СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІІІ

  • 15 288
  • 280
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 332
Момичета съжалявам но мъжът ми няма да може да се заеме с нарязването на плоскостите.Поне за сега били затрупани с работа.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Днес купих от Пратикер две шатри- 3х3 м. -за двете групи. Василева сподели, че лятото много им пече на двора  , така че- уредени са дечицата, ще им ги занесем на първи. Утре Катюша ще отиде да купи и 2-3 люлки/ от тези, които се вързват за дърво/ .Ще трябва да помислим и за летни пантофи на децата. Ще им занесем още и по 1 касета ябълки и банани, кроасани, закуски. в селото Василева е поръчала да донесат и по един сладолед на всяко дете-ние ,разбира се ще ги платим.
Нямам търпение до петък:-)

Аааааа, днес ще купувам страници и другите неща, за люлките първо трябва да говоря с хората дали няма да стане без парички Mr. Green.
И аз нямам търпение да стане утре  Crazy Laughing.

Момичета съжалявам но мъжът ми няма да може да се заеме с нарязването на плоскостите.Поне за сега били затрупани с работа.
Ще мислим варианти...

# 137
  • Мнения: 180
да обновя информацията. Имаме костюм и клоун ще има! Клоуна се кръсти "Прегръдко" и ще раздава прегръдки на всички деца. Също ще им покаже и няколко фокуса!

Искам да благодаря на "Министерство на купона", които ни дадоха благотворително костюм за клоун, много балони, разни панделки и др. Те спасиха клоуна Прегръдко.

Чакам с нетърпение да видим децата.

Ние ще водим с нас 2 деца- едно на 10 (асистент на клоуна) и едно на годинка  Laughing

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 22:05 от Aneliq Boteva-Boland

# 138
  • Мнения: 301
Само с няколко думи - страхотен празник! Щастливи детски усмивки! Клоунът беше гвоздея на програмата - децата бяха много доволни! Имаше много балони, песни, танци.. и въобще програма както подобава!
Мисля само че трябваше да им вземем специална почерпка - питаха дали има още...
Еми беше тъжна и питаше за Моника. Изпраща и специални поздрави. Дани беше много щастлив, а Гюлбеаз беше невероятно красива, но отиват с Андрей в първи клас и ми е много мъчно за нея! Успяхме да ги нагушкаме, ама недостатъчно! Искам пак! В края на юни ще има спортен празник и ще можем да ги видим пак. Имаме и кратък видеозапис.  Grinning Grinning Grinning

# 139
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195221.0
дали имате познати неонатолози да помогнат

# 140
  • Мнения: 216
Да направят всичко възможно да се свържата с Доц. Дянков...ако не може да помогне тук, ще ги насочи към адекватно лечение..В момента нямам негови координати, но мога да намеря..

# 141
  • Мнения: 13 512
Говорих днес с жена му, довечера ще говоря и с него, макар че той не е добре и до вчера беше в болница.

# 142
  • Мнения: 301
Здравейте момичета, каква е практиката да помагаме на самотни мами - става въпрос за 30-годишна жена с бебе на 3 месеца. Нямали пари даже за млека, да не говорим за дрешки и всичко останало... Има ли някъде събрани дрешки или други неща от първа необходимост? Аз ще се заема с АМ и памперс на първо време.

# 143
  • Мнения: 11 607
Имате ли координатите на Лилибон?

# 144
  • Мнения: 13 512
Имате ли координатите на Лилибон?
не, удобно ли е да и звъня? тя в болницата ли е още?

# 145
  • Мнения: 11 607
Имате ли координатите на Лилибон?
не, удобно ли е да и звъня? тя в болницата ли е още?

Изписана е, у тях са си още от събота...Но доколкото знам не вдига телефона на непознати номера....Не и се говори....Ще и звънна към края на седмицата, да мине малко време, че да не започне и на мен да не вдига телефона.....

# 146
  • Мнения: 13 512
Имате ли координатите на Лилибон?
не, удобно ли е да и звъня? тя в болницата ли е още?

Изписана е, у тях са си още от събота...Но доколкото знам не вдига телефона на непознати номера....Не и се говори....Ще и звънна към края на седмицата, да мине малко време, че да не започне и на мен да не вдига телефона.....
Ами тогава аз ще говоря с него евентуално да отде да го види,ако сметне ,че е необходимо. Той е педиатър, не знам дали дерматолозите не са по-големи специалисти  по този вид заболявания.

# 147
  • Мнения: 216
Moнда, съгласна съм, че е педиатър, но съм сигурна, че ще им бъде полезен..поне ще ги насочи, ако е необходимо и към дерматолог...Звъннете ми, ако не можете да се свържете с него...и мисля, че няма какво да се чака до края на седмицата...звъннете на Лилибон, знам, че и е трудно, но времето сега е ценно...

Пипо, досега  сме имали случай да помагаме на самотни майки -  мама Роси от звеното в Аспарухово..но не виждам причина да не помогнем и на тази майка....Можеш ли да разбереш от какво точно има нужда, къде живее, ...дрешки винаги ще се намерят..последните, които бяха при мен занесохме във Звеното..Бебето момиче или момче е? Ако можеш чуй се с майката по телефона,за да сме наясно преди всичко дали желае нашата помощ и какво и е необходимо... Peace

# 148
  • Мнения: 180
За самотната майка, аз имам дрешки доста. Само кажете къде да ги носим.

# 149
  • Мнения: 332
Аз имам чаршафчета.Ако има нужда.Дрешките и обувките ги раздадох.

Общи условия

Активация на акаунт