Тайната на дългата и гъста коса-9

  • 49 027
  • 487
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 920
Аз като за първи опит сложих 2 жълтъка и се изми доста лесно - 2 пъти с шампоан.
Честит първи опит - освен измиването други впечетления?! Сподели Peace

Ами не ми порасна дълга и лъскава коса.

# 121
  • Мнения: X
Ами не ми порасна дълга и лъскава коса.
Crazy Стига бе - на нас от първия път ни станаха с по 20 см по - дълги Crazy

# 122
  • Мнения: 920
Ами не ми порасна дълга и лъскава коса.
Crazy Стига бе - на нас от първия път ни станаха с по 20 см по - дълги Crazy

Абе, то аз кога ли не съм била прее...цакана. Но не ме отчайвай, ще продължавам - поне до изчерпване на количеството.
И боята пада, да. 

# 123
  • Мнения: 205
Тази нощ спах с маската,но косата ми продължава яко да пада.Но ще бъда упорита и сериозна и да се надявам някой ден да се похваля и аз,все пак това ми е втори път,а прочетох,че при някои момичета се забелязва намаление на косопада след третия път.

# 124
  • Мнения: X
Тази нощ спах с маската,но косата ми продължава яко да пада.Но ще бъда упорита и сериозна и да се надявам някой ден да се похваля и аз,все пак това ми е втори път,а прочетох,че при някои момичета се забелязва намаление на косопада след третия път.
Някъде по - горе бях писала...
Причината за косопада си търси 3 месеца назад - силен стрес, травма, шок, изтощаване на организма. За по - бърз резултат п-в падането, в комплект с маската, след измиване втривай в корените хининова вода (на Адда с розмарин е мн.хубава - 0.90 лв) или Себорал/Себорал Форте - около 1.80 лв от аптеката. Peace

# 125
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Тази нощ спах с маската,но косата ми продължава яко да пада.Но ще бъда упорита и сериозна и да се надявам някой ден да се похваля и аз,все пак това ми е втори път,а прочетох,че при някои момичета се забелязва намаление на косопада след третия път.

Е то от 1 път няма да стане, аз си прави близо 1 месец докато спря да пада. Зависи колко е изтощена косата, така си мисля. Моята имаше голяма нужда от подхранване. За 1 месец почти спря да пада, първите няколко пъти нямаше видим резултата да спре косопада, но после всеки следваш път падаше все по малко и по малко и накрая почти спря. Толкова малко никога до сега не ми е падала (дори и по време на бременността не ми падаше толкова малко).

# 126
  • Мнения: 205
Момичета,благодаря ви за бързите отговори и съвети.Още утре отивам до аптеката за хининова вода.

# 127
  • Мнения: 1 236
Момичета,благодаря ви за бързите отговори и съвети.Още утре отивам до аптеката за хининова вода.

Ама задължително си потърси тази на Адда,както и Зизи Топ те е посъветвала,не си взимай Милва,а още по-малко на Панацея,4е мирише яко на спирт,кой знае какво съдържа

# 128
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета,благодаря ви за бързите отговори и съвети.Още утре отивам до аптеката за хининова вода.
[Ама задължително си потърси тази на Адда,както и Зизи Топ те е посъветвала,не си взимай Милва,а още по-малко на Панацея,4е мирише яко на спирт,кой знае какво съдържа Sick

Абе на мен всеки път ми дават една и съща хининова вода от 2 различни аптеки. Прозрачна опаковка с розов етикет и пише Хининова вода, лосион и отгоре "КУПРО 94"ЕООД гр. Г. Оряховица. И мирише неприятно.

# 129
  • Мнения: 1 236
Момичета,благодаря ви за бързите отговори и съвети.Още утре отивам до аптеката за хининова вода.
[Ама задължително си потърси тази на Адда,както и Зизи Топ те е посъветвала,не си взимай Милва,а още по-малко на Панацея,4е мирише яко на спирт,кой знае какво съдържа Sick

Абе на мен всеки път ми дават една и съща хининова вода от 2 различни аптеки. Прозрачна опаковка с розов етикет и пише Хининова вода, лосион и отгоре "КУПРО 94"ЕООД гр. Г. Оряховица. И мирише неприятно.
На мен рициновото масло ми е на тази фирма и е добро.И като консистенция и като мирис си е нормално,така 4е предполагам 4е и хининовата ти вода е хубава

# 130
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета,благодаря ви за бързите отговори и съвети.Още утре отивам до аптеката за хининова вода.
[Ама задължително си потърси тази на Адда,както и Зизи Топ те е посъветвала,не си взимай Милва,а още по-малко на Панацея,4е мирише яко на спирт,кой знае какво съдържа Sick

Абе на мен всеки път ми дават една и съща хининова вода от 2 различни аптеки. Прозрачна опаковка с розов етикет и пише Хининова вода, лосион и отгоре "КУПРО 94"ЕООД гр. Г. Оряховица. И мирише неприятно.
На мен рициновото масло ми е на тази фирма и е добро.И като консистенция и като мирис си е нормално,така 4е предполагам 4е и хининовата ти вода е хубава

И моето рициново масло е същата марка. Аз предполагам, че не е парфюмирано и това е естествения мирис на хининовата вода и затова мирише така. Което според мен е по добрия вариант, не знам колко е полезен парфюма за косата.  newsm78

# 131
  • Мнения: 2 673
Тинка 79,моля те да ме успокоиш...Имах страшно дълга и хубава\особено през бременността коса\. СЕга страшно пада..Правих три пъти досега маската. Но си подстригах косата..Ужасно съжалявам, макар че ИМАХ СТРАШНА НУЖДА ОТ подстригване...Въпроса ми е ..За колко време мислиш че ще ми порасне с 10 см, косата..Не ми расте бавно, но с маската...незнам..

# 132
  • Мнения: 1 236
Тинка 79,моля те да ме успокоиш...Имах страшно дълга и хубава\особено през бременността коса\. СЕга страшно пада..Правих три пъти досега маската. Но си подстригах косата..Ужасно съжалявам, макар че ИМАХ СТРАШНА НУЖДА ОТ подстригване...Въпроса ми е ..За колко време мислиш че ще ми порасне с 10 см, косата..Не ми расте бавно, но с маската...незнам..
Недей да съжаляваш 4е си отрязла малко коса,ще порасте пак.Важното е да е здрава,защо ти е дълга коса ако си ли4и 4е е изтощена?аз ли4но си правя маската отскоро,месец и малко,понякога 2 друг път 3 пъти в седмоцата.Не искам да те от4айвам,но при мен ли4но поне засега,(може би е рано)напредък в растежа не се вижда.В смисъл расте си нормално,както досега.Ина4е има промяна в самата структура на косъма,малко по=бавно се омазнява,не е така хвЪр4аща както преди и наистина има страшен блясък.Някои моми4ета тука бяха писали за някакви 3 -4 см на месец,за мен ли4но това е нереално и напълно невъзможно,амам знае ли 4овек newsm78Индивидуално е ,така 4е каквото и да то каже Тин4ето,не мисля 4е същото ще важи и за теб.Абе упорство му е майката,цапай се редовно и дано специално относно растежа твоята расте много по-бързо от моята  bouquet

# 133
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Тинка 79,моля те да ме успокоиш...Имах страшно дълга и хубава\особено през бременността коса\. СЕга страшно пада..Правих три пъти досега маската. Но си подстригах косата..Ужасно съжалявам, макар че ИМАХ СТРАШНА НУЖДА ОТ подстригване...Въпроса ми е ..За колко време мислиш че ще ми порасне с 10 см, косата..Не ми расте бавно, но с маската...незнам..

Никога не съм мерила със сантиметри колко бързо ми расте. При мен стана така, както и предполагах, трябваше и време да се съвземе, да се позапаси с витамини и чак тогава започна бързо да ми расте (по принцип колкото по дълга става косата по бавно расте) до тогава ми растеше бавно особено като е по дълга. Не я мисли, прави редовно маската и в зависимост от нуждата на косата ти ще започне по бързо да расте. По важно е да се подхрани и да спре косопада (а той намалява значително при всички положения дори и да не пада по принцип много). Моята коса беше доста изтощена, както казах и и трябваха около 3-5 месеца за да започне бърз растеж. Освен това при рязането косата се посъвзема и започва по бързо да расте. Не се притеснявай и не го мисли много колкото повече мислиш толкова по бавно ще ти се струва, че расте. казвам го от личен опит.

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 22:02 от Tinka79

# 134
  • Мнения: 2 673
Някои моми4ета тука бяха писали за някакви 3 -4 см на месец,за мен ли4но това е нереално и напълно невъзможно,амам знае ли 4овек
...абе възможно е да расте по-бързо, защото и трите витамина в Тривитаминола, ускоряват деленето на клетките! ама дали са 2 или 4 см, това е друг въпрос... Mr. GreenОх, дано ми порасте бързо и на два на месец съм навита...

Общи условия

Активация на акаунт