Забременяване и раждане при обърната матка?

  • 2 406
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Аз също имам обърната матка и го разбрах едва когато забременях, а за това се трудихме около 10 месеца. Смятам, че няма проблем за забременяването, просто при някои жени е по-трудно. А, за раждането мога само да се моля, че няма да има проблеми, защото никога не се знае и при нормалните жени понякога има усложнения. Така че не се притеснявайте, гледайте на бебето да му е добре и на вас, пък каквото Господ е рекъл  Simple Smile

# 16
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
аз съм с обърната матка и забременях и двата пъти от раз.първия път родих нормално,надявам се и сега да е така.проблеми през бременностите не съм имала,освен повръщането,но то н е е Heart Eyes:от матката

# 17
  • Мнения: 322
Привет Hug
Аз също съм с обърната матка и си имам две съкровища ДЪЩЕРИЧКА НА 3.3 МЕСЕЦА И МОМЧЕНЦЕ НА ПОЧТИ 9 МЕСЕЦА newsm03
Няма проблеми ако имаш обърната матка и да имаш дечица Peace

# 18
  • Мнения: 126
Hugрадвам се,че това,че на жени с  обърната матка като мен ,не е повлиало нито на забременяването,нито на бременността,нито на раждането и всички които сте като мен имате дечица Grinning

# 19
zdraveite i az imam takava diagnoza i mi kazvat 4e nqma nikakyv problem no vremeto si minava ikolo 6 meseca ve4e i ni6to nee se polu4ava daite mi syvet

# 20
  • Мнения: 2 422
6 месеца не е много но не е и малко аз чаках 8 и отидох на преглед така че може да се замислиш за това да посетиш доктора си Peace  bouquet

# 21
Разбрах,че моята е обърната чак след като родих на контролен преглед.Забременях много лесно,лесно и родих.При всеки е индивидуално,не се притеснявай    bouquet

# 22
i kakwo ti kaza doktora koato otide, tova za doktora go mislq za po kraen variant ne me pla6ete o6te Simple Smile
 newsm78

# 23
  • Мнения: 3 453
Ето стара тема по въпроса:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1324

Една моя позната в момента е бременна и е с обърната матка. По принцип не е страшно, само трябва да се пази малко повече и това е!
Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт