VIP Brother 2 - 2

  • 42 694
  • 1 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 392
После ще чета. Дано да успея. Laughing

# 61
  • Мнения: 437
 е тази тема я прочетох Simple Smile
Страшни сте.
Петята ще е втората аут след японката ми се струва  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 11 607
А Азис май въобще не си е правил операция на стомаха. Нито липосукция на шкембето.

И не само това, и за Ники- Китаеца, и за ред други щуротии....

Ама са супер с тези торенти...... Какъв скандал стана...
Здравко към Петя: Ти ако си достатъчно добра, хората ще ти купуват албума без проблеми!
Петя ще се обръща към Стефан Данаилов...

В Къщата окончателно се събудиха след този разговор на висок тон за торентитите!

Тишо против рекламите за пиратството с голите хора.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 917
Какво е това самочувствие в тази Петя, какво е това чудо бе. От няколко дни ме изумява тази девойка- тя имала опит, в америка полудели по песента и

# 64
  • Мнения: 511
То Здравко хубаво ще го тегли тоя албум ама дали ще има кой да сийдва Mr. Green

# 65
  • Мнения: 4 202
То Здравко хубаво ще го тегли тоя албум ама дали ще има кой да сийдва Mr. Green

 hahaha

# 66
  • Мнения: 3 211
Какво е това самочувствие в тази Петя, какво е това чудо бе. От няколко дни ме изумява тази девойка- тя имала опит, в америка полудели по песента и
и аз се чудех, ама тя явно отдавна не е живяла в България, една такава е неедекватна, на нищо не прилича, а пък явно си има слава, пари, почитатели, като излезе първия й хит беше доста нашумял, даже в началото не можех да повярвам, че е Българка

# 67
  • Мнения: 57
Според мен Венетка има някаква стратегия.
И аз така мисля, но още не мога да я схвана. Като цяло доста контролирана и сдържана ми се вижда.

# 68
  • Мнения: 803
Мен Петя не ме дразни, но не ми и е фаворитка. Евала й правя обаче, че от незнаеща английски с 80 лв. в джоба, сама в Лондон е стигнала дотук. Не й е било лесно всеки случай.

# 69
Тая Петя ... абе защо само некъдърниците се оплакват от пиратите бе? Не им вървят продажбите май? Ми като са некадърници хаха. ВЪншен пазар търсела ... че кой ще я слуша тука нейната боза.

Тишо е моят човек вече! Спечели ме вовеки!

# 70
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Аз на тази Петя само името и съм чувала.Даже и не знам,че има известна песен.

# 71
Мен Петя не ме дразни, но не ми и е фаворитка. Евала й правя обаче, че от незнаеща английски с 80 лв. в джоба, сама в Лондон е стигнала дотук. Не й е било лесно всеки случай.

 smile3501  
И АЗ ЗАТОВА И СЕ КЕФЯ ФАВОРИТКА МИ Е!!!!!!!

# 72
  • София
  • Мнения: 203
Според мен Венетка има някаква стратегия.
И аз така мисля, но още не мога да я схвана. Като цяло доста контролирана и сдържана ми се вижда.
Ще ми се да й се разпука стратегията Mr. Green
 Тия, дето се правят на по-хитри от другите много ме дразнят

# 73
  • София
  • Мнения: 7 839
Дали Деси ще си излезе ?  newsm78

Доколкото разбрах е стояла доста време в изповедалнята и е говорила, че иска да си излиза.

# 74
  • Мнения: 5 254
Петя си живее в някакъв собствен свят. Дразни ме. От това била възмутена, от онова...В Англия нямало пиратство на дискове  Crazy Обаче Тишо ме кефи, много хубаво и го рекна  Laughing

Мама Цоцоланка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт