Отговори
# 240
  • Мнения: 995
Добро утро, момичета Hug

Пателина, Честит Рожден Ден! newsm59

# 241
  • Мнения: 948
Добро утро и от мен! Hug
Пателина,Честит рожден ден!Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет и любов!  bouquet

# 242
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Добро утро, момичета!
Пателинка, Честит Рожден ден! Бъди много щастлива и обичана и все така мила и чаровна.  bouquet Hug

# 243
  • Мнения: 100
Привет и от нас. Wink

Честит Рожден Ден, Пателина!
Желаем ти много здраве и късмет, бъди винаги щастлива и обичана жена.  newsm67

# 244
  • Мнения: 31
Пателина, Честит Рожден Ден! Бъди здрава и много късмет ти пожелавам!!!

# 245
  • Мнения: 522
Честит Рожден Ден,Пателина!

Да си жива и здрава,много щастлива и обичана!

# 246
  • Мнения: 31
Хайде и аз да се разпиша, Марти е с ангина и Т. Изписаха му Оспамокс, дано да му помогне. В групата са контактни на Варицела, но за сега нямаме проява. Ще се гледаме 1 седмица в къщи, най ме е яд, че като трябва да си гледаме децата и да им се радваме все са болнички, това е тъпото на яслата, но няма как.

Лек ден на всички

# 247
  • Мнения: 664
Пателина, честит рожден ден! Много здраве и щастливи моменти с близките хора!

Сиска, какво стана с конкурса или още няма резултат?

Мартеа, оправя ли се Теа?

Иви, радвам се, че сте по-добре!

Kremenchen, и вие ли с ангина Sad Сигурно има епидемия, толкова деца в едно и също време са с ангина...това обаче значи, че е вирусна, защо изписват антибиотици тогава newsm78

Аз поръчах днес една тортичка с ябълки и карамел, нали утре е големият ден Wink Ще си бъдем май само ние и баща ми, скромничко, но така е, като се пада пак делничен ден, а и приятелите ни са все ергени, без деца Wink Мари вече получи подаръците от другите си баба и дядо, а и ние нямахме търпение за най-големия й подарък (триколка, но за големи деца, без борд и без разни украси), та сега ще търся нещо дребно...

# 248
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Пателинка, ЧРД! Да си жива и здрава   bouquet

Ау, Аня, утре е заветният ден  ooooh! Мале, то време не останало и за нашия  Grinning Приятно изкарване ви пожелавам  Hug

На болните бързо да оздравяват. То и ние сме към тях, де  Tired От събота Силия е с хрема, покашля си стабилно... За момента сме само на Проспан, дано се задържат нещата и да отмине всичко, че хич не искам да се налагат отново АБ след ударните дози в болницата само преди 45 дни  Praynig  Praynig  Praynig

# 249
  • Мнения: 1 102
Пателина, честит рожден ден! Много щастие ти желая от все сърце   bouquet

Хайде, и ние към групата на обикалящите по лекари  Cry Не е болен Дени, ама от няколко дни все по болници висим. След като вече повече от месец кашлицата му не минава, лекарите нищо не предприемат, го заведохме на снимка по наша инициатива. Но за съжаление, и това не ни успокои, егати лекарите  ooooh! Едната вика, че има някакво изменение в ляво (така пише и на бележката от ренгеноложката), друга лекарка казва че тази снимка била "много мека" newsm78, трета пък - според нея има изменение, но не вляво, а отдясно  ooooh! Какво да ви кажа....да не ви се налага да търсите лекари в малки провинциални градчета, положението е трагично просто, караш на майчина интуиция и това е #Cussing out

Та хем във връзка с кашлицата, хем заради атопичния дерматит най-сетне ни изпратиха на алерголог. Ако знаете пък дерматита как се развива... ooooh! Понеже Дени по крачетата има най-много обриви, а пустите бълхи точно там го нахапаха преди около месец, в момента обривите изглеждат направо страшно. Особено тези, които са били директно нахапани, точно върху самия обрив.

След една дълга лекция от алерголожката- детемразка на тема "атопичен дерматит", след няколко подмятания колко безполезно и дори вредно  #Crazy било вече кърменето, сега ще мажем обривите с пустия Елоком, от който съм ужасно наплашена от прочетеното. И отново, за втори път в разстоянието на 1 месец пие Вентолин, макар че първия път нямаше ефект от него. В събота сме отново на преглед да види как се повлияват обривите и кашлицата. А, да, и сме на строга диета.  SadСтискайте ни палци

ania, благодаря ти че се интересуваш Hug Не получих работата, и по-добре  Wink

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 13:58 от Сиска

# 250
  • Мнения: 302
Благодаря за пожеланията, момичета! Ето нещо за почерпка жалко че е само виртуална

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 14:46 от Patelina73

# 251
  • Мнения: 796
Пателина, честит рожден ден! Бъди много, много щастлива!  bouquet newsm59

# 252
  • Мнения: 480
Честит рожден ден, Пателина! Бъди здрава, щастлива и обичана мама и съпруга!

Сиска, стискам палци скоро да се оправите. Наско и той покашля още, особено нощем. В момента пием Мукосолван, трети ден му е и досега съм много доволна. Проспанът е добър, но действа по-бавничко.  Hug

Иви, радвам се за вас, че сте по-добре.  Hug

Силия, Марти и двете Теички бързо-бързо да оздравяват!

Аниа, не остана до втората годинка, а?  Party Ех, как бързо си минава времето...

# 253
  • Мнения: 888
Здравейте милички Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕЛИНКА!

Много здраве и семейно щастие желая! Heart Eyes
Мерси за почерпката Wink, пък макар и виртуална! Hug

Да пожелая весело посрещане на празника на малката Мари!Тя ще е първият ни истински рожденник / да ме извиняват другите 2 ако не се лъжа мами с рожденици преди този РД, които обаче не съм чела да пиша от мнооого мноогоо време Crossing Arms/ от групата майски хлапета!
Та, дано принцесата се чувства наистина такава на този специален ден!
Всички болни сладурчета бързо, бързо да оздравяват, за да зарадват своите майки! Hug

# 254
  • София
  • Мнения: 3 787
Пателина,честит рожден ден.Да си здрава и щастлива,винаги обградена с много любов    bouquet:

Сиска,вчера си мислех за твоята работа.Значи,не е станало TiredНищо,другия път Praynig.
И мен ме тресе една треска предработна,нищо,че не смятам до 2-3 месеца да тръгвам Tired
Дано да му няма нищо на Дени Praynig

Димана,недей така,бе,моме Crossing Arms.Как да не е останало до РД-тата.Аз все се успокоявам,че има още време Mr. GreenТи сега ми разби всички илюзии Joy.Ще трябва да се стягам вече,че то голяма организация си трябва,а ме мързииииии напоследък Whistling

И Калоян от снощи е със сополки и покашля от време на време.Пием Д-р Тайс,Осцилококцинум и вит.С,пък да видим докъде ще го докараме newsm78.
На всичкото отгоре вчера моят щур син,в стремежа си да не го хвана,толкова бързо се затича,че падна и се удари на оградата на площадката много силно.Нацели си точно ухото и в момента има огромна синьо-черно-червена подутина на ухото SickЕй,такова нещо не бях виждала.Пък не дава признаци да го боли newsm78.Дебела глава има,еййй  Mr. GreenНа всичко е готов,само и само да не се прибира.По цял ден може да виси навън,хайманичката hahaha

Всички болнички да оздравяват бързо Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт