Детски чадъри

  • 3 297
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
В Бенетон (специално в Бургас) има много сладки прозрачни на цветя или сърчица, не се сещам точно newsm78 .Определено ги загледах онзи ден, но се въздържах...прекалено малки сме още...  Embarassed но ти провери и там. На мен специално много ми харесаха!  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
При нас има чадърчета от серията на Winx!Големите са по 16.50,по-малките не помня.
В подлеза на бул. България /с/у техникума по текстил/ също има - малките са по 13 лв. За разлика от повечето неща на Winx, чадърчетата са наистина много хубави и изпипани.

# 17
  • Мнения: 2 575
Миналата есен ( точно преди да тръгне на градина) изрових София за чадър !!!Искам да те посъветвам като купуваш да гледаш здравина и безопасност, а не само дизайн. Ние взехме също Samsonite и Ясен е влюбен в него. Супер здрав, красив ( този с жирафския десен) и най-важното -обезопасен - при механизма няма как да се прищипе, а всяко крайче на спиците е с голямо пластмасово топче, да не си извади очите.

Успех в търсенето! Grinning

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 15:06 от Asinka

# 18
  • Мнения: 5 228
Благодаря за отговорите. Днес мисля да се разходя по магазините, които сте ми препоръчали.

# 19
  • Мнения: 366
 А за количка да знаете, ама някакви дето да им е унивирсална щипката за прикрепване към количката, да не зависи какъв е модела, sorry за отклонение и мерси

Общи условия

Активация на акаунт