VIP Brother 2 - 2

  • 47 022
  • 1 299
  •   1
Отговори
# 840
  • Варна
  • Мнения: 924
                 Венета и Тишо 50 000
Peace
Вестинка е Уикенд и има доста клюки.....Не съм ги чела още....

Точно! Ама реших да не правя реклама (или антиреклама)

# 841
  • Мнения: 6 958
А Катето що не влиза в класацията?  newsm78

# 842
  • София
  • Мнения: 2 386
Незнам за козметиката ама кожата им изглежда много повяхнала и отпусната  Sick. На всички жени в къщата. Сигурно от многото грим.... newsm78

# 843
  • София
  • Мнения: 1 102
Честно казано, не ме вълнува особЛенНо. Баси, хич не се виждам как заничам на екрана, за да видя какво си слагат. Ми питайте, ебаси! Чак пък и темата пускате Tired

# 844
  • Мнения: 2 871
А Катето що не влиза в класацията?  newsm78
Да, наистина защо?...а тя изглежда по-добре от Петя Павлова
Аз намирам Венета Райкова за естествена без грим

# 845
  • Мнения: 46
Венета защо така гнусно клюкарства за Сашка Васева? Освен, че е много неетично, май й беше приятелка?!, е  напълно непрофесионално.
И онзи толуп , "мъжа ми", подглася като някоя махленска ...... блях...

# 846
  • Мнения: 511
Сега по "Миленчо" ги обсъждат. Тоя лицемер защитава Врътнетка.
Тая Нова Тв е такава мафия, ама поне ме разсмиват.
 hahahaТоку що един така мазно напсува Мимчо.

# 847
  • Мнения: 1 546
Бе, не знам, ама гледам разни Гарние-та и Ейвън-и се мотат по шкафчетата им.Явно и те ги ползват наред със скъпите неща.

# 848
  • Мнения: 657
Честно казано, не ме вълнува особЛенНо. Баси, хич не се виждам как заничам на екрана, за да видя какво си слагат. Ми питайте, ебаси! Чак пък и темата пускате Tired
като не ти е интерсна темата не влизай  просто не е нужно да се грубиянаства тука все пак,много злобни хора във форума срещам:( Embarassed

# 849
  • Мнения: 657
е много слаба ракия тази тема мойта Sad никой не пише:(

Моят съвет е да смениш заглавието, първоначалното впечатление говори за буквалност на въпроса Каква козметика използват (кой да знаех дефакто newsm78), а по скоро по удачно би било Коя от великите Биг Брадърки изглежда най-добре на екрана без грим (така както ти си го задала вътре в темата) и оттам да попиташ дали някой знае каква козметиха ползват и т.н.  Embarassed Embarassed Embarassed


  bouquet  bouquet  bouquet
Мерси за съвета.наистина беше права:)

# 850
  • Мнения: 1 734
Кой е Мимчо??

# 851
# 852
# 853
  • Мнения: 2 404
Какво става с тази на Зогравски?

# 854
  • София
  • Мнения: 1 328

За Милен Цветков мисля, че става въпрос.
Сега по "Миленчо" ги обсъждат. Тоя лицемер защитава Врътнетка.
Тая Нова Тв е такава мафия, ама поне ме разсмиват.
 hahahaТоку що един така мазно напсува Мимчо.

Голямото геройство да напсуваш някой по телефона....  Crossing Arms Инече и мен ме издразни това, че въобще не даде шанс на хората, които не харесват Венета да изкажат мнение. Не беше прав, какво като са колеги и работат в една ТВ. Нали уж бил против цензурата, е това какво беше!?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт