ПЕДИКЮР

  • 36 977
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Бихте ли ми препоръчали добра педикюристка?! Досега винаги сама съм се справяла с крачетата, при това доста сполучливо, но ми се иска да посетя и специалист. Blush Не знам дали е възможно да се постигне резултат като на картинките за продукти за крачета?! Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 152
И аз имам няколко косъма на палеца и ги махам,много ясно,защото и на мен ми е супер грозно Sick

Педикюра по-горе е трепач Joy

Да кажа сега за моя вкус,обожавам за лятото, къс педикюр,лакиран или в червено или в цикламено.Не харесвам дълги нокти на краката,ужасно гадно ми е

# 17
  • Мнения: 6 155
Запис  Laughing

# 18
  • Мнения: 4 202
Много си мислех за такава тема снощи и хоп днес вече я има Wink

Обичам хубавия педикюр, но миналата година нещо не попаднах на добри педикюристки.
И аз се присъединявам към Luminosa с молба за координати Flutter

# 19
  • Мнения: 4 053
айде,и аз съм тук  wavey

# 20
  • Мнения: 5 391
кръц, и аз много харесвам червен лак на краката, естествено с къси нокти Simple Smile

Ето, даже днес ще се заема да си оправя педикюра, че тези дни имам рожденик, трябва да съм изрядна Flutter

# 21
  • Мнения: 7 723
Филипа, ще ни пуснеш снимчица, нали?  Flutter

Аз, дори и на краката харесвам френски педикюр ( ooooh! как звучи само- френски педикюр  Shocked) Laughing

# 22
  • Мнения: 5 391
Ще пусна, ама може би чак утре, тогаз ще успея да се справя с цялата процедура по пети, кожички, лак Crazy

Аз френски педикюр Wink също харесвам, ама на не съвсем дълги нокти и не на моите, на мнение съм, че за него трябва по-голяма поддръжка, като с дългият маникюр всъщност.

# 23
  • Мнения: 664
записвам се и аз, тази сутрин си погледнах краката и си помислих, че лака ми е за смяна, ноктите за оформяне.... т.е за педикюр, не си харесвам краката особено, но като отида в неделя на педикюр ще ви пусна снимка как са ме налакирали

# 24
  • Мнения: 4 916
Айде и аз да се разпиша - правя си педикюра сама.

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз на краката си правя френски! Много ми харесва.

Кажете малко за подръжката в домашни условия.

Аз минавам с пемза петите, после намазвам с крем за крака, ноктите ги пускам малко, за да мога да ги изпиля до квадратно, и после с лака!

Нямам нищо против и при педикюрист да отида, ама пусто около мене не знам къде има добри!

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
На тази тема съм маниак,даже преди термина си си направих изряден педикюр на цветенца,че да не се излагам пред докторите  hahaha 

И аз бях с направен педикюр на операционната маса, ама френски. После в реанимацията една мацка ме разпитва как точно съм си го била направила с огромния тумбак  Blush

По темата- и аз много държа на добре поддържания педикюр. Като си взимам вана, търкам с пемза, после мажа с мазен крем стъпалата, ако не ми е много горещо, слагам и памучни чорапи за през нощта. Отделно от това веднъж на 2-3 седмици ходя при маникюро- педикюристка специално за крачетата  Crazy

# 27
  • Мнения: 455
Дължината на ноктите трябва да е нито дълга,нито много къса.Моята учителка по педикюр ми каза,че се слага пръста на нивото на пръста отгоре и трябва да е на едно ниво с края на пръста.И ъгълчетата да не се режат,нокътя да е прав иначе се получава така нареченото врязване.Най-много ми харесва френски и винаги така си ги правя,с някаква декорация.

# 28
  • Мнения: 7 723
Роди, много полезна информация   Hug
Заемам се  Grinning

# 29
  • Мнения: 1 021
Дължината на ноктите трябва да е нито дълга,нито много къса.Моята учителка по педикюр ми каза,че се слага пръста на нивото на пръста отгоре и трябва да е на едно ниво с края на пръста.И ъгълчетата да не се режат,нокътя да е прав иначе се получава така нареченото врязване.Най-много ми харесва френски и винаги така си ги правя,с някаква декорация.
  newsm78
Нещо не мога да схвана. Кой върху, кой пръст се слага и на нивото на кой пръст!
 

Общи условия

Активация на акаунт