СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІІІ

  • 15 302
  • 280
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
Запазвам както обикновено- залата с маса за 14.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз не ще присъствувам, отивам на друго място с други хора. Простете ме, извинете ме.
Вкусен ден! Mr. Green

# 77
  • Мнения: 705
и аз ще присъствам  Hug

# 78
  • Мнения: 2 839
И аз така по план-скица.
Само дето исках суши, ама никой не ми клъвна  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 216
Домъчняло ми е за вас вече, задължително ще присъствам- аз и моите две нови приятелки!

Дива, за сушито- аз клъвнах, ще си организираме...извън работната среща  Sunglasses

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Домъчняло ми е за вас вече, задължително ще присъствам- аз и моите две нови приятелки!

Дива, за сушито- аз клъвнах, ще си организираме...извън работната среща  Sunglasses

Бройте още един суши фен Mr. Green.

# 81
  • Мнения: 748
Рожденните дни за тоя месец ще се празнуват на 23-ти. Рожденниците са трима - 2 момиченца и едно момченце.

# 82
  • Мнения: 884
Взела съм за Ферди дрешки и подарък . Само кажете в колко часа ще сте в дома.

# 83
  • Мнения: 748
Ами към 10 както обикновено

# 84
  • Мнения: 13 512
Взела съм за Ферди дрешки и подарък . Само кажете в колко часа ще сте в дома.
ти в България ли си?

# 85
  • Мнения: 884
Не. Майка ми ще дойде.

# 86
  • Мнения: 109
Момичета, разкажете ми нещо повече за домовете, в които ходите. Има ли нужда от някакви по-големи ремонти, какви деца има, колко домове посещавате. Иска ми се да помогна, щъдето има нужда. Пишете ми на личния.

# 87
# 88
  • Мнения: 3 405
Здравейте съгражданки Grinning бих искала да се приобщя към сдружението. Тези документи ли трябва да се попълнят:


Ще помоля да ми кажете къде да прочета повече за сдружението. За срещите разбрах, че са в сряда, но къде и в колко часа. Може да не съм съвсем активна в началото, поради родителски задължения. В дългосрочен план се надявам да съм полезна и активна Simple Smile

# 89
  • Мнения: 748
Ами засега може да четеш само в темите тук във форума, страницата е в процес на изработка
Заповядай на срещите - тук се обявява кога, къде и в колко. На 23-ти ще се ходи да се празнуват рожденните дни на децата, родени май .. А ако имат нужда от нещо ще напазарим преди да отидем

Супер идейка , ама все от чужбинско - тука май много желаещи няма

Общи условия

Активация на акаунт