Седмиците бързо си минават, за НОЕМВРИЙКИТЕ тревогите назад остават

  • 9 150
  • 240
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 62
добре дошли на новите мами.радвам се че списъка ни се увеличава.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 679
Момичета Вие пиете ли витамини и какви, може би трябва да си взема някакви специално за бременни.
Аз днес бях на консултация и лекарката ми препоръча да си взема от хранителните добавки за бременни на Хип - били много добри. Някой да ги пие тях?

# 47
  • Мнения: 2 126
vi,добре дошла сред нас и честито ви сърчице Hug Аз пия Витарал(както и през предната бременност) и Фолацид(фолиевата к-на)

радвам се че списъка ни се увеличава.
Той се увеличава ама няма кой да го попълни Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 100
Той се увеличава ама няма кой да го попълни Mr. Green
Дес, не искаш ли да водиш списъка в предишната тема и после при отварянето на нова да го копираш. Ако ли не, ще я закъсаме с отчетността  Grinning Ако друг отвори тема, ще я бойкотираме Twisted Evil

# 49
  • Мнения: 54
Цитат
Дес, не искаш ли да водиш списъка в предишната тема и после при отварянето на нова да го копираш. Ако ли не, ще я закъсаме с отчетността   Ако друг отвори тема, ще я бойкотираме
Подкрепям Kanela !Аз още в предишната тема изразих възмущението си.Бях сигурна ,че щом като не са положени усилия за промяна на списъка на участничките във форума,никой няма да го допълва .Дес , моля те !

# 50
  • Мнения: 112
Цитат
Дес, не искаш ли да водиш списъка в предишната
тема и после при отварянето на нова да го копираш.
Ако ли не, ще я закъсаме с отчетността  
Ако друг отвори тема, ще я бойкотираме

newsm10

# 51
  • София
  • Мнения: 10
vi,добре дошла сред нас и честито ви сърчице Hug
Благодаря, Дес  Simple Smile
Относно воденето на списъка подкрепям момичетата newsm10 (все пак и аз очаквам да се видя записана там Grinning)

# 52
  • Мнения: 2 126
Момичета, нека завърши тази тема и ще се постарая (с ваша помощ) никой да не липсва от списъка в новата.
ДОколкото знам, когато темата е заключена неможем да коригираме нищо по нея(това по повод корекциите в старата дето предлагате),така че няма друг начин освен да изчакаме.Щом завърши тази тема всички майчета които желаят ще ми пуснат по едно лично съобщение и аз ще се заема.Тогава ще има доста работа,в сравнение ако ги бяхме добавяли постепено,но всичко ще влезе в релси,обещавам Peace

# 53
  • Мнения: 1 100
О, да. Сега видях, че са я заключили! Мислех, че като не е стигнала 15 страници, ще я оставят отворена Sad

# 54
  • Варна
  • Мнения: 208
Здравейте. Моля и мен да запишете Валя 32г. от Варна термин 25.11. Ще се радвам да споделяме опит особено с тези които самоята дата иот моя град

# 55
  • Мнения: 421
Дес,аз предлагам периодично да рпавиш списък тук (Да го пускаш като обикновен пост) и да пишем по-бързичко за да може скоро да се преместим.Сигурна съм,че не се стигна до тук от зла умисъл,но е неприятно Sad


Аз пия центрум и фолиева. Ох имам проблем.Кантара не мърда,но дрехите ми стоят ужасно Sad направо взех да откачам.Милото ме смята за луда.  Blush

# 56
  • Мнения: 7
Леле мами,ама много ми е зле ,ужас не мога да стана от леглото.Как ходите на работа?На мен постоянно ми се гади.Сигурно е от възрастта,предишните пъти нямах никакви симптоми на бременност а сега...УМИРАМ Weary  Дано по бързо отшуми това,не мога да търпя повече.Вече не се радвам толкова на бременноста,изпадам в депресия.Дано при вас не е така,пожелавам ви го от сърце.

# 57
  • Мнения: 2 126
Списъкът си го направих и ще добавям новопостъпили.Ще го водя в един документ на моето РС и после ще ги слагам по начина по който са на 1-ва страница.Прегледах изписаното досега и мисля че не пропуснах никой който си е дал данните,така че ще поправим после Peace
Галка 26,ужасно е мила.На мен също много ми се гади но засега сдържам всичко Sick А ми се налга да пътувам по 2 часа с влак и то сутрин рано,не ми се мисли ако ми се додрайфа някоя прекрасна сутрин ooooh!

Просто Аз, не се притесняавй толкова пък ти.Всичко ще си дойде на мястото след 9 месеца Hug
За килограми не ми се говори,че наследството от първата ми бремнност още си стои и сега направо тръпки ме побиват като се сетя че ще кача още (надявам се не много Praynig)

# 58
  • Мнения: 17
Здравейте мами.Да се запиша и аз Simple SmileДнес бях на лекар във Вита при д-р Илиева.След разочарованието в Шейново,реших да ми следят бременоста във Вита.Днес ми взеха вагинален секрет,и още нещо но не си го спомням какво точно беше.Пуснаха ми и изследвания за кръв,орина ,васерман и още две-три важни неща,за които в шейново дори още не бяха и споменали.Кистата си е там Sad но ще я следят и дано всичко да е ок Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 10
Добро утро, момичета:)
Bilba стискам палци всичко да е наред Simple Smile
И на мен от една седмица ми е ужасно лошо...даже няколко дни не бях на работа...
Мисля си че кръвното ми пада доста и от там ми идват проблемите ...последните няколко дни пия кола и ям шоколад, та го оправям малко и съм като че ли по-добре Grinning А иначе си имам проблеми и със стомаха...като хапна съм добре (то не ми се и яде де), обаче след половин час все едно не съм яла изобщо ...сега хапвам по-често малки количества храна и успявам да огранича гаденето само сутрин, надявам така да се закрепя...та да мине този период без проблеми Grinning

Общи условия

Активация на акаунт