлички. Някои пускат повече гел, други по-малко. Има да го влачим този пакет 3 седмици Sad А се чудя дали е вреден - засега не е зачервена, ама знам ли newsm78 Много съм разочарована, повече няма да вземам  Naughty

# 16
  • София
  • Мнения: 2 039
И на мен ми се случвало, както и с други марки.

# 17
  • Мнения: 1 111
 Ползвам Либеро почти от раждането на малкия, винаги е имало такъв гел при смяна на пелената.Не мисля, че е някакъв проблем, измива се и това е/не като раните от Памперс/.

# 18
  • Мнения: X
Здравейте,искам да ви кажа ,че ние ползваме само Либеро и до сега не е имало някакъв проблем,а напротив страхотни пелени са.Аз не съм доволна от  Памперс .Още от самото начало пропускаха и малката беше мокра.За пъпчиците,може би детето не понася гела на Либеро или самата пелена.Все пак сме различни хора с различно ниво на поносимост към някои материали.

# 19
  • Мнения: 999
И на мен ми се е случвало да намирам от гела, но за мен не е нещо тревожно.Аз мисля че те са най добрите.

# 20
  • Мнения: 4 392
Доста често се случва това при детето ми, особено след нощен сън, когато се е събрала повече течност, но кожата не е реагирала особено досега, затова съм най- доволна от тези памперси. Peace

# 21
  • Мнения: 2 381
Веднъж се случи, когато върнах целият пакет в магазина.От едната страна го нямаше ластичето, което задържа течността.Резултатът-мокро дупе, мокри дрешки...На пакета пишеше:"Made in France", оттогава взимам само шведски и не съм имала проблем.

Общи условия

Активация на акаунт