💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 47/

  • 32 484
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 6 050
Montblanc назначава Керем Бюрсин за посланик на марката за регионите Близкия изток, Индия, Африка и Турция

https://vogue.com.tr/moda-haber/kerem-bursin-ve-montblanc-isbirl … &utm_content=null

Montblanc обяви Керем Бюрсин, известният турски актьор, писател и продуцент, известен с вдъхновяващата си кариера и страстта си към изкуството, за свой нов посланик на марката. Многостранната позиция на Бюрсин както в актьорството, така и в писането, и дълбоката му връзка с разказването на истории и писането са в перфектна хармония с визията на Montblanc да вдъхновява хората и мисията му да прославя културата на писането. Бюрсин, който кани зрителите да се присъединят към него в това пътешествие, докато изгражда собствената си история с думи, отразява духа на съвременния джентълмен със силния си език на изразяване и стилната си позиция. Франк Юхел, президент на Montblanc за Близкия изток, Индия и Африка, подчертава, че творческото пътешествие на Керем Бюрсин е в съответствие с ценностите на модната къща и заявява, че това сътрудничество ще насърчи повече хора да пишат свои собствени истории. Керем Бюрсин, от друга страна, обръща внимание на определящата насоките роля на писането и разказването на истории в живота му и описва сътрудничеството с Montblanc като чест и стъпка с лично значение.

# 677
  • Мнения: 12 947
Само да питам Simple Smile Kissing Heart

Yellow Heart

# 678
  • Мнения: 2 165
Благи, така ми е хубаво, че истината по темата продължава да излиза наяве… Sunglasses
Кой каквото ще да приказва, нито един човек не е перфектен, та аз като верен фен не твърдя, че Бурак е неземен ангел без грехове. Нооо доста се изопачиха нещата по темата, доста незаслужен хейт се изсипа върху Бурак в интернет пространството, включително и тук във форума, че и се повтаряше, и потретваше.
Важното за всички в темата ни е, че винаги е бил джентълмен към Ханде по начин, по който дори Керем, имайки връзка в реала с нея, не успя да покаже.



* Чаши летяха във въздуха: кавгата между Нилпери Шахинкая и Фират Челик заради Бурак Дениз

Оказа се, че Нилпери Шахинкая е предизвикала скандал в района Кабак Кою във Фетхие, където са се провеждали снимките на филма „Отряд булки 2“.

Във филма, чиято премиера ще бъде на 24 октомври, Шахинкая играе героинята на име Дениз. Според изтекли информации от снимачната площадка, във вторник вечерта, след вечеря, актрисата е отишла в бара на хотел „Ла Бохеме“, където са били отседнали, заедно с колегите си Седа Бакан, Еджем Еркек Шебнем Бозоклу и Фърат Челик. По-късно между Шахинкая и Челик е възникнала кавга.

ТВЪРДИ СЕ, ЧЕ ШЕБНЕМ БОЗОКЛУ Е ПАДНАЛА ОТ СТОЛА СИ

По време на разговора Шахинкая попита Фърат Челик защо честити рождения ден на Бурак Дениз, с когото е била в съда след инцидент в Адана през 2022 г., когато той се е приближил до масата ѝ пиян и е провокирал конфликт. Когато Фърат каза, че е стар приятел на Бурак, атмосферата се напрегна.

Под влияние на алкохола, Шахинкая започнала все по-често да губи самообладание и започнала да хвърля чаши и всичко, което ѝ попаднело под ръка. Седа Бакан и Шебнем Бозоклу се опитали да я успокоят, но безуспешно. Според слуховете, Шебнем Бозоклу дори паднала от стола си в схватката. Неспособни да се справят с колежката си, актьорите напуснали бара.

ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ЦЕЛИЯ ФИЛМОВ ЕКИП

На следващия ден Нилпери Шахинкая изрази съжаление за случилото се и лично се извини на всички свои колеги. Благодарение на намесата на продуцента Емре Оская, актьорите приеха извинението, защото трябваше да довършат снимките и решиха да затворят темата.

Понеже Бурак беше обсъждан грозно в тази тема по повод конфликта му с Нилпери Ш. даже и след като съдът излезе със становище, че делото няма да бъде гледано.
Нилпери не за първи път избухва с пиянски изцепки, но този път причината е безумна. Има претенции към колега защо поздравил Бурак за РД. Сериозно?

Керем и Ханде напоследък се въртят в близки орбити-Милано, интервюта, накрая ще се засекат някъде Joy
JoyJoy
Дано скоро излязат интервютата им.

# 679
# 680
  • Мнения: 6 050
Ще видим, работим по епизода.

# 681
  • Мнения: 5 461

Зависи...ако успеете да изпишете темата до 00ч, може и да има нов епизод. Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

# 682
  • Мнения: 6 705
Интересно предизвикателство 😉 Участвам 😎

Зависи...ако успеете да изпишете темата до 00ч, може и да има нов епизод. Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

# 683
  • Мнения: 2 165
Малиии, какво предизвикателство!

# 684
  • Мнения: 6 705
Лайк от Мелиса Сабънджъ 😎

# 685
  • Мнения: 2 165

След такива сцени и след толкова писаници за тях, Ханде и Хаки заминаха на почивка. Колко ли душички гният от злоба по таз земя? Joy

# 686
  • Мнения: 6 050

След такива сцени и след толкова писаници за тях, Ханде и Хаки заминаха на почивка. Колко ли душички гният от злоба по таз земя? Joy
По стар турски обичай, не й ли набие два шамара не става.
Който не му харесва, да не гледа. Толкова е просто.

# 687
  • Мнения: 5 461
Аз така и не разбрах какъв е проблемът с тези сцени? Нищо фрапантно и пошло нямаше в тях. Поне за първите 3 епизода. По-нататък не знам, но дотук всичко е бих казала много премерено, сравнено с други продукции на Дисни и Нетфликс, да не конкретизирам, че може да обидим някои съседи. Joy

# 688
  • Мнения: 6 705
Ханде има горещи сцени и страстни целувки и с Бурак в "Друг човек", но нямаше толкова хейт.
Преди сериала на Ханде и Баръш се завъртя инфо, че сериалът ще е само секс, алкохол и голота...в действителност , към момента всичко си е в рамките на нормалното и няма нищо фрапиращо.

# 689
  • Мнения: 3 901
Хайде и аз в кюпа с предизвикателството, хи хи!
От приложените снимки - пошлост не виждам, но ми е интересно, че толкова бързо се награбиха при положение, че го раздават обидени и сърдити.

Общи условия

Активация на акаунт