Едната я бода, а другата ми прави свирка...

  • 13 509
  • 170
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 958
А сега Стоянчо като каза за оргазмите, се сетих как тъпата Лилана от Биг брадър, се хвалеше,че на един сексуален акт имала по 15 оргазма - аааай сектир Stop

Щях да напиша пръц, ама викам айде, да е по таа културно Mr. Green

ми аз съм чувала как се пита "един тек едно вкарване ли е". То и тя ако ги брои по тая система...

Кой *бал  *бал... тя Лилана не е ВЕЧЕ *урва бе батееее...  Peace

# 31
  • Мнения: 7 723
....как била отгоре... за речем половин час?

 ooooh! Половин час  ooooh!
Не, определено не се е случвало, щях да запомня  Laughing

# 32
  • Мнения: 3 405
Ама не убивайте детското в мен, женският оргазъм съществува, нали?

Съществува, ама са малко мъжете, които занят къде е  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 491
Ама не убивайте детското в мен, женският оргазъм съществува, нали?

Съществува, ама са малко мъжете, които занят къде е  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Най ми е готин тоя лаф: Ще ме завтаряш ли или да се обличам Laughing

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В обкръжението ми не се обсъждат сексуални подвизи. И познатите ми мъже дори не го правят. Сигурно сме извратени Mr. Green

# 35
  • Мнения: 7 474
А сега Стоянчо като каза за оргазмите, се сетих как тъпата Лилана от Биг брадър, се хвалеше,че на един сексуален акт имала по 15 оргазма - аааай сектир Stop



То сигурно е имало 15 пъти  вътре - вънка и тя ги мисли за оргазъм  hahaha hahaha

# 36
  • Мнения: 5 877
Анда, права си. Тук преобладават жени с гръдна обиколка над 90 (някои са с трицифрени обиколки)... Нали не мерите, бе? А? Мъжка работа било да си мерят чушлетата...
Гръдната обиколка я остави, виж холните гарнитури, парфюмите, колите и почивките в чужбина. Това е модно да се мери. А, и кой е секси 24/7, кой - 25/8.

# 37
  • Мнения: 7 723
... А, и кой е секси 24/7, кой - 25/8.

Това какво означава и как се мери?  Thinking

# 38
  • Мнения: X
То сигурно е имало 15 пъти  вътре - вънка и тя ги мисли за оргазъм  hahaha hahaha
Лео ,ти ми напомни за една позната ,която обясняваше как вечерта  забърсала някакъв от дискотеката и като се прибрали и почнали...Фас, тек, фас, тек...Сутринта като станали и преброили 72 фаса... Shocked
 




# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy Joy Joy

Е това е хвалба. Евалла!

# 40
  • Мнения: 2 152
То сигурно е имало 15 пъти  вътре - вънка и тя ги мисли за оргазъм  hahaha hahaha
Лео ,ти ми напомни за една позната ,която обясняваше как вечерта  забърсала някакъв от дискотеката и като се прибрали и почнали...Фас, тек, фас, тек...Сутринта като станали и преброили 72 фаса... Shocked
 

Хаааааа smile3532 няма такъв филм, казвам ти hahaha

# 41
  • Мнения: 5 877
... А, и кой е секси 24/7, кой - 25/8.

Това какво означава и как се мери?  Thinking
Двайсет и пет часа на ден, осем дни в седмицата.

# 42
  • Мнения: 480

Добре, я да питам, че май не искате да разказвате женските тайни. Не се ли е случвало ваша приятелка да описва, как била отгоре... за речем половин час?

За половин час не, ама една обясняваше за един с голям к.р, дето я напълил като пуйка  Shocked

# 43
  • София
  • Мнения: 888
Аз се сещам за няколко - "Порна ми гъзеца, порна ми го, съдра  ми сливата, излиза ми рибата, упатка ме здраво, вкара си чушката в боба, накисна си в мен бастуня, остави ме без сливици, удари ми една здрава патка" Mr. Green

# 44
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
... А, и кой е секси 24/7, кой - 25/8.

Това какво означава и как се мери?  Thinking
Двайсет и пет часа на ден, осем дни в седмицата.
...си секси. За съпруга си, който тича с изплезен език подир стегнатото ти дупе в прилепнал анцуНг

Общи условия

Активация на акаунт