При кого стоят парите в семейството? А?

  • 3 407
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Гласувах за банката. Истината е че още като ги преведат от фирмата в сметката се започват преводи по банкови заеми и кредитни карти и накрая каквото остане отива в дебитните. Затова най-точния отговор е че ни седят в кредиторите.

# 16
  • Мнения: 420
той се занимава със счетоводството, парите в банката, купуваме всичко заедно, а за лични дреболии никoй от никого не иска, за това имаме и кредитни карти.

# 17
  • Мнения: 3 042
Моите са си мои, неговите - общи    Mr. Green

И при нас е така. Grinning

# 18
  • Мнения: 236
Прибави в отговорите, моля, в банката, т.е. обЩа сметка.  
Така току виж си се изненадал, че някой и заедно харчат  Wink
Здравей,искам да питам може ли в банка да направя обща сметка на мен и мъжа но не към дебитна карта,а на книжка?

# 19
  • Мнения: 39
Моите са си мои, неговите - общи    Mr. Green

И при нас е така  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 2 792
  Зависи за какво се харчи, за дребните покупки всеки си взима самостоятелно решение, за по-големите се консултираме, като понякога става моето, понякога неговото, понякога сме на едно мнение. Напоследък моите пари отиват за текущите сметки, което не ме ентусиазира ама хич  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 29
При мен защото иначе има опасност да заприличаме на рибарски магазин  

# 22
  • Мнения: 753
У нас няма каса, нито има мои и твои пари. Стоят си на определено място и всеки си дърпа от там, колкото му трябват.
Когато трябва да се купува нещо по-едро се съветваме двамата и обикновено го купуваме заедно.
Звучи ми смешно някой от двама ни да държи парите и да дава джобни на другия Rolling Eyes
И у нас е така Peace
Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 374
Мъжът ми държи парите, а на мен ми оставя за харчене. Понякога се ядосвам, че трябва да му искам джобни, но като се има предвид, че аз не работя от 3 години, ще е малко гадно да го чакам в края на всеки месец и да му прибера парите!

# 24
  • Мнения: 46 518
В банката- в дебитни и кредитни карти, на който му трябват, взема картата  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 26
Моите са си мои, неговите - общи    Mr. Green
Peace

# 26
  • Мнения: 150
М? Анкетата върви според очакванията... Да видим, да видим...

# 27
  • Мнения: 7 474
При мен, предава ги доброволно, иначе глад  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 792
М? Анкетата върви според очакванията... Да видим, да видим...
Аз не съм гласувала в анкетата, тъй като си дал само възможност за гласуване само с една опция, а при нас са и при мен и при него.

# 29
  • Мнения: 2 550
В пазвата на баба.

Общи условия

Активация на акаунт