Вашите дъщери кючек играят ли?

  • 8 632
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 792
Аз също не съм любител на чалгата, но защо всички изпълнители и всички песни ги слагате под общия знаменател " долнопробна музика ". Има цигански кючеци, които са дори без текст, а само мелодия. Кое точно им е пошлото?  Ами и на мен ми се прииграва някой път като чуя.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 375
а какво е правило дете на 7 години посред нощ в заведение изобщо?! това ми се струва много по-ужасно, отколкото вида на конкретния танц, който е изпълнявало...

# 17
  • Мнения: 7 723
Какво странно и възмущаващо има в това? newsm78
Децата попиват морала и примера на родителите си. Щом самите тях не ги притеснява този факт, че детето им се "кълчи" до 12 през нощта- проблема си е техен, к`во ги обсъждаме тук?  newsm78

По- темата- моите не могат да играят кючек, но се кълчат на всякаква музика, а особено много им харесва да подражават на Шакира  Wink

# 18
  • Мнения: 4 792
Милено, не те е срам.
Шакира са и слабост кючекчийските движения.
Разваляш децата, ей Laughing

# 19
  • Мнения: 920
Играе и още как. Много добре за самодейка. И аз се опитвам. Кючекът е сложно изкуство. Изисква много добро боравене с коремните мускули и таза. Учи се с години. Спомага за забременяване, лесно раждане.  

А това, за което говориш, е пошла чалгаджийска история. И какво търси дете на 7 г. в нощно заведение.
В някои страни биха отнели родителски права.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 212
Могат ли го вашите дъщери, или само моята е далеч от тези неща? Снощи бяхме в заведение с жива музика, към 23 ч. се появи 7 годишната дъщеря на диджея, качиха я на едно буренце и детето до към полунощ танцува, прави чупки в кръста и т.н. Ние бяхме само женска компания и гледахме отстрани неодобрително , като едни дърти консерви. Първо -останахме неприятно изненадани, че във въпросното заведение се свири само чалга, и второ -това детенце направо ни шокира.
Адски гадно, sorry! А и не бих преживяла дъщеря ми да слуша чалга, камоли да кълчи кючеци Sick Sick Sick
Е за т'ва си я възпитавам от малка да слуша хубава музика - класика, джаз, чил аут, Depeche  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 978
A какво лошо има в това да се танцуват и друг вид танци освен тресене на главата до откат без никакъв такт и ритъм.

Аз се научих- горе долу да танцувам и такива танци когато се записах на народни танци. Хореографката ни много държеше на всякакъв вид стилове и там учехме, модерен балет, латино, руските-пляски Laughing, както им казвам аз и всякакви индийски ритми и тем подобни.

Много се радвам, че майка и татко не са ме спирали от това. Сега винаги мога да стана и поне да се чекна Mr. Green в ритъма, пък било то дори да не са точните стъпки...

П.П. Забравих да напиша...Симона не танцува такива танци. Не проявява и такъв интерес. Много обича обаче народните хора- чистият ритъм.

# 22
  • Мнения: 7 723
Милено, не те е срам.
Шакира са и слабост кючекчийските движения.
Разваляш децата, ей Laughing

Точно, де  bowuu
Ама това не ни притеснява, щото Шакира пее на американски, а не е някъква долнопробна чалгаджийка  Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423
Танцува да, учена е от Надя, но на арабски танци.
Виж в заведение едва ли ще разреша да се качи на масата и да показва това , което може - танцува си в къщи и то доста добре.
За този вид танци, освен добра пластичност ( малко хора притежават), трябва да имаш и чувство за такт, да усещаш музиката - тогава наистина е красиво.
Не си представям на 7 години, в заведение пълно с добре почерпени чичковци и лелички, да я пусна да танцува, тя въобще няма да присъства, но това е друга тема.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 271
Кючек в истинската му форма малко се съмнявам някое необучено дете да може да играе. Децата се кълчат водейки се от ритъма.
Да, така е!
Освен това те виждат от телевизията и имитират.
И не се правете на много потресени, защото всички се смеят на кълчещите се дечица, а това ги поощрява!

# 25
  • Мнения: 764
Дъщеря ми танцува кючек като професионалистка,но не сме я учили,просто го е наследила от бабата на мъжа ми(не са цигани де).Като сме в къщи се отпуска,ако случайно попаднем на такава музика,щото не слушаме чалга,тя също не обича.Аз я карам понякога,защото ми е интересно как го прави.Вече е на 10г.и почти не иска,срамува се и в заведение не би танцувала,особено пък на бъчвичка качена.Някога се чудя как гена си оказва решаващата роля за някои неща.

# 26
  • Мнения: 2 237
Не,но обича да слуша какичките от Планета.Както и всякаква друга музика.А като порасне сама ще си избере какво и се слуша,аз няма да се бъркам.
Иначе си представям това 7 годишно момиченце каква гледка е било,но то си има майка.И щом тя няма нищо против....

# 27
  • Мнения: 2 152
Айде не извъртайте така де,ааама ха Crossing Arms
Кой въобще говори за тв Планета или някоя фолк певица
Майката казва како я е потресло и й е направило впечатление
Аз лично не говоря за кълченето на децата, пък било на Планета или Шакира.Казвам ви какво видях и колко грозна беше картинката и съм истински потресена.5 годишно момиченце си въртеше дупето така грозно и пошло, което изобщо не подхожда на невинната й възраст. Дупи се и се гъзи, вдига си блузката...Контрастта е много грозен - курвенско поклащане и поведение на 5 годишно момиченце Sick

# 28
  • Мнения: 6 167
Могат ли го вашите дъщери, или само моята е далеч от тези неща? Снощи бяхме в заведение с жива музика, към 23 ч. се появи 7 годишната дъщеря на диджея, качиха я на едно буренце и детето до към полунощ танцува, прави чупки в кръста и т.н. Ние бяхме само женска компания и гледахме отстрани неодобрително , като едни дърти консерви. Първо -останахме неприятно изненадани, че във въпросното заведение се свири само чалга, и второ -това детенце направо ни шокира.

Shocked Shocked и мен също.
познавам хора, чиито дечица се зомбират по 'готините какички' пред телевизора, и също така шокираща гледка е как друскат нааканите си памперси в някакъв ритъм кръшен.

аз харесвам мн. такива танци,  но ако са в ето този формат : http://www.vbox7.com/play:3ee492fb

останалото ми е пошло и просташко.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 271
Това момиченце, едва ли влага курвенско в поведението си. Щото както го изкарвата, едва ли не то иска мъжете да го желаят... Confused
За мен по-неприемливото е, че изобщо е в кръчмата в полунощ. А иначе не ме изненадва, че дъщеричка на диджей играе кючек  - явно му е такова обкръжението на момичето.

Общи условия

Активация на акаунт