Коя част от домакинството ви доставя най-голямо удоволствие ?

  • 4 573
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 427
Обожавам да готвя и аз,правя го с пълно удоволствие,особено когато не съм обременена допълнително с друга работа.

# 61
  • Мнения: 49
готвенето е моята стихия

# 62
  • Мнения: 1 174
Най-много обичам да пренареждам къщата.За съжаление живеем в малко жилище и вече всички възможности са изчерпани.А от бременността насам и сега с бебенцето...май скоро няма да се случи.А иначе всяка домакинска работа ми доставя удоволствие, ама наистина удоволствие.Мъжа ми ту ми се радва и казва "няма такава чиста жена", ту често мърмори след забележките, които му правя, че разхвърля и цапа, без да бърше  Laughing Може би най-малко готвя, ама пък на него му е второ хоби и също е много критичен...Въобще сме се събрали едни домошарии!...Честно! Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 3 789
аз обичам да готвя, особенно да правя сладкиши,ммммм, обожавам!
Но и когато сготвя нещо вкусно на любимия...пак обичам!
Особенно когато съм вложила цялото си старание и време, а той го излапа за 5 мин!

# 64
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Обожавам да си мия банята.Да си излъскам всяка фугичка.При всеки удобен случай се мятам.За съжаление вече все по-рядко имам свободни два-три часа и се налага малко от горе-от горе да я върша тази работа Embarassed

# 65
  • Мнения: 983
Да готвя, и експериментирам с нови ястия

# 66
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Има два вида жени готвачки и чистачки Mr. Green
Аз съм от чистачките,обичам да ми е чисто, с чистене си оправям невралгията Laughing,но най най обичам да гладя;

# 67
  • София
  • Мнения: 4 966
Най-обичам да бърша прах и да гладя/ама детски дрешки Mr. Green/

# 68
  • Мнения: 1 679
да се вихря в кухнята и да експериментирам с нещо ново

# 69
  • Мнения: 686
мразя домакинската работа,но за съжаление трябва да се върши,а най-гадното е когато разчистиш,мине един ден и пак станало за чистене
Обичам да готвя,но не винаги

# 70
  • Варна
  • Мнения: 389
Да пазарувам.

# 71
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 879
Обичам да готвя. Правя го всеки път, като за последно, но мразя посля да мия чинии .

# 72
  • София
  • Мнения: 3 480
Домакинската работа ме успокоява. Аз не се занимавам с домакински задължения по принцип, но когато не се чувствам добре и съм напрегната странното е, че ме успокоява. Тогава обичам да подреждам къщата, дрехите си, да гладя -изобщо да създам някаква хармония и тогава се чувствам прекрасно и заредена с енергия.

# 73
  • Мнения: 17 546
Не обичам домакинската работа, но я върша разбира се, защото няма как! Често казвам на мъж ми, че съм била принцеса в предишния си живот  Laughing И ако има нещо у дома, което харесвам да правя, това е да изхвърлям това което сметна за старо и излишно. После се чудя защо не съм изхвърлила по-рано това или онова, било то дреха, обувки или предмет.

# 74
  • Мнения: 8
ОПРЕДЕЛЕНО ОБИЧАМ ДОМАКИНСКАТА РАБОТА И С УДОВОЛСТВИЕ ПРОСТИРАМ НАПРИМЕР.ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ВСЕ БАРЗАМ ПОРАДИ ЛИПСАТА НА ВРЕМЕ И НАПОСЛЕДЪК ПРАВЯ НЕЩАТА ПО БЪРЗАТА ПРОЦЕДУРА #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт