Тайната на дългата и гъста коса-9

  • 48 958
  • 487
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 236
Някои моми4ета тука бяха писали за някакви 3 -4 см на месец,за мен ли4но това е нереално и напълно невъзможно,амам знае ли 4овек
...абе възможно е да расте по-бързо, защото и трите витамина в Тривитаминола, ускоряват деленето на клетките! ама дали са 2 или 4 см, това е друг въпрос... Mr. GreenОх, дано ми порасте бързо и на два на месец съм навита...

Карил,с риск да се повторя Grinning пак ще ти кажа 4е косата и при4еската ти са страхотни(поне това което видях в другата тема,която беше пуснала).няма защо да се тормозиш 4е не изглежда добре,напротив!А и пак си е доста дълга,ама за да ти е толкова мъ4но,явно наистина е била страаааашно дълга.....Ох,направо ти завиждам,ако знаеш моятя колко е къса,пък и не 4ак толкова гъста SadНе мога да разбера защо не се харесваш,супер ти е така коси4ката!

# 136
  • Мнения: 2 414
Moita kosa e sredna daljina-s nqkolko santometra e pod ramenete mi,izrusqvana e i e dosata iztoshtena....
Molq vi me posavetvaite osven Trivitaminol kakvo moga da dobavq i dali moga vaobshte da si pravq maskata,pri polojenie che kosata mi e izrusqvana.
Molqqq  Praynig Praynig Praynig
Mersi predvaitelno

# 137
  • Мнения: X
Moita kosa e sredna daljina-s nqkolko santometra e pod ramenete mi,izrusqvana e i e dosata iztoshtena....
Molq vi me posavetvaite osven Trivitaminol kakvo moga da dobavq i dali moga vaobshte da si pravq maskata,pri polojenie che kosata mi e izrusqvana.
Molqqq  Praynig Praynig Praynig
Mersi predvaitelno
Няма проблем да си правиш - не слагай газ и не прекалявай с алкохола ( в маската).
Прави я като за начало 2 пъти седмично или преди всяко миене (ако се миеш по - рядко). След 2- 3 седмици до месец можеш да разредиш- според нуждите на косата Peace
Ако е силно изтощена, прави я с масло от пшеничен зародиш или от част бадемово и част от пш.зародиш.Като изплакнеш, задължително слагай и балсам/маска. След леко подсушаване нанеси в краищата кристали  bouquet

# 138
  • Мнения: 298
Сигурно е обсъждано по назад в темите, но да попитам, може ли да ползвам хининова вода, след като съм бременна?

# 139
  • варна
  • Мнения: 564
абе моята коса като че ли от известно време започна много да пада newsm78Дали от маската ,дали е нещо сезонно, но факта е този-по цели шепи коса Shocked smile3512И като че ли много,ама много се изсуши,стана една изпръхнала,та се чудя дали да не си взема някакво мляко за коса,което само да я хидратира без да я омазнява. newsm78Ако някой има идеяда пише,че работата не е на добре.
Искам и да попитам тези който са ползвали продукти на Фито-искам да си купя шампоан но се чудя кой да е-този са суха коса с жожоба или шампоана за много суха коса,но се страхувам този за много сухата коса да не ми я натовари.Някой ще даде ли съвет и за мляко за крайщата.Благодаря  bouquet

# 140
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз писах в някоя темя...косата ми е суха и ползвам на Фито балсамче без отмиване Фито 7 ... то е със 7 билки, които хидратират косата, правят я много жива ...има и Фито 9, съответно с 9 билки...сега използвам шампоана на фито, който е нов подхранващ...но точното му име го забравих...
щом косата ти пада по-добре спри маската...може да й е дошло в повечко на косицата... Peace
във всяка голяма аптека с радост ще ти помогнат да избереш шампоан на фито подходящ за твоята коса...  bouquet

# 141
  • Мнения: 2 673
От дамския шампоан на ФИТО въобще не съм доволна\за косопад е\. После си взех ДИКРЕй, но и той е за поддържане, има ампули които са за лечение..Ползвам ПАУЪР плюс. Дистрибуторска козметика, но още чакам резултат.

# 142
  • На небето
  • Мнения: 5 530
абе моята коса като че ли от известно време започна много да пада newsm78Дали от маската ,дали е нещо сезонно, но факта е този-по цели шепи коса Shocked smile3512И като че ли много,ама много се изсуши,стана една изпръхнала,та се чудя дали да не си взема някакво мляко за коса,което само да я хидратира без да я омазнява. newsm78Ако някой има идеяда пише,че работата не е на добре.
Искам и да попитам тези който са ползвали продукти на Фито-искам да си купя шампоан но се чудя кой да е-този са суха коса с жожоба или шампоана за много суха коса,но се страхувам този за много сухата коса да не ми я натовари.Някой ще даде ли съвет и за мляко за крайщата.Благодаря  bouquet

Спри маската, косата ти може да има нужда от почивка, при мен стана така малко преди почивката, като започнах почивката и за 2 седмици спря да пада. За сухата коса, повече мазни продукти използвай, и мажи косата след баня с комбинация от балсам и зехтин (без отмиване).

# 143
  • варна
  • Мнения: 564
Аз писах в някоя темя...косата ми е суха и ползвам на Фито балсамче без отмиване Фито 7 ... то е със 7 билки, които хидратират косата, правят я много жива ...има и Фито 9, съответно с 9 билки...сега използвам шампоана на фито, който е нов подхранващ...но точното му име го забравих...
щом косата ти пада по-добре спри маската...може да й е дошло в повечко на косицата... Peace
във всяка голяма аптека с радост ще ти помогнат да избереш шампоан на фито подходящ за твоята коса...  bouquet
от кои продукт си по-доволна ито7 или фито9.Някъде бяха писали че фито 9 много отежнява косата.А този новия подхранващ хубав ли е и колко струва.

# 144
  • Мнения: 1 236
абе моята коса като че ли от известно време започна много да пада newsm78Дали от маската ,дали е нещо сезонно, но факта е този-по цели шепи коса Shocked smile3512И като че ли много,ама много се изсуши,стана една изпръхнала,та се чудя дали да не си взема някакво мляко за коса,което само да я хидратира без да я омазнява. newsm78Ако някой има идеяда пише,че работата не е на добре.
Искам и да попитам тези който са ползвали продукти на Фито-искам да си купя шампоан но се чудя кой да е-този са суха коса с жожоба или шампоана за много суха коса,но се страхувам този за много сухата коса да не ми я натовари.Някой ще даде ли съвет и за мляко за крайщата.Благодаря  bouquet
[/quot

И аз се колебах кой да избера,дали Жожобата или Фитором и в крайна сметка избрах втория...нали е със яйце и ром Laughingстрашно съм доволна досега не съм ползвала по-добър шампоан.Мисля следващия ми да е Жожоба

# 145
  • Мнения: 1 236
абе моята коса като че ли от известно време започна много да пада newsm78Дали от маската ,дали е нещо сезонно, но факта е този-по цели шепи коса Shocked smile3512И като че ли много,ама много се изсуши,стана една изпръхнала,та се чудя дали да не си взема някакво мляко за коса,което само да я хидратира без да я омазнява. newsm78Ако някой има идеяда пише,че работата не е на добре.
Искам и да попитам тези който са ползвали продукти на Фито-искам да си купя шампоан но се чудя кой да е-този са суха коса с жожоба или шампоана за много суха коса,но се страхувам този за много сухата коса да не ми я натовари.Някой ще даде ли съвет и за мляко за крайщата.Благодаря  bouquet

И аз се колебах кой да избера,дали Жожобата или Фитором и в крайна сметка избрах втория...нали е със яйце и ром страшно съм доволна досега не съм ползвала по-добър шампоан.Мисля следващия ми да е Жожоба
 

# 146
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ами Фито 9 е за много суха коса...аз предпочетох да взема за не чак толкова суха...не съм я виждала твоята коса...затова ти казах, че в аптеката най-добре ще те консултират кой от двата продукта е по-подходящ за теб   bouquet
аз просто съм много впечатлена от това нещо...по-жива коса никога съм нямала...а за шампоана съм доволна сега го взех от банята... казва се phytodensium най-новия им бил пише, че е anti-age...струваше около 18 лв ...преди да си го купя този използвах с яйце и ром...но все си мисля, че не е подходящ за суха коса ма пък в аптеката ми каза, че нямало проблем...решила съм да използвам различни шампоани на фирмата...
това е от мен, ако с друго мога да съм полезна...с най-голямо удоволствие... Peace

# 147
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
едва сега ви открих, ще следя занапред с ГОЛЯМ ИНТЕРЕС! Че аз имам проблем с това косище след 2 бременности

# 148
  • Мнения: 2 414
Moita kosa e sredna daljina-s nqkolko santometra e pod ramenete mi,izrusqvana e i e dosata iztoshtena....
Molq vi me posavetvaite osven Trivitaminol kakvo moga da dobavq i dali moga vaobshte da si pravq maskata,pri polojenie che kosata mi e izrusqvana.
Molqqq  Praynig Praynig Praynig
Mersi predvaitelno
Няма проблем да си правиш - не слагай газ и не прекалявай с алкохола ( в маската).
Прави я като за начало 2 пъти седмично или преди всяко миене (ако се миеш по - рядко). След 2- 3 седмици до месец можеш да разредиш- според нуждите на косата Peace
Ако е силно изтощена, прави я с масло от пшеничен зародиш или от част бадемово и част от пш.зародиш.Като изплакнеш, задължително слагай и балсам/маска. След леко подсушаване нанеси в краищата кристали  bouquet
Mersi mnogo Simple Smile
Znachi moga li da si pravq maska s :rom,bademovo maslo,pshenichen zarodosh,trivitaminov i v kakvo kolichestvo trqbva da sa produktite? Embarassed

# 149
  • Мнения: X
Mersi mnogo Simple Smile
Znachi moga li da si pravq maska s :rom,bademovo maslo,pshenichen zarodosh,trivitaminov i v kakvo kolichestvo trqbva da sa produktite? Embarassed
2 с.л тривитаминол
1 с.л масло (смес от масла)
1 с.л ром
1 с.л оцет (лимонов сок) - за по- добро измиване.
Можеш да удвоиш дозата , ако смяташ, че няма да ти стигне.
За допълнително по- добро измиване, можеш да добавиш и жълтък Peace За изтощена коса  добавям и няколко капки етерично масло (при мен е лавандула). Нанасям в корените, после по дължината, масажирам скалпа, после се уверявам, че е достигнала навсякъде и приглаждам с ръце (процедурата действа добре и на ноктите ми Wink) Импровизирай  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт