Тайната на дългата и гъста коса-9

  • 48 900
  • 487
  •   1
Отговори
# 150
Аз вчера си правих маската..а днес реших да си направя маска с хума,защото не съм убедена че снощи измих маската много добре.. newsm78..та да питам ще ми навреди ли на косата това че и днес я мия,ще се изтощи ли??(но без шампоан..само с вода ще измия хумата..и с отвара от коприва ще я облея).
Знам че хумата е повече от полезна за косата,но все пак да питам..  bouquet

# 151
  • Мнения: X
Аз вчера си правих маската..а днес реших да си направя маска с хума,защото не съм убедена че снощи измих маската много добре.. newsm78..та да питам ще ми навреди ли на косата това че и днес я мия,ще се изтощи ли??(но без шампоан..само с вода ще измия хумата..и с отвара от коприва ще я облея).
Знам че хумата е повече от полезна за косата,но все пак да питам..  bouquet
Спокойно, няма да се изтощи от едно миене Hug
И аз се бях мила така с хума - няма проблем Peace

# 152
Христос Воскресе,овчици:)

# 153
  • Мнения: 916
Христос Воскресе!
Имам едно питане: според вас кое е по-ефективно за миглите  - бадемовото или рициновото масло...а дали ще е опасно,ако попадне в окото?Какви са наблюденията ви? Hug

Отдавна искам да си направя маската на Деси ,но не мога да се наканя да отида за тривитаминол ooooh!

  Two Hearts                newsm51                Two Hearts

# 154
  • Мнения: 2 414
Mersi mnogo Simple Smile
Znachi moga li da si pravq maska s :rom,bademovo maslo,pshenichen zarodosh,trivitaminov i v kakvo kolichestvo trqbva da sa produktite? Embarassed
2 с.л тривитаминол
1 с.л масло (смес от масла)
1 с.л ром
1 с.л оцет (лимонов сок) - за по- добро измиване.
Можеш да удвоиш дозата , ако смяташ, че няма да ти стигне.
За допълнително по- добро измиване, можеш да добавиш и жълтък Peace За изтощена коса  добавям и няколко капки етерично масло (при мен е лавандула). Нанасям в корените, после по дължината, масажирам скалпа, после се уверявам, че е достигнала навсякъде и приглаждам с ръце (процедурата действа добре и на ноктите ми Wink) Импровизирай  bouquet
Mersi mnoogo   bouquet
A posleden vapros-kolko pati sedmicho trqbva da si pravq maskata i kolko vreme trqbva da stoq s neq -nanasq li se v korenite ili ne? newsm78

# 155
  • Мнения: X
Mersi mnoogo   bouquet
A posleden vapros-kolko pati sedmicho trqbva da si pravq maskata i kolko vreme trqbva da stoq s neq -nanasq li se v korenite ili ne? newsm78
Нанасяш в корените, после по дължината, втриваш, слагаш найлонова шапка/торбичка, увиваш с кърпа и седиш 2 часа. 2 пъти седмично поне 2-3 седмици- после поне веднъж Hug

# 156
Относно мазането на миглите - от известно време си мажа миглите и веждите с коктейл от рициново, бадемово масло в равни количества и малко АДЗЕ. Засега няма резултат, защото го правя отскоро, но по никакъв начин не ми дразни очите (първия път като се мазах много внимавах, но накрая си бръкнах и в окото - естествено на мен да не се случи нещо - обаче маслата не ми дразнеха). А ако почне да дразни или нещо друго попий със салфетка и готово.
Ако не ви се рискува, просто изчакайте за резултати.

# 157
  • Мнения: 2 414
Mersi mnoogo   bouquet
A posleden vapros-kolko pati sedmicho trqbva da si pravq maskata i kolko vreme trqbva da stoq s neq -nanasq li se v korenite ili ne? newsm78
Нанасяш в корените, после по дължината, втриваш, слагаш найлонова шапка/торбичка, увиваш с кърпа и седиш 2 часа. 2 пъти седмично поне 2-3 седмици- после поне веднъж Hug
Mislq tova veche naistina da e posledniq mi vapros Embarassed-imam problem as kojata na glavata...adski e suha i se beli dosta...dali trivitaminola moje da navredi po nqkakav nachin i da navredi.. Rolling Eyes

# 158
  • Варна
  • Мнения: 3 415
milaaa_, много внимавай след като е така с кожата...сложи си мед...на мен ми беше изгоряла кожата на главата и се мазах с мехлеми разни...и накрая се намазах с мед...само с мед и се успокои работата...но се мазах и с крем предписан от лекар...  bouquet Peace

# 159
  • Мнения: 2 414
milaaa_, много внимавай след като е така с кожата...сложи си мед...на мен ми беше изгоряла кожата на главата и се мазах с мехлеми разни...и накрая се намазах с мед...само с мед и се успокои работата...но се мазах и с крем предписан от лекар...  bouquet Peace
Mersi mnogo ste otzivchivi   bouquet
A kak se nanasq meda? Praynig Rolling Eyes Embarassed

# 160
  • Мнения: X
Mislq tova veche naistina da e posledniq mi vapros Embarassed-imam problem as kojata na glavata...adski e suha i se beli dosta...dali trivitaminola moje da navredi po nqkakav nachin i da navredi.. Rolling Eyes
И моята е адски суха (уж съм с мазни корени, а скалпът ми е сух и се бели #Crazy). Не вреди, спокойно, дори помага в известен смисъл Peace

# 161
  • Варна
  • Мнения: 3 415
БЕ НЕ ЗНАМ...аз си я прецаках след като предозирах една от съставките и стоях доста дълго...казвам ВНИМАВАЙ...!!! ... а иначе какво и как ще правиш лично ти си решаваш...  bouquet
медът трябва да е течен и просто го нанасяш...
zizi top ...просто на суха кожа, ако сложиш повечко алкохол нали се сещаш, че допълнително ще се изсуши... Peace

# 162
  • Мнения: 2 414
Mislq tova veche naistina da e posledniq mi vapros Embarassed-imam problem as kojata na glavata...adski e suha i se beli dosta...dali trivitaminola moje da navredi po nqkakav nachin i da navredi.. Rolling Eyes
И моята е адски суха (уж съм с мазни корени, а скалпът ми е сух и се бели #Crazy). Не вреди, спокойно, дори помага в известен смисъл Peace
Dano,che ako stane po-zle neznam napravo.....   smile3511
A v Sofia kade ima veterinarna apteka? newsm78

# 163
  • Мнения: X
zizi top ...просто на суха кожа, ако сложиш повечко алкохол нали се сещаш, че допълнително ще се изсуши... Peace
О, знам си го това - само един път обърках и сложих повечко алкохол, но кожата на главата ми е така от години...не е от маската - от нея само ми намаляват сърбежите и пърхута Peace

# 164
  • Мнения: 2 414
БЕ НЕ ЗНАМ...аз си я прецаках след като предозирах една от съставките и стоях доста дълго...казвам ВНИМАВАЙ...!!! ... а иначе какво и как ще правиш лично ти си решаваш...  bouquet
медът трябва да е течен и просто го нанасяш...
zizi top ...просто на суха кожа, ако сложиш повечко алкохол нали се сещаш, че допълнително ще се изсуши... Peace
Koq sastavka si predozirala? Rolling Eyes Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт