СЕПТЕМВРИйските юначета ще хапват скоро сладки козуначета!

  • 9 183
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
Здравейте и от мен! Днес ми суупер нервен ден. Главата не е спирала да ме боли, докара ми и гадене, Митко не спря да мрънка цял ден, ама мрънкане да ви чуе ухото Mr. Green. Лазар е кротан днес, обаче продължава да не спи нощем. И тази седмица просто е върха на сладоледа. Laughing Още някой да съм пропуснала?!? Laughing Направо ми олекна, момичета.
Ради, и ти ми липсваше. Hug Успех с къщата. Завижжжждаааам. Heart Eyes
Пепи, не знаех, че сте разделени с Тео Sad, ти си много силна.  :loveuu:15 Апр не е далече, ще се радвам, ако успеем да се видим.
мама роси, дано бързо се адаптираш към работата. Първите дни са доста проблемни. Аз се върнах на 1 Дек на работа. Много ми липсваше Лазар в началото. Сега вече, прибирайки се в къщи почти тичам, нямам търпение да го гушна и да видя доволната му усмихната муцунка.
Марис, Дано привикнеш по-скоро. А това с молитвите, веднъж го изпитах. Това лято бяхме на вилата на наши приятели в Сърница. Там по-голямата част от населението, да не кажа всички са българи-мохамедани. Има само джамии. Та, вилата беше почти залепена за местната джамия. Ходжата пя през час-два, цяла нощ. ShockedНа ушенце. Laughing Направо ни взеха ума. Laughing На сутринта ни успокоиха, че това било инцидент /починал бил някой/, иначе пеел по два пъти на нощ. Sunglasses
Лека нощ. Sleeping

# 61
  • Мнения: 528
 wavey мараба е па няма да ви кажа къде работя.Ако ви кажа трябва да убия всички,а не ми се ще в тайните служби и съм агент под прикрите.
Честит първи април на патерица,защото аз на празник  не лъжа.
Сериозно работя в една финансова институция-Джет кредит-досаждам на хората да си плащат,давам кредити.И съм с предимно набори.
Ния вчера ми беше странно защото хора който аз съм обучавала сега са ми на мене тим лидери и ми е странно,но ще свикна.Иначе вече втора вечер осещам че на ВЕронка и липсвам икато се прибера се гуши в мене,докато при баща си мрънкя да я гушне и да докопа нещо то по високо и да я пуска.При мене седи поне половин час.
)За срещата аз няма претенций,само кажете от предишната седмица някъде сряда,четвъртък за да съм до 18 часа ,да мога да се прибера да си видя детенце и да дойда.А къде ще се събираме.Само не ми казвайте Студенски град,че аз от цивилизацията дока дойда до града на младежта ще се пенсионирам. Crazy Mr. Green
Съни от снощите разбирам душа какво ти е когато КАло се наспи и 4-5 сутринта иска да си говорите.Мойта ми направи този номер и аз трябваше да стана в 7 часа е не ме питайте как станах.Днес ми се подиграваха да не съм пак  preggo preggo preggo,щото като бях така само ми се спеше.Не не съм preggo.МИслиме догодина да увелиичиме родата,но ако дойде по рано добре дошло.Е като си започнала Съни у вас  clean clean clean prostor clean 1dishes wash newsm28 newsm79 newsm75 hang мини и през нас,даже Ронката ще ти помага.
Да ви се оплача мойта от някъде е научила да си отваря банята ,съответно и чинията на тоалетната и да се надвесва отгоре или да се опитва да бърка вътре Sick Sick Sick.Не съм я учила аз нито бащай.Не ми стига това ами се мъчи да се покатери на парапета на балкона и да гледа на долу хората и като види куче докато се осети вече съм я гушнала иначе може да скочи.Направо косата още повече ми побелява.
Та да ви попитам ваште хубосници правят ли ги тези две бели.По принцип знам че правят,но питам специално за тези две?По бързо ще побелея от колкото трябва.
Аз почнах поста вчера и го завършвам днес.
Тамън повод да ви почерпя  food002 Misc Baby Bottle  party023  Gift newsm38 newsm64 beer beer3 beer2 cheers beer Drunk Wine Glass Popcorn  food010 kaffeetrmker_2 morning cook cook.Имам  bdbaloni.Уви ставам на 26годинки.Ужас.
Аз отивам да   sleepuu Sleeping че утре ще изглеждам така newsm46 morning smile3507 smile3507

# 62
  • Мнения: 5 393
                           

                         ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН MAMA ROSI!


Моите пожелания винаги са едни и същи-много здраве, любов, успехи и весели моменти ти пожелавам!Бъди винаги усмихната и обичана!


Ееееее изпревари ме Росиииии ooooh!

Иво също е фен на тоалетната и банята по принцип-всичко в нея му е интересно(особено превръзките и тампоните ми Rolling Eyes Shocked newsm78) Отивам да лягам, че направо от два дни не мога да се наспя като хората-нещо доста се уморих и с нетърпение чакам да дойде Петък.

# 63
  • Мнения: 919
Честит Рожден Ден Роси!
Пожелавам здраве и късмет както на теб, така и на цялото семейство
    bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 919
http://pipiole.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_albumName=alb … 1&id=DSC01708

Ето 4-5 нови снимки на Вероника, ако на някой му е интересно  Grinning

# 65
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
  bouquet  bouquet  bouquetЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМА РОСИ!!!     bouquet  bouquet  bouquet
Тя била овне, милата!!! Mr. Green
Да си жива и здрава и много кредити да ни даваш- аз съм била клиент на Джет два пъти и бяха много бързи! Peace
За тоалетната- отдавна дебнем да бъркаме вътре, къде с четката с препарат, къде с ръце, къде с енщо друго..
А за парапета- МНОГО внимавай, най добре нещо вържете нагоре- въжета или нещо друго, защото един път ще ви и здебне и да не говоря... да ен дава Господ!:pray: Praynig Praynig

За срещата- аз мога да се нагърбя с организацията, но кажете пак в Атлетик ли да я направим?
И гласувайте, моля, за дата!  Wink
Пипиоле, за Они нямам думи, много сладка!

# 66
  • Мнения: 823
  bouquet  bouquet  bouquetЧестит Рожден Ден на мама Роси! Здраве и много късмет ти пожелавам!  bouquet  bouquet  bouquet

Ния, не съм никакъв герой, а съм за бой! За толкова време не биваше да се съгласявам да оставям Тео, ама вече е минало... Остават ми само 10 дена до полета Simple Smile

Поли, Они е пораснала толкова много и каква дъъълга косичка има вече  Heart Eyes Кукла голяма е тя и каква е лъчезарна на всички снимки Hug Hug Hug Душичка малка   love001 Много се бях затъжила да я видя и ме беше яд, че не съм си запазила линка с албумчето и  Blush

АниК, замислих се, но видях, че е вечерна (нощна) и най-верятно няма да дойда, защото няма как да се прибера после. Не ми се иска да оставам в чужди къщи или хотел  Embarassed

Мечо, все кафенцето с вестника до него ми привлича погледа и ми изглежда едно вкуууусничкоооо. Сума кафета изпих днес заради тази картинка  Joy Аз друго не пия, ама кафетата ги моря яко. Сега, посред нощите, си допивам поредното и отивам да спинкам.

Лека нощ, момичета

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Мама Роси, честит Рожден ден! Много щастие, късмет и любов!


# 68
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
Добро утро! Кафенцето, моля. Laughing Grinning  food010 kaffeetrmker_2 morning
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМА РОСИ!  bouquetМНОГО ЩАСТЛИВИ УСМИВКИ И ЗДРАВЕ! newsm51 newsm59 Роси, при мен се получи нещо подобно с колегите, когато се върнах. Но само в отношението и то на някои. Мислех, че е само към мен, но с времето се оказа, че почти към всички. Мъчно ми беше, защото смея да твърдя, че през всичките години на работа тук, не сме имали крамоли и задкулисни постановки. Всъщност, приятели сме. Обаче им мина, Laughingи на тях и на мен. Sunglasses
За двете белички - Лазар за сега не пипа тоалетната чиния.  Praynig Всеки път му обяснявам, че това е гърнето на мама, тати и бати. JoyНе знам дали разбира, но винаги сочи и своето след това и приключваме темата. Виж кухнята......там нещата са тежки. Всички шкафове се пребъркват по всяко време. За щастие е схванал, че има неща, които не му даваме да вади. Например, горния рафт е с чупливи чаши, долния с пластмасови - отваря шкафа и вади само разрешеното. Е, от време на време хваща другите и гледа въпросително и ъ-ка, но след като му кажем, че не може, взима другото и затваря шкафа. За парапета - за щастие нашият е висок и плътен.  Simple Smile Само хвърля разни неща през него, Laughing гледам да не е някоя тежка желязна количка, че като нищо ще чупи прозорците на съседите. Wink
Пипиоле, много, много сладка Вероника. Всъщност, една малка красавица. Heart Eyes
Да ви попитам, как спят вашите мишоци, т. е. будят ли се често нощем. Лазар ни побърква - от 5-6 пъти до 20, различно. И пие, пие сокове като невидял. Направо не знам какво да правя. Първо ние ходим като.. #Crazy, второ соковете нощем не са добри за зъбките пък и не само.
Весел и хубав ден от мен!  love001 Flowers Four Leaf Clover

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 4 523
Ееееее, Поли, дочакахме  Hug (абе аз всъщност знам линка  Embarassed, ама кой да се сети  ooooh!) Нямам думи, искам да я видя на живо   Heart Eyes  А елека ми е любимия  Peace

МИЛА РОСИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Винаги бъди, каквато си!!! СУПЕР!!!

За белите - Габи обича да играе с тоалетната: къса ТХ, хвърля я вътре и се опитва да пусне водата. Наскоро бръкна във водата и си облиза пръста  Crazy Никой не го е учил на това  Mr. Green
Аз се строих преброих в 8ч.да съм на линия за пистите и моите другарки още спят  Grinning Не са ми свикнали, че съм като войник - 8.00 е 8.00  Naughty

# 70
  • Мнения: 2 171
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, РОСИ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЩАСТИЕ, ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И КЪСМЕТ!  bouquet
  За белите на Веронка - Алекс също проявява голям интерес към тоалетната. Дори веднъж не го хванах на време и си беше измил ръцете в нея Sick. Сега като го видя, че отива към WC-то тичам веднага след него. За терасата - нашият парапет е висок, но веднъж се опита да си добута една табуретка, за да се качи на нея и да гледа. Оттогава съм махнала от терасата всички неща, върху които би могъл да се покатери и сега си зяпа като се изправя на пръсти и мята отгоре щипки и други ненужни неща  hahaha(играчките си вече си ги пази, преди ги мяташе и тях). А на Джет Кредит съм в момента за втори път клиентка Peace. Дано бързо се адаптирате и ти и Веронка към новото положение.
Пипиоле, много, много е сладка Вероника Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. За какво ли ти го казвам като ти си го знаеш най-добре де Wink
Ния, Алекс доскоро се будеше по много пъти нощем. Преди на всяко будене пиеше кисело мляко и не заспиваше докато не му дам шишето. След това се опитах да сменя млякото с вода. Той не я искаше и така постепенно се отказа и от буденето и от млякото нощем. Сега пак се буди понякога, но не повече от веднъж-два пъти на нощ, и то не всяка. Обикновено сега като се събуди иска да го вземем в нашето легло.
За срещата гласувах за 13, но по принцип не ми е проблем и 20. Ако е в Атлетик, ще трябва да ми обясните къде е, понеже не съм ходила досега там Embarassed
Лек ден на всички и лека работа на работещите  Hug

# 71
  • Мнения: 5 393



Добро утро дами!

Пепа-специално за теб от същото кафенце, и малко тортичка също Grinning

Пипиоле-Они е направо страхотна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Лек ден ви желая, отивам на работа! Tired


# 72
  • Мнения: 137
ЗДРАВЕЙТЕ

РОСИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН

                                                       

ДА СИ ЗДРАВА ,ЩАСТЛИВА  И ВИНАГИ ЗАСМЯНА  Peace

Пипиоле Ронката е много сладка  Hug и пораснала

Боби също гледа в тоалетната и много го следя ,че ме страх какво ще направи Crazy
И всичко ,което е в банята е много интересно....  Hug

Лек ден   bouquet

# 73
  • Мнения: 823
Guten morgen  Mr. Green

Как сте тази сутрин? Мен ме е хванала щръклицата (не питайте какво значи, че и аз не съм сигурна  Joy)

Мечо, специално мерси за кафенцето. Вестникът няма да го чета днес, щото ме мързи и смятам да гледам в една точка през прозореца, докато си сръбвам ароматно, топло кафенце със сметанка (като на картинката) и канелка. Ммммм.... Тортичката обаче ще си хапна и нея. Ох, прияде ми се чийзкейк. В Маркс и Спенсър имат един, който е с много, много ядки и мога да изям цялата тортичка наведнъж. И в кафето на музея на Гринуич правят страхооотни кексове, като домашно приготвени. Препоръчвам ги горещо, ако някой минава насам. Слюноотделянето ми се повиши чувствително и отивам да разгледам какво е положението в хладилника ни  hahaha

Ани, по повод на точността на приятелки... Имам една, която бие всички рекорди. Прави закъснения от порядъка на по 2 часа понякога.

Пък аз не знам дали Тео бърка в тоалетната чиния. Преди само гледаше вътре и пускаше водата. Като види, че се запътвам натам ми казваше ''чишшшш'' . А за хвърлянето през терасата и той го прави. Вчера си пуснал един балон през балкона и казал на майка ми ''падна''. Иначе всички играчки, които са по-тежки са му прибрани и не се дават, когато е в хола, че много ги мята и блъска навсякъде. Щях да пропусна, че и той ''брои'' до 5.  Joy Ние започваме 1, 2, той казва ''тиии'' = 3, после ние 4 и той довършва ''пАт'' = 5. Буквичката ''Е'' му е по-скоро в някои думички като ''А'', но на мамка си се е метнал в това отношение. Аз не мога винаги да казвам добре ''Е'', по-скоро в много думи звучи като А или нещо м/у А и Е  Embarassed

Спирам да пиша, че един куп букви изтърках за празни приказки  Embarassed

Цунки и лек ден на всички  Hug

# 74
  • Мнения: 1 455
Привет и от мен!

Честито на всички, които са имали повод за празнуване последните дни   bouquet!

Ние бяхме за няколко дни в Германия ( с мъжо се опитваме да оправим отношенията, дано успеем) и изкарахме страхотно. Не взехме децата, бяхме организирали цяла гвардия тук и всичко е било нормално.  Ще пусна малко снимки по-късно, а сега изчезвам да храня Анди и да го изкарам малко навън.

поздрави и целувки

Общи условия

Активация на акаунт