БисИри и правописни историЙ 9

  • 27 260
  • 717
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 716
Цитат
Ас съм ЗА домашни!
Е това ме втрещи Shocked

Поне се е осъзнала жената!  Laughing
То очевидно, нейните домашни, са и били КРАЙНО недостатъчни.  ooooh!


Момичета,
дайте пак схемата на буквите с ударение  Praynig
Мине, жената е Ас
Ето ти схемата: ́& # 7 6 9 ; Това, цялото червено нещо се турга пред буквата. Без паузите. Ама иначе излиза само едно ударение  Joy

# 676
  • Мнения: 8 999
"Ами застрахователите дойдоха,видяха и казаха ,че по новия закон не могат да осъдят съседите отгоре. Плачат веднъж ,ако пак ме наводнят съседите се прави оценка на апартамента и се изплача някакъв малък процент обезщетение. Аз също съм в Алианс и на всичкото отгоре съм скючила тъкава застраховка ,че ако ми оенят щетите за 300лв аз си поемам 100лв. Когато сключвах сделката никой не спомена за спаделини сто лева егати измамата "

Ето ви нова мода в застраховане на имущество - застрахователите плачат заедно със застрахования, ама само по веднъж...

# 677
  • Мнения: 2 292
От къде да я пусна?
От терасата ли? newsm12


направо я иzсмуzкирай нанякъде  Joy
ее вие пък ся  JoyДа, пусни я от високо Joy

именно. от където си пускаш твлевиzора всяка вечер  Laughing

# 678
  • Мнения: 920

Ето ви нова мода в застраховане на имущество - застрахователите плачат заедно със застрахования, ама само по веднъж...

Така, така ,застрахователите плачат веднъж, ама застрахованият колко трябва да си поплаче...

# 679
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
У нас казваме - "ще почистя с прахосмукачката". И "включвам си телевизора" Hug

# 680
  • София
  • Мнения: 2 840

Ето ви нова мода в застраховане на имущество - застрахователите плачат заедно със застрахования, ама само по веднъж...

Е, това е защото има такъва застраховка Mr. Green

# 681
  • Мнения: 448
Един бисер от контролна работа по "Човекът и обществото" в 4 клас:
"По време на робството българите са нямали много...........".На мястото на многоточието,детето вместо  "права" е написало "екстри"! Joy

# 682
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Цитат
Искам всички да си тръгнат вече! Егати хората! Един па няма вътре ...да кажа..безрезервно : Е този Е! Няма такъв\такава\..
И ДесиСлива е прозрачна, и Маги и Калинко..Хиса не съм я гледала като се е напоркала...
Кво е станало, бе  ooooh!нямам време да се връщам да ви чета...ЗАЩО СЕ Е НАДРУЛЯЛА  hahahaОх, пак ще ми е жал за нея...  Sick
Много сладко звучи - надрУляла - не че знам от какво произхожда, ама... на-друл-вам се  Joy

# 683
  • Мнения: 3 647
Един бисер от контролна работа по "Човекът и обществото" в 4 клас:
"По време на робството българите са нямали много...........".На мястото на многоточието,детето вместо  "права" е написало "екстри"! Joy
hahaha Joy Joy Joy hahaha hahaha
в екстрите  е истината

# 684
  • Мнения: 985
Тъй кактосогонаписаламоже да му казват на кратко Матю Пери-интервали не ни трябват. NaughtyЗа кво са ни? newsm78Пък и за какво служи функцията проверка правопис??? newsm78

# 685
  • Мнения: 416
На това нещо се смея от доста време : "Какви биберони и шишета да купя за бАдещото си дете?ТрИАбва да се роди след 1м".Това е заглавието на темата започната от жена на 28г.?????????????????

# 686
  • Мнения: 393
"иа да се распи6а и тука да не ре4ете 4е съм родила иа, стото аз исках да е овен кат мене ама еи на сте е телец кат бастаси, стото само неска остана да е овен и тъи кат иа гледам хабер си ниама да излиза.
ина4е 4естито със закъснение на ........, да ти е йива и здрава.
гледам ........... много пораснал. каква е рецептата¿¿¿¿¿¿¿ Laughing Laughing "
 ooooh!
То не се правописни грешки, то не са "словестни уроди"  #Crazy
И наистина, каква е рецептата за порастване на дете  newsm78? Може би да го поливаме с вода и наторяваме като цвете? Joy

# 687
  • Мнения: 985
"иа да се распи6а и тука да не ре4ете 4е съм родила иа, стото аз исках да е овен кат мене ама еи на сте е телец кат бастаси, стото само неска остана да е овен и тъи кат иа гледам хабер си ниама да излиза.
ина4е 4естито със закъснение на ........, да ти е йива и здрава.
гледам ........... много пораснал. каква е рецептата¿¿¿¿¿¿¿ Laughing Laughing "
 ooooh!
То не се правописни грешки, то не са "словестни уроди"  #Crazy
И наистина, каква е рецептата за порастване на дете  newsm78? Може би да го поливаме с вода и наторяваме като цвете? Joy
Стял да е телец кат бастаси Joy Joy Joy

# 688
  • Мнения: 985
Не ми говори на ти,в тези обстоятелства Държа да ми говорят на Ти,Госпожо. -последно на ти или на ти? newsm78

# 689
  • Мнения: 677
Нати е говорила на Ви,на някой,май..

Общи условия

Активация на акаунт