VIP Brother 2 - 2

  • 47 023
  • 1 299
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 1 734
Малей Азис как го гримираха  Crazy

# 811
  • Мнения: 522
Карчева,ти с карта не можеш да гледаш пък аз без карта гледам newsm78.Кви са тез работи  Simple Smile,аз нали съм малко индианец и не стоплям Blush.

# 812
  • Мнения: 1 273
Карчева,ти с карта не можеш да гледаш пък аз без карта гледам newsm78.Кви са тез работи  Simple Smile,аз нали съм малко индианец и не стоплям Blush.

Е ама за  БТК ADSL е безплатно

# 813
  • Варна
  • Мнения: 924
Шанел видях, че са сенките и пудрата. И някаква спирала салагаха дето четката е като на Телескопик-а

# 814
  • Мнения: 4 202
Карчева,ти с карта не можеш да гледаш пък аз без карта гледам newsm78.Кви са тез работи  Simple Smile,аз нали съм малко индианец и не стоплям Blush.


За клиенти на БТК ADSL е безплатна, единствено нещо се плаща за БТК ADSL 256 Темпо

*Клиенти на БТК ADSL 256 Темпо заплащат времето, през което гледат VIP Brother по стандартната тарифа на Интернет услугата

Ама каква е тази услуга не знам.

# 815
  • Мнения: 522
Е, ама аз малко по-нагаре нали казах,че не съм на БТК Wink.А точно за услугата ми беше въпроса ама никой не казва Crossing Arms.

# 816
  • София
  • Мнения: 1 102
Включвам се с коментар от вчерашния ВБ, че бях на работа и не можах всичко да изгледам как си трябва. Коментара е:
" Ах, тази Десиии, обичам я". Heart Eyes
Аз знам, че тя може да пее божествено, но сега й се насладих изцяло.

# 817
  • Пловдив
  • Мнения: 4 054
Каква беше тази метална кутия, която Деси държеше докато гримираше Азис?

# 818
  • Мнения: 1 273
Е, ама аз малко по-нагаре нали казах,че не съм на БТК Wink.А точно за услугата ми беше въпроса ама никой не казва Crossing Arms.

Абе аз разбрах, че има още  доставчици даващи безплатно гледане, ама кои ли бяха? newsm78

Ти към кой си?

# 819
  • Мнения: 1 424
Ако е имало някой, който си е мислел, че Десислава не може да пее, то сега вече няма никакви съмнения, че момичето има огромен глас и талант!
Абсолютно!  Peace   Peace

# 820
  • Варна
  • Мнения: 924
Каква беше тази метална кутия, която Деси държеше докато гримираше Азис?

Кутия от пудра на прах

# 821
  • Мнения: 9 855
Извинете, ама защо тая Петя не я чух да пее? На фона на Деси ще изглежда сигурно мноооого жалка  hahaha

Според мен тя затова плака на изпълнението на Деси. Едно, че тя пя добре, второ, че Петето не може да извади и една трета от гласа на Деси, а пък се има за голяма звезда... И такива големи очи, тъжни и влажни беше ококорила...

# 822
  • Мнения: 522
Е, ама аз малко по-нагаре нали казах,че не съм на БТК Wink.А точно за услугата ми беше въпроса ама никой не казва Crossing Arms.

Абе аз разбрах, че има още  доставчици даващи безплатно гледане, ама кои ли бяха? newsm78

Ти към кой си?
Абе тука едни градски доставчици.Сигурно нещо ще си плащам за това живо гледане ама колко Thinking?Пък ми тръгна от сайта без проблем newsm78.

# 823
  • Мнения: 11 606
*Клиенти на БТК ADSL 256 Темпо заплащат времето, през което гледат VIP Brother по стандартната тарифа на Интернет услугата

Ама каква е тази услуга не знам.

Може би колкото плащаш по принцип..... Сключил си договор и там има някаква сума. Сумата се разделя на дните и колкото гледаш ВБ - + още толкова ти се таксува със сумата за деня.... Незнам... Така си го обеснявам.

Ама Политикът и Петя какви теми нищят..... Като започнат и имам чувството,че Човекът от Варна си е харесал Петя....

# 824
  • Варна
  • Мнения: 924
Чета в един вестник кой колко взел за да влезе: Азис и Китай- 100 000, Десито- 50 000, Минета и Тишо- 50 000, Катето- 30 000, Веско- 20 000, Здравко- 15 000, Петя- 10 000, магито- 10 000, Калинчо- 7000, Росето- 7000

А този дето предложил брак на Винетка бил Тодор Славков, ама той твърди, че тя лъжела

Общи условия

Активация на акаунт