Ahlan Wasahlan от Арабията слънчеви мами - 20

  • 16 500
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 462
Ей, Нойче - признавам те ! Гепи, както се казва   Joy
Браво!
Аз не се отчетох вчера с лъжите, че цял ден се мъкнахме нагоре-надолу.Пристегна ми приятелката от Лондон за малко.Много е отслабнала ooooh! Дали и аз да не прескоча до там....Вижте ме на аватара на какво приличам  #Crazy Thinking
Илияс съм го строила пред Тв-то до гледа детски и крада време пред компа. много непедагогично
Миме, днес Башир има бойната задача да купи билети. Проучих откъде и му обясних. Пак ще му напомня ! Дано да свърши работа, че му е под носа. Ако аз тръгна с Илияс с градския транспорт ще бъде 3 дена път с камили, защото е доста далеч от нас.
Деси, много сладко котенце. Само едно ли е родила котаранка ? Дано да порастне без инциденти  Wink .
Чао засега от мен и от слънчева София  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 461
Добър ден и от мен  bouquet,

Докато се снишавам да мине бурята, да не предизвикам ураган. Blush Надявам се, че никой не се сърди на шегата  Heart Eyes, вчера беше единствената възможност да се видя с такава лентичка, а пък и вие бяхте прозорливи от самото начало, та беше трудно да балансирам без излишно да подхранвам въображението ви.  bouquet И не ми казвайте, че на 100% ми повярвахте, защото нещо не бяхте много изненадани, колкото и да го докарвахте. Twisted Evil Дано не сме направили генерална репетиция заедно. Embarassed

# 17
  • Мнения: 3 804
snow бяха 2 но 1 умря,а другата има 4,те са по големи,родени са на 8 март,да знаеш как ти завиждам че илияс гледа тв,даяна до сега не гледа нищо,изобщо не се спира.каките навремето гледаха и ме улесняваха

# 18
  • Мнения: 3 804
моми4ета вижте цитат от статия която прочетох
Обикновено децата, постъпващи в "Пирогов", са в някакъв вид кома. Броят им не е необичайно по-висок в сравнение с минали години, допълни той. По думите му

има и 12-годишни, които пиели по половин бутилка водка

Интересното е, че малките пациенти били все българчета с интелигентни родители - учители, лекари, и т.н.

добре че тук няма такава опасност за децата,въпреки 4е алкохола се продава свободно в християнските квартали.

# 19
  • Мнения: 1 599
Здравейте и от мен вече на Катарска земя Simple Smile Надявам се ме помните  Mr. Green
Ние сме тук от 28ми вечерта.
За съжаление нета ми е дайл ъп и понякога не мога да вляза във форума, не знам защо...
Имам вече въпросче  - къде ходите на козметици, имам предвид кола маска, педикюр и т.н.

# 20
  • Мнения: 3 461
Здравей Марис, добре дошла в съседен Катар!  bouquet  bouquet  bouquet Как мина пътуването и всичко, което те вълнуваше свързано с него?
Ти си късметлийка, защото любимият ми фризьор идва да работи при теб в средата на този месец, отварят салон от веригата "Ellie and Jean" и при вас в Шератон. Тук имат много салони и като един от най-опитните го изпращат при вас да разработи салона.  Ходя при тях и на маникюр и педикюр, но зависи при кого ще попаднеш. Кола маска не правят, но съм сигурна, че има много добри места, които я предлагат като услуга. Хайде да пускат и моста скоро и да си ходим на гости. Simple Smile

dtti, и тук има случаи на прекалили с алкохола деца и то не само сред християните. Peace До скоро и аз си мислех, че децата са по-защитени тук, но като гледам какво става в училищата и международни и арабски, се моля само да не ми дойде до главата. Embarassed Така че да се надяваме, че ги възпитаваме добре и имат късмет да не попаднат в лоша среда.

# 21
  • Мнения: 1 269
Добре дошла Марис  Hug
Как мина пътуването?Харесва ли ти Катар?Ади свиква ли с новата обстановка? Hug
Деси много сладко котенце Heart Eyes Много мила снимка Grinning

Тук  валя порои и едновремено слунце пе4еше  #Crazy Сега е супер задушно,а аз си мислех,4е ще разхлади Confused

# 22
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Любе, мажеш ли с кисело мляко?
предната долна част на краката ми е изгоряла cry
ония жени дето се оляха с един литър мазила само са ме проклели, че им се смяхме Mr. Green

dtti , малкия не гледаше телевизия до 2 години, но сега не мога да го отлепя. на мама се е паднал Embarassed за алкохола Ноя е права за възпитанието. и тук уж е забранен, но който иска намира. но истина е, че тук децата ни са много по-защитени. във България е масово явление вече да видиш пушешти пред училище или цокащи бира и на 12. но и има майки , за които бирата не е алкохол и си ги захранват с нея от 1-2 години Shocked
всеки да си гледа децата както иска Peace

Марис, добре дошла на тукашна територия  bouquet



Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 17:25 от mariabutti

# 23
  • Мнения: 1 184
Здравей отново Марис. Надявам се да ви харесва Катар и да свикнете бързо  Hug.

# 24
  • Мнения: 1 599
Мерси за посещането   bouquet
Пътуването беше поносимо кошмарно! Адски изморително. пръстите на караката ми бяха изтръпнали и се наложи още на първия ден да си купя джапанки защото не идържах с моите обувки. Дано като поотрасне е по-лесно пътуването или поне да не съм сама, че е зор. Плака много на полета за Доха защото вече беше адски изморен, но като заспа почти до Доха спа Simple Smile

Харесва ми тук, но честно казано не знам как ще се адаптирам! Особенно като станат жегите и няма да можем да излизаме. Много ми се иска да си намеря разни дружки тук, поне заедно да излизаме, както беше в София. и с шофирането не знам как ще се оправя,,абе ,,,,казвайте при вас как беше Simple Smile ще съм ви благодарна


Noia щом е добър фризьора ще го пробвам Simple Smile жалко че няма кола маска. А само в хотелите ли са такива салони? Дано скоро да стане моста Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 461
Салони предполагам има навсякъде, дори и в компаундите, в такъв ли живеете? Като дойде жегата ще се мяташ по моловете и скоро любимото изречение на момчето ще е:"I want shopping" и безпогрешно ще разпознава пътя до мола. Laughing Парадокс е , но на мен например ми е много по-горещо през лятото в София, в най-големите жеги, а тук поради това, че почти никъде не можеш да излезеш пеша, не страдам толкова, даже зъзна във всички затворени помещения, в които влизам. Може би ти трябва около година, не да свикнеш, а да си на "ти" с всичко. След като ние оцеляхме бременни и родихме в Саудито, където първоначалния шок е голям, та даже ни харесва сега( имам предвид сватето и нас), теб изобщо няма какво да те мислим.  bouquet

# 26
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аха, ноя, кума лиса с гроздето, ама аз не се хванах хи4! що ли ?не,4е не може да е истина,ама на 1 април ,хихихих! Laughing
днес нещо е тежко времето и май ще вали пак! ух не мина туй зимно небе!линда не ми дава да седна на компа от нейните сайтове, ей как не мирна да гледа  тв, хи4 не е фен! само като заспива иска да е пусната! Tired
марис, сахалик за новия живот , поне  имаш какво да нау4иш ново и да откриваш света около себе си!
лек от нас! Hug

# 27
  • Мнения: 1 655
Здравейте от нас!
марис добре се завърнала!Надявам се да се адаптираш бързо, моловете са спасението в горещините, и верно тук е по горещо лятото, аз свикнаха за еднагодина, в смисъл наласих се с обстановката!
Ноя незнам кой реално се хвана на това!!!Но важно е желанието!
Тук днес беше страхотно пролетно време и сами бе във вихъра си!оле толкова мръсен не е бил, то не бе пясък, пръст, ядене на камъчета който си мисли че са бонбонки,гонене на блон ,пълзене,а вчера си заби главата в плочките и сега му е синя бузата и е ожулен!
Много целувки на всички малки и големи!

# 28
  • Мнения: 3 461
!
Ноя незнам кой реално се хвана на това!!!Но важно е желанието!


Айде сега, за това ли ви бяха толкова постни поздравите! Twisted Evil JoyСамо Катето, да е живо и здраво, прати балони. Heart Eyes Сватето и тя от кумова срама каза две хубави думи Wink и толкоз. Абе, бяхте си вие между не и да, ама нали сте по-хитри от лисицата, казвам ти дъще, сещай се марси. Mr. Green

Сноу, ти поне си винаги на моя страна  bouquet Wink, дано да отидеш на концерта и да се върнеш с репортаж от мястото на събитието. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 927
Здравейте, мацки, аз зачезнах пак ,този път компа ми хвана вирусче и беше на доФтор, GSM -а ми също претърпя злополука..и тй на поправка  Rolling Eyes  Rolling Eyes.
Не съм прочела всичко и не разбрах - мадам Ноя, има ли новина или няма  Thinking??
Ние вчера ходихме на гости на баща ми( той е в 1 село на 40км от Т-во) . Изкарахме си страхотно с малкия. Той милия така ме накара да се гордея с него  Grinning - смая всички с дружелюбие, смях и много бърборене  Laughing. Толкова хора си играха с него, голяма радост това лъвче - дай му внимание! - даже да яде забрави от толкова впечатления! Мислех,че ще се разплаче от всичката дандания около него, обаче той си беше на върха на щастието човека  Mr. Green. Аз все съм гледала да е сред хора - не ми се иска да се плаши от нови хора и да се срамува много,много. Ама той ме изуми с този си мерак да е център на внимание  Laughing.
Едната му леля си идва на 11-ти и не мога да си представя даже колко ще му се радва милата - чакаме я с огромно нетърпение!  Другата ми сестра няма да дойде за съжаление. Много искаме да я измъкнем от лапите на мъжа и, но за сега тоя манипулатор така и е промил мозъка, че тя даже за да се срещне с близначката си няма да си дойде..ох, за кво го пиша тва...така ми стана мъчно...
Лека вечер от мен!!

Общи условия

Активация на акаунт