VIP Brother 2 - 2

  • 42 765
  • 1 299
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 607
Пак започнаха темата за парите и с колко разполагат хората в България....

Като гледам Тишо и Здравко в къщата и се питам - Какво ли е усещането отново да си в Къщата след като си бил вече 1 път! По-скоро те може имат някаква стратегия защото знаят как са нещата отвътре и после как ги дават навън.

Май има вече мир по повод торентите и авторските права.....

# 76
  • Мнения: 781
Като наближат номинациите и сами започват да си тръгват..... 

# 77
  • Мнения: 803
Няма смисъл от стратегии според мен. То от влизането се знае кой ще вземе парите.
Вземете за пример тризначките.

# 78
  • Мнения: 511
Петя си живее в някакъв собствен свят. Дразни ме. От това била възмутена, от онова...В Англия нямало пиратство на дискове  Crazy Обаче Тишо ме кефи, много хубаво и го рекна  Laughing

Мама Цоцоланка   bouquet

ммм да сигурно няма Joy
Мен Петя не ме дразни, но не ми и е фаворитка. Евала й правя обаче, че от незнаеща английски с 80 лв. в джоба, сама в Лондон е стигнала дотук. Не й е било лесно всеки случай.

Ей на това му викам приказки от 1001 нощ.
Не й е било лесно, да  се научи да си отваря устата, па и да пее.

# 79
  • Мнения: 11 607
Пощата им била празна....

Сериозно - Да им напишем едно писмо... да им изпратим първата тема за ВБ...

То от влизането се знае кой ще вземе парите.

То май само аз не съм разбрала кой... Та кой гласят за парите?

Пак започнаха да говорят на тема секс.... Петя ще чете Библията и плаче.....

# 80
  • Мнения: 151
Като наближат номинациите и сами започват да си тръгват..... 

Така си е.

# 81
  • Мнения: 803
Петя се разрева и отвори Библията, която Катето си носи и й даде.

# 82
  • Мнения: 1 187
Петя защо плачи?

Катето й даде да чете библията за успокоение

# 83
  • Мнения: 9 912
а защо се разрева?
Много ревливи тези випки, бееее.

# 84
  • Мнения: 803

Според мен заради спора с Тишо и Здравко.

# 85
  • Мнения: 4 473
Сутринта си поръчах е-card и трябваше да ми я доставят до 4 часа, а сега ми се обадиха да ми кажат, че всички налични са изкупени #Crazy Дали народът не гледа ВП2, а? ooooh!

# 86
  • Мнения: 2 759
                 От официалния сайт: "Веселин Данов търси помощ от Венета и Маги. Той споделя с дамите, че не знае с каква вода и как се пере."

                 Предвид какво желание за чистене имат мъжете, искам да ги видя като останат самички. Ще мие ли Тишо чинии, и ще мете ли Данов? Ще бърка ли Китаеца манджи на котлона? М  newsm78?

# 87
  • Мнения: 11 607
strelche®   bouquet искат да знаят колко е резултата от мача с Албания..... Представяш ли си? Оптимисти! А не знаят,че трябва да се срамуват.....
Скоро да се сдобиеш с е-card . Чети тук - малко утешение.

Аз ви напускам! Предавам на други щафетата...

Та с две думи:

Азис цяла сутрин яде... После Петя и компания - Тишо и Здравко - се разпалиха на тема торенти и авторски  права. Резултата - Петя плачейки чете Библията.... Социални тематики, нищене на теми за милиони и пирамиди - това са разговорите след като закусваха цяла сутрин.

# 88
  • Мнения: 660
Стига сте я плюели Роската бре,хубаво че е тя да прави ШОУ,че иначе на какво ще се смеем,да гледаме тъпите физиономии на деси-БабаМравката или скучният Тишо Tired,и те я пък какво всички се разреваха вътре,много лабилни били,ами ако ги сложат в някаква трудна среда без удобствата им,сигурно ще пукнат вътре Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 89
  • Мнения: 803
Сутринта си поръчах е-card и трябваше да ми я доставят до 4 часа, а сега ми се обадиха да ми кажат, че всички налични са изкупени #Crazy Дали народът не гледа ВП2, а? ooooh!

Странно...Потърси по РЕП-овете. На мен вчера продавачът ми каза "ееее, от колко отдавна не съм продавал от тея карти!"
И аз ви оставям. Лек ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт