Вашите дъщери кючек играят ли?

  • 8 618
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 152
Естествено, че не влага.То вижда от майка си примерно и копира.Аз не на него се възмущавам, а на майката Wink
То на 5г. не влага, ама на 15 ще вложи и после пак ще се пускат едни теми от тийн портала... hahaha
Ама както се вика, я всеки да си гледа децата,както си знае. Кой както може и вижда Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 2 271
Естествено, че не влага.То вижда от майка си примерно и копира.Аз не на него се възмущавам, а на майката Wink
То на 5г. не влага, ама на 15 ще вложи и после пак ще се пускат едни теми от тийн портала... hahaha
Ама както се вика, я всеки да си гледа децата,както си знае. Кой както може и вижда Peace
Ми да  Simple Smile. Явно на родителите им харесва да  им е такова детето... В крайна сметка наистина всеки има право да си възпитава както иска потомството.

# 32
  • Мнения: 6 155
Големи сте превземки  ooooh!
Сигурно само Моцарт слушате и децата ви танцуват балет.  Outta Joint Outta Joint Outta Joint
Нищо лошо не виждам едно дете да танцува...пък било и кючек.

Не изключвам възможността наистина танца на детето да е бил пошъл, но едва ли като го обсъдим и оплюем /и него и цялата му рода/ тук ще се промени.

# 33
  • Мнения: 48 043
ми и аз мисля че много се превземате по темата чалга, иначе и аз съм възмутена че се води дете на нощна кръчма с пиене и танци по бъчвички, това не е място за лица под 18 години според мен

# 34
  • София
  • Мнения: 5 828
Играеше като по-малка на всякаква музика, сега е в период - не ще и да чуе за танци  ooooh!

Много важно, че танцувало детето, друг е въпроса какво търси толкова късно по кръчмите  Thinking

# 35
  • Мнения: 1 100
Мнооого се превземате.  Tired  Като чуете думата "чалга", всички се юрват да казват, как не слушат чалга и видиш ли - това ги прави мнооого интелигентни.
Децата танцуват на това, на което им се танцува. Те не разбират текстовете на песните. За тях няма пошло и непошло. За тях има само забавно и скучно.
Снощи в дискотеката пускаха всякакъв стил музика. Чалгата, която пуснаха изискваше НАЙ-МАЛКО КЪЛЧЕНЕ, повярвайте ми. То не беше Алегро, то не беше чудо.
Разликата между чалгата и голяма част от музиката, която вие наричате "стойностна" е, че вие обикновено не разбирате за какво се пее.


Никога не съм одобрявала чалгата и кючеците.
Дъщеря ми подсъзнателно още от малка разбра това и също нито слуша, нито одобрява. Винаги е слушала стойностна музика.

А това ме потресе направо. Откога децата се раждат научени? Ти как разбра, че дъщеря ти не харесва чалга, след като ти не и пускаш?
Нали знаеш.. Тези, които не срещат изкушението, няма как да сторят грях.

Иначе и аз не слушах чалга като малка, защото един човек, който нямаше собствено мнение, ми беше забранил. И тъй като не изтъкна основателна причина, поради която да не правя това, аз взех, че прослушах. А по-късно и човекът прослуша..  Joy Mr. Green

# 36
  • Мнения: 41
...единственото, което имам да кажа по този въпрос, е, че в устите /респ. клавиатурите/ на жени /майки/ супер неуместно  ми се вижда (да не кажа, че е повече от свинско), съчетаването в едно изречение на думите "курвенско" и "пет годишно дете"...  Confused

...на тази възраст няма осъзнато и целенасочено поведение, всичко е плод на подражанието, самите ние като родители можем да поощряваме или ограничаваме тези постъпки...

п.с не слушам чалга  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 152
АЗ не се превземам и не плюя - възмущавам се.  smile3534Грозно та грозно...
и другото,на който му се вижда "неуместно" да ми прескача постингите...

# 38
  • Мнения: 6 155
АЗ не се превземам и не плюя - възмущавам се.  smile3534Грозно та грозно...

А ако детето не танцуваше чалга, а се клатеше като праз лук на течение пак ли щеше да се възмущаваш? Laughing

# 39
  • Мнения: 2 152
Ами аз мисля, че добре го бях написала , ама айде пак
Казах, че няма значение дали ще е на Планета или Шакира, начина по който го правеше, взаимстван от някого и поощряването на майката не е добро.За чалга не говоря...четете бре хора,четете Peace

Пък и си казвам мнението.Това е моето мнение, във вашето не се бъркам, нали така Peace

# 40
  • Мнения: 7 474
Виждала съм пошло танцуващи деца, и това няма нищо общо с вида музика , на който танцуват. Много добре знаем еротичните приклякания и въртене на задници как става и на поп музика и на всякаква друга всъщност. Щом родителите на тези деца не възразяват , ние и да говорим, и да се възмущаваме тук все тая  Stop
Не превръщайте спора пак в За и Против чалгата, от чалга до чалга , и от кючек до кючек има огромна разлика Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 6 371
АЗ не се превземам и не плюя - възмущавам се.  smile3534Грозно та грозно...

А ако детето не танцуваше чалга, а се клатеше като праз лук на течение пак ли щеше да се възмущаваш? Laughing

аз пак да попитам - никой ли не забеляза, че детето се е клатело в полунощ в кръчма и това също възмущава авторката?

не разбирам - не можете да четете или не ви пука от присъствието на 7-годишни посреднощ в кръчми?

# 42
  • Мнения: 2 152
Лео, го е казала повече от ясно.Това се опитвам и аз да кажа, ама вие с тая чалга.Пфуу Crossing Arms

Моя случай беше на дневна сватба, никъде не съм споменавала, че е през нощта Wink
а за другите..да и това си е за възмущение

# 43
  • Видин
  • Мнения: 961
A какво лошо има в това да се танцуват и друг вид танци освен тресене на главата до откат без никакъв такт и ритъм.

Аз се научих- горе долу да танцувам и такива танци когато се записах на народни танци. Хореографката ни много държеше на всякакъв вид стилове и там учехме, модерен балет, латино, руските-пляски Laughing, както им казвам аз и всякакви индийски ритми и тем подобни.

Много се радвам, че майка и татко не са ме спирали от това. Сега винаги мога да стана и поне да се чекна Mr. Green в ритъма, пък било то дори да не са точните стъпки...

П.П. Забравих да напиша...Симона не танцува такива танци. Не проявява и такъв интерес. Много обича обаче народните хора- чистият ритъм.

И моят син играе във танцова - народни хора. Аз много държах да знае българките хора и нашата българска музика.
Така като го наблюдавам май му харесва най- много черната музика.
В танцовата се научи на ритъм, но още не съм го виждала да се отпусне и да танцува свободно.Иначе аз харесвам и кючекът, не виждам нещо лошо да умееш да го танцуваш, но чак пък дете.... не ми харесва гледката smile3506

# 44
  • Мнения: 374
От бебе пускам Планета на малката, за да свиква с ритъм и с бълг. музика, а не с MTV. Сега е почти на 2 години и играе "кючек" - подскача, върти се и пляска с ръце, кара ме да играем хоро на народните песни. Доставя и удоволствие да танцува. Сама ме кара да пускам каките и чичитата, които пеят. Има си и любимец - Борис Дали. Назовавам го за тези, които не отричат т.нар. чалга. Не виждам нищо лошо в това децата от малки да се възпитават да обичат бълг. музика, независимо какъв стил е.

Общи условия

Активация на акаунт