ФОТОШОП-22

  • 24 802
  • 497
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 182
ето нещо днешно


Благодаря на всички за хубавите пожелания към мен!

# 76
  • Мнения: 1 400
ееееееееееееееееееееееееееееее
направо паднах под масата от смях Joy Joy
хич не сме от младите, ама хич
и аз и баща й сме на 31г, баща ми тази година ще стане на 70 Shockedс дух на 30годишен
лазвай какво пиеш, да те черпя
Альоо, наборееее, как да не сме от младите бе?! Я моля, моля  Crossing Arms
Вижте се какви сте хубавци само  Hug
mimmss , супер са станали картичките! Радвам се , че помогнах  Blush
Аз цял ден бях по улиците, за жалост - без фотоапарат  Sad и нищо не съм правила , но утре ще понаваксам.
Lati , VesikaHeart Eyes

# 77
  • Мнения: 4 116
Vesika, мерси! Но за мене ли става дума или пак има обърване с другото коте  Joy Защото аз съм дала линк към рамка с 2 снимки с таткото на картинг... Нали колажа е като се изреже обект и си сложи на друга снимка  newsm78 

# 78
  • София
  • Мнения: 2 377
За теб става въпрос  Grinning. За мен рамките пак са си един вид колаж Simple Smile

# 79
  • София
  • Мнения: 6 743
Ауууууу, страхотни неща сте измъдрували днес.
Мимс, поканите са страшно весели и създаващи настроение  Hug
Тед_Кат, мноооого си задобряла - БРАВО   bouquet
Весика, много ми харесва  Heart Eyes.Мога ли да си изпрося шрифта  Embarassed
Малена, наистина сте младолики  Shocked - а бабата  #Crazy - много млада изглежда наистина.
И аз в групата на дъртите с поред Малена  Crossing Arms  Whistling , щот ставам тези дни на 32  ooooh!
Днес правих на една приятелка рамка и една на нас.Моля за мнение, особено за "чуждата"  Praynig

# 80
  • Мнения: 6 472
Малена, изглежда е семейна черта това младолико излъчване  bouquet

Мимис, много сладки покани Grinning

Дамаянти, много са сладки и двете  bouquet Бих си позволила една идейка към чуждата  - да направиш снимката вдлъбната навътре вместо изпъкнала Embarassed

ТОва е тазвечершната моя:

[i

# 81
  • София
  • Мнения: 6 743
Лулу, а как да го направя това  Praynig  Praynig  Praynig - интересна идея  Praynig

Ето още една бърза  Embarassed


И моля кажете какво съм си направила на четката и гумата, та не виждам размера им.Като щракна е такъв какъвто съм го избрала, но на екрана изглежда като кръстче  Thinking ooooh!

# 82
  • Мнения: 6 039


И моля кажете какво съм си направила на четката и гумата, та не виждам размера им.Като щракна е такъв какъвто съм го избрала, но на екрана изглежда като кръстче  Thinking ooooh!


отиваш горе на менютата...
EDIT----PREFERENCES----DISPLAY AND  CURSORS-----NORMAL BRUSH TIP


# 83
  • Мнения: 4 116
Щом се отнася за мен, с право мога да кажа - мерси  Heart Eyes
Дамаянти, мерси и на теб, но за съжаление не съм задобряла много, много - мързи ме да чета... ти си доста по- напред с материала  Peace . За рамката на приятелката ти - много са нежни цветовете!
Поканите на Мимс наистина са разкошни. Мими, аз ти пратих мейл с четки, но не знам дали тези са ти били нужни.

Момичета, как имате нерви да сваляте толкова фонове, елементи, честки... това си е къртовска работа. Аз като свалям 1-2 часа усилено и после съм като изцедена. То все едно и също, монотонно - цък, сейв, цък, сейв ...  #Crazy Защо няма местенца, откъдето да се свалят по много наведнъж  Confused
И нещо не по темата да ви питам ... скоро мисля да боядисвам асансьора и стените на нашия етаж, та какъв цвят бихте ме посъветвали да е. Или някаква комбинация от цветове? Мисля си за оранжево, но със жълто май не искам да го комбинирам  newsm78
хайде, лека нощ от мен, че много спамя напоследък    bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 715

И моля кажете какво съм си направила на четката и гумата, та не виждам размера им.Като щракна е такъв какъвто съм го избрала, но на екрана изглежда като кръстче  Thinking ooooh!


отиваш горе на менютата...
EDIT----PREFERENCES----DISPLAY AND  CURSORS-----NORMAL BRUSH TIP


Или просто си изключваш CAPS LOCK от клавиатурата  Peace


Мими, аз ти пратих мейл с четки, но не знам дали тези са ти били нужни.
Благодаря ти миличка, чак сега си погледнах мейла - точно тези са - първите, BASIC BRUSHES  Peace

Благодаря и на Vesika, че си предложи услугите!   bouquet  bouquet  bouquet
Страхотни сте момичета!

Момичета, много се радвам, че ми харесахте поканите. Можех да ги направя по хиляди други начини и това определено ме глождеше, но най-вече исках да изглеждат слънчеви и весели! Като ви слушам /чета/ май съм го постигнала! Благодаря ви от сърце   bouquet  bouquet  bouquet
И още веднъж да благодаря на Дамаянти и Дивото котенце - без вашите неповторими текстчета поканите нямаше да са това, което са  Peace  bouquet  bouquet  bouquet
Между другото на всички новите ви рамки са разкошни! Ако после намеря малко време ще пиша конкретно за всеки по отделно!

# 85
  • София
  • Мнения: 6 743
Ето още една за мнение  Hug

Мимс, МНОГО ти благодаря за онзи сайт с тапетите  Heart Eyes - чуден е  Hug

# 86
  • Мнения: 2 271
Дамаянти последната ти рамка е супер.Само нещо Шрек не ми стои добре.Някак  за чужд човек(щото знам ,че туй не са твоите мъже Grinning) не го възприемам.Малко като черен хумор Mr. GreenВиж с гукащите пиленца е идеално!

# 87
  • София
  • Мнения: 2 377
Леле Дамаянти, скри ми шапката  Shocked !!! Много си надобряла и покрай базара и много вдъхновение си насъбрала  Grinning
И четирите са много красиви, но се влюбих в 3-тата и 4-та. За Шрек подкрепям petia47  Peace
Оттук http://vippic.ipkrodina.com/Fonts/ си изтегли шрифта, казва се Matreshka (Тук съм си качили кирилизираните шрифтове, които имам, има и доста ръкописни Simple Smile  ) .
За вдлъбването навътре - от Blending options чекваш Inner Shadow.
P.s. На 1-та копченцето долу няма сянка, а горното има.
luluto, много ми харесва рамката!
Ted_cat, и на мен ми е много досадно да свалям фонове и елементи. А Favorites как съм ги задръстила - един километричен списък  #Crazy  със сайтове, които чакат да свалям от тях било фонове, било елементи или четки ....

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 22:48 от Vesika

# 88
  • Мнения: 2 961
Нещо тотално зарязах рамките в последно време,но ви следя;).Снощи започнах една,за да мога да се запиша в темичката,но я зарязах още в началото.Сега я довърших и ето какво се получи:



Запис;)

# 89
  • София
  • Мнения: 6 743
Амбер, много е нежна   bouquet  Heart Eyes

Ето поправих Шрек, как ви се струва така  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт