VIP Brother 2 - 2

  • 47 023
  • 1 299
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 11 606
Леле слушайте как пее Деси!!!!!! страхотна е!!!!!!!!!!!!

# 766
  • Мнения: 3 001
Катето и Петя май и те се разплакаха...

# 767
  • Мнения: 1 665
Ако е имало някой, който си е мислел, че Десислава не може да пее, то сега вече няма никакви съмнения, че момичето има огромен глас и талант!

# 768
  • Мнения: 7 639
а Азис защо не пее, и той народни песни пее страхотно!

# 769
  • Мнения: 7 467
Азис какво му е на окото?

# 770
  • Мнения: 11 606
Деси пее, всички реват!

# 771
  • Мнения: 3 001
Като ги гледам как реват и ревнах и аз.Пууууу.......голяма съм ревла  Cry

# 772
  • Мнения: 6 958
ДесиСлава  Peace

# 773
  • Мнения: 1 665
Е, не! С тоя брадър всички луднаха! Вижте какъв потребител се е регистрирал току що - http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=57770

# 774
  • Плевен
  • Мнения: 974
Последния регистрирал се във форума е с ник - ВАСИЛКА(АЗИСС)

# 775
  • Мнения: 7 467
Е, не! С тоя брадър всички луднаха! Вижте какъв потребител се е регистрирал току що - http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=57770


 Joy Joy Joy Joy

# 776
  • Мнения: 2 152
Радвам се, че спряхте вече с тия Венета и Марго,че откачих...
Който не е разбрал,отива в сайта на ББ гледа и си припомня Peace

Искам и аз да я чуя Деси.Дано довечера я дават по Нова,как е пяла

# 777
  • Мнения: 3 001
кръц кръц довечера ще покажат случки от вчера,а утре от днес.Така че утре най-вероятно ще я покажат Peace

# 778
  • Мнения: 11 606
Искам и аз да я чуя Деси.Дано довечера я дават по Нова,как е пяла

Довечера не, но според мен най-рано утре вечер... Не гледате ли по ТВ,че цяла седмица дават и нищят случая от вторник с Росито.... То един ден го дават 2 вечери.....

А певеца, за който сега дума е Борис Машалов....

Азис само съм чувала,че пее много хубаво народно, но не съм го слушала. А Деси има спечелен конкурс Мита Стойчева - страхотна певица е била Мита.... Това го знам от майка ми, тя се интересува и знае много за народните певци.

# 779
  • Мнения: 3 001
Деси сега ще гримира Азис и после и той щял да попее.

На мен до момента ми е гаден единствено Веско.Голям простак-не спря да говори за п..ки и пръдни.Катето дори му направи забележка (май тази сутрин беше).Каза му че не му подхожда да говори така-все пак е политик и човек на години.Каза му че думата "п...ка" звучи по един начин от устата на Азис и по друг начин от неговата.Той май малко се нервира от забележката.

Общи условия

Активация на акаунт