VIP Brother 2 - 2

  • 47 022
  • 1 299
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 3 001
Веско: В интернет мрежата живеят много хора
Здравко: Малеййй...сега по форумите кой знае какви неща пишат за нас.Като изляза ще има да чета пак 1 година.
Simple Smile

# 826
  • София
  • Мнения: 5 286
Е, ама аз малко по-нагаре нали казах,че не съм на БТК Wink.А точно за услугата ми беше въпроса ама никой не казва Crossing Arms.
Е кажи как гледаш дееее,моля теее Praynig.

# 827
  • Мнения: 11 606
Политикът и Здравко коментираха интеренет и форумите... Кой знае какви неща пишело за тях в момента... След това на Здравко ще му трябвало цяла година за да ги изчете..... Дайте да им пратим малко форуми да четат и в къщата.....

# 828
  • Мнения: 3 001
Чета в един вестник кой колко взел за да влезе: Азис и Китай- 100 000, Десито- 50 000, Минета и Тишо- 50 000, Катето- 30 000, Веско- 20 000, Здравко- 15 000, Петя- 10 000, магито- 10 000, Калинчо- 7000, Росето- 7000

А този дето предложил брак на Винетка бил Тодор Славков, ама той твърди, че тя лъжела

На Веско кой пък ще му даде 20 000:)) По-скоро той е дал за да влезе Simple Smile

# 829
  • Мнения: 522
Е, ама аз малко по-нагаре нали казах,че не съм на БТК Wink.А точно за услугата ми беше въпроса ама никой не казва Crossing Arms.
Е кажи как гледаш дееее,моля теее Praynig.
Абе и аз това се чудя newsm78.Освен моя доставчик да е нещо с БТК-то,де да знам.Пуснах-тръгна.Търсех ,търсех някъде да пише за тарифи ама нищо не открих и се чудя като отида да плащам нета да не ми отрежат главата от кръста newsm78.Ти като си пуснеш в сайта нищо ли не ти тръгва?Кво ти пише?

# 830
  • Мнения: 3 001
Gita най-вероятно доставчика ти взима нет от БТК.

# 831
  • Мнения: 2 871
Чета в един вестник кой колко взел за да влезе: Азис и Китай- 100 000, Десито- 50 000, Минета и Тишо- 50 000, Катето- 30 000, Веско- 20 000, Здравко- 15 000, Петя- 10 000, магито- 10 000, Калинчо- 7000, Росето- 7000

 Crazy  ooooh! баси майката...

# 832
  • Мнения: 1 273
Чета в един вестник кой колко взел за да влезе: Азис и Китай- 100 000, Десито- 50 000, Минета и Тишо- 50 000, Катето- 30 000, Веско- 20 000, Здравко- 15 000, Петя- 10 000, магито- 10 000, Калинчо- 7000, Росето- 7000

 Crazy  ooooh! баси майката...


То за това ,май подготовката на предаването била струвала 2 млн newsm78

# 833
  • Мнения: 2 755
                 300 000 за хонорари, от които 100 000 взима Азис... Само не разбрах Венета и Тишо 50 000 или по 50 000?

# 834
  • Мнения: 11 606
                 Венета и Тишо 50 000
Peace
Вестинка е Уикенд и има доста клюки.....Не съм ги чела още....

# 835
  • Мнения: 2 755
                Мхм... и още 100 000 има за победителя... "Сделка или не"... През "Един срещу 50" ще минават ли?

# 836
  • Мнения: 1 273
                Мхм... и още 100 000 има за победителя... "Сделка или не"... През "Един срещу 50" ще минават ли?
Може, може, току виж и "стани богат" върнат заради тях Mr. Green

# 837
  • Мнения: 657
е много слаба ракия тази тема мойта Sad никой не пише:(

# 838
  • Мнения: X
е много слаба ракия тази тема мойта Sad никой не пише:(
Премести я в Красива мама.Там ще има повече интерес Peace

# 839
  • Мнения: 6 958
е много слаба ракия тази тема мойта Sad никой не пише:(

Моят съвет е да смениш заглавието, първоначалното впечатление говори за буквалност на въпроса Каква козметика използват (кой да знаех дефакто newsm78), а по скоро по удачно би било Коя от великите Биг Брадърки изглежда най-добре на екрана без грим (така както ти си го задала вътре в темата) и оттам да попиташ дали някой знае каква козметиха ползват и т.н.  Embarassed Embarassed Embarassed


  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт