VIP Brother 2 - 2

  • 47 022
  • 1 299
  •   1
Отговори
# 855
  • Варна
  • Мнения: 924
Засега забелязвам козметика Шанел И Диор и Магито имаше някакви шампоани на Гарние Фруктис

# 856
  • Мнения: 164
ДесиСлава определено изглежда добре и тялом и духом Simple SmileЗа козметиката как успяхте да видите -явно аз не гледам внимателно.

# 857
  • Мнения: 750
Незнам за козметиката ама кожата им изглежда много повяхнала и отпусната  Sick. На всички жени в къщата. Сигурно от многото грим.... newsm78
Да бе...що такава кожа имат тез жени newsm78
Баба ми е на 78 год и има по опънато лице от Катето!Не се майтапя Naughty!
Катето баз грим ме уплаши като я видях...а винаги съм я харесвала Sick
  
   По темата:Деси

# 858
  • Мнения: 1 241
Въпреки че съм върл противник на чалгата, Деси много ми харесва. Струва ми се супер естествена и е много сладка дори без грим! Все пак гласувах за Маги,защото като жена и излъчване тя ми допада най-много,а и ми изглежда готина!  Hug

# 859
  • София
  • Мнения: 1 102
Честно казано, не ме вълнува особЛенНо. Баси, хич не се виждам как заничам на екрана, за да видя какво си слагат. Ми питайте, ебаси! Чак пък и темата пускате Tired
като не ти е интерсна темата не влизай  просто не е нужно да се грубиянаства тука все пак,много злобни хора във форума срещамSad Embarassed

Кое извинете, е злобно? Мнението ми ли?

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 18:53 от hey_ya

# 860
  • Мнения: 511
Милен Цветков- инфантилен ми е понякога.


Сега по "Миленчо" ги обсъждат. Тоя лицемер защитава Врътнетка.
Тая Нова Тв е такава мафия, ама поне ме разсмиват.
 hahahaТоку що един така мазно напсува Мимчо.

Голямото геройство да напсуваш някой по телефона....  Crossing Arms Инече и мен ме издразни това, че въобще не даде шанс на хората, които не харесват Венета да изкажат мнение. Не беше прав, какво като са колеги и работат в една ТВ. Нали уж бил против цензурата, е това какво беше!?  newsm78


Много е просташко това, че псуват в ефир, но в тоя момент точно той си го заслужи.
То е ясно, че ще защитават журналиста на Нова телевизия, но поне могат да го правят малко по- завоалирано.

# 861
  • Мнения: 2 663
Чета в един вестник кой колко взел за да влезе: Азис и Китай- 100 000, Десито- 50 000, Минета и Тишо- 50 000, Катето- 30 000, Веско- 20 000, Здравко- 15 000, Петя- 10 000, магито- 10 000, Калинчо- 7000, Росето- 7000

А този дето предложил брак на Винетка бил Тодор Славков, ама той твърди, че тя лъжела

100% лъжа поне за хонорара на Катето, сумата е друга

# 862
  • Мнения: X
Ако не беше Венетка от Нова телевизия, досега  на мад и маскара да са я направили от Вип Брадър.щяха само да и следят злобните коментари ...

# 863
  • Мнения: X

100% лъжа поне за хонорара на Катето, сумата е друга
Аз също не вярвам ,че са получили такива суми.То  Вип Брадър ще е на загуба, ако са давали такива цифри! newsm78

# 864
  • Мнения: X
Някой правил ли е синтез на случилото се в къщата през деня?Веднага  да си каже Mr. Green
Дайте да се разберем за някъкав точен час когато ще се синтезира целия ден!! Praynig  bouquet

# 865
  • Мнения: 1 273
Леле, сега влезнах да видя форума на ВБ и там най-оплювания не е участник от къщата, а администратора Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 866
  • Мнения: X
Леле, сега влезнах да видя форума на ВБ и там най-оплювания не е участник от къщата, а администратора Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
JoyЗащо така?

# 867
  • Мнения: 1 273
Леле, сега влезнах да видя форума на ВБ и там най-оплювания не е участник от къщата, а администратора Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
JoyЗащо така?

Ами яко блокира потребителите Mr. Green

# 868
  • Мнения: 11 606
Каквито и да са сумите - това е най-скъпо струващото предаване в момента смятам в Б-я.... И сега докато избият парите от Нова..... едва ли не всичко очаквам в името на средствата.....

# 869
  • Мнения: 803
В момента обсъждат ориентацията на Драго Чая. Здравко пита Венета: "А какво е отношението на Драго към....жените?
Венета "Не знам, не съм спала с него"
Здравко "А към мъжете?"
Венета "Не знам, Китайчето да каже"
 Joy

Общи условия

Активация на акаунт