Едната я бода, а другата ми прави свирка...

  • 13 488
  • 170
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 152
Бе бягай бе дрисла - 15 оргазма ми имала - дръжки Stop

# 16
  • Мнения: 185
Например- Като ти ударя една цица(ама не с мойта,че не става Sick) и ще се уригаш една седмица на мляко. smile3507
Счупих му к.ра. Mr. Green
След снощи ходя като на..рана. #Crazy
И други простотий си говорят жените,ама не се сещам сега. Peace

# 17
  • Мнения: 480
Два дни ходих кат' ебан мисир

# 18
  • Мнения: 2 792
Кифлата, защо не го правите? Какви са мотивите, какви са задръжките?

Ама не убивайте детското в мен, женският оргазъм съществува, нали? Не е градска легенда, надявам се...

 Ми няма какво да мерим, за това не чувстваме нужда, меренето си е мъжки приоритет, за това са и надприказването, и лафовете, и бройкането на сексуални подвизи.

  Не, не е градска легенда, каква ще е далаверата ни от секса, ако поне един оргазъм нямахме, прекалено не справедливо е дори да си го помислиш.

# 19
  • Мнения: 817
Ти си ми първия......... е класика поне до към 23-24 години.Една моя приятелка и беше любимо ,овещаваше всичките си сексуални партнйори ,че и е за първи път , ама вече май не върви.Щото 30годишна девственица.............нема де е много у ред.
Иначе ние жениете обратно на вас мъжете си падаме да се правим на много непорочни ,ама иначе..........ела ни виж кво знаем и умеем ,цалата гама на всички езици Flutter Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 491
Счупих му к.ра. Mr. Green
И други простотий си говорят жените,ама не се сещам сега. Peace
И това съм го чувала...


Въпроса не е за хвалба за по-големи женски работи.
Темата е за женски лафове за онождането(да не казвам другата дума), нали Стоянчо?

# 21
  • Мнения: 3 447
Според мен е за женски сексуални хвалби-измишльотини, а  newsm78
Добре, една съфорумка  Mr. Green се хвали, че била като "неразцъфнала розичка"  Flutter
Друг вариант: тясна съм като острилка  Simple Smile

# 22
Ох, едва си събирам краката....

# 23
  • Мнения: 150
Въпроса не е за хвалба за по-големи женски работи.
Темата е за женски лафове за онождането(да не казвам другата дума), нали Стоянчо?
Тъй-тъй Simple Smile За измислиците, които си говорят жените, когато дойде дума за ръгъдъ-дъгъдъ Simple Smile

Хаха, това за острилката не съм го чувал още Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 491
Абе весело да става, все пак е събота, мрачно време и голяма скука.

Снощи правихме любов-колко постно звучи  Naughty
Обаче, например: Снощи му счупих Ку.а или ударих му една пут..а-колко красиво казано Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7 723
Според мен е за женски сексуални хвалби-измишльотини, а  newsm78
Добре, една съфорумка  Mr. Green се хвали, че била като "неразцъфнала розичка"  Flutter
Друг вариант: тясна съм като острилка  Simple Smile

Или се е разцъфтяла като роза  Whistling

# 26
  • Мнения: 3 447
Или се е разцъфтяла като роза  Whistling
Разцъфтяла се е като маруля, не като роза  Grinning

# 27
  • Мнения: 5 877
Стоенчо, обикновено хвалбите са в друга посока. Влез в произволна тема, започваща с "покажете си" и ще разбереш за какво иде реч.

# 28
  • Мнения: 6 958
Да са обличам ли уааааа или ша ма повтаряш...  Mr. Green

Или се е разцъфтяла като роза  Whistling
Разцъфтяла се е като маруля, не като роза  Grinning

 Joy hahaha Joy

# 29
  • Мнения: 150
Анда, права си. Тук преобладават жени с гръдна обиколка над 90 (някои са с трицифрени обиколки)... Нали не мерите, бе? А? Мъжка работа било да си мерят чушлетата...

Добре, я да питам, че май не искате да разказвате женските тайни. Не се ли е случвало ваша приятелка да описва, как била отгоре... за речем половин час?

Общи условия

Активация на акаунт