Отговори
# 255
  • Мнения: 522
Иви,като гледам и малката щерка хубавица ,тъй че голямата ако ни измени с другия Наско вземаме малката Heart Eyes.

# 256
  • Мнения: 888
Ххахах Гита Hug, ами то май така ще ви е по- добре, понеже Лорито си хапва детето, пък и ти си казвала, че Насче обича да папка добре ще се гледат децата, пък ако вземе кака Теа- горкото момче ще остава гладно, тя каквато ми е злояда сигурно няма да му готви и на него! Joy

# 257
  • Мнения: 480
Ехеее, щом кака Теа няма да готви, Наката ще я върши тази работа. Все виси при мен на плота, докато готвя, все ще научи нещичко  Grinning 
И пералнята се учи да пуска, и прахосмукачка...абеее...мъж - мечта!  Laughing

# 258
  • Мнения: 888
Ренка Hug ами разпределихме ги вече Heart Eyes, щото кака Теа и от прахосмукачката я е страх, тъй че Насче наистина мъж- мечта, ама горко му на детето с такъв инат като мойта щерка...проклетийка си ми е тя, ама на гората ли да се метне... Joy

# 259
  • Мнения: 264
Сиска, от много време си мисля за вашия проблем с бълхите ...
С риск да занимавам всички с този казус , няма да пиша на лични току виш на някой му е полезна тази информация.
Та значи на крачетата на Али се появиха пъпки ..... заведох я на лекар (лекарка на която безрезервно вярвам) и тя като го погледна каза : "това е полазено от инсект .... бълхи ... и знам ли какво" . Та изписа ни фенистил капки и гел ........ Така по 3пъти на ден по 15 капки + мазане по 3 пъти .. мина се месец и никаква промяна , даже все повече излизаха - старите отшумяваха (но оставаха кафеви следи , като лекета по кожата)... абе стоят като ухапано от комар. До момента в който вече по всяко краче имаше по повече от 30 пъпки, а като излизаме винаги е била с чорапогащник и не ми беше ясно как пък така ще я нахапят. После излязоха и по ръчичките... изпрах всички дреги наново, гладене, завивки, килими ..и няма и няма спасение. И така на своя глава я заведох в частна клиника, взеха и венозна кръв и и пуснах изследвания за алергии - липа, белтъци, кучета (понеже имам 2 и бабите ми надуха главата че това било от тях .... а те са от 3 години в къщи, няма как ей така сега да стане алергия), котки, мляко и куп глупости още. Верно струваше ми скъпо (115лв) обаче започнах да премахвам възможности. Та оказа се че нямаме алергии. Следваща стъпка - заведох я на най добрата дерматоложка във Варна. И тя само докато я види и ми каза какъв е проблема. Пиша го подробно за да можеш да прецениш дали вашият случай е същия и дали няма да ти помогне за да се спасите от досадните пъпки. Та оказа се че наистина е полазено от инсект (дали бълха или друго - няма как да разбера). Обаче пиниза е там че тези повече от 60 пъпки общо не са от 60 ухапвания ... Била е нахапвана от нещо, относително продължително време в резултат на което кожата се алергизирала и реагирала с избиването на други пъпки. Т.е. не всяка пъпка е свързана с ухапване (за вашия случай ако често е бил хапан Дени от бълхи кожата може да се е алергизирала и да реагира с поява на други пъпки без да е хапан отново от бълхи ..и ти да си мислиш че пак го хапят а то всъщност да не е така). Та верно лекарката каза че малката малко "доста" бурно е реагирала но ми каза няма страшно, ще се оправи. Изписа и един сироп който пие по 1 път на ден по 2,5 мл )половин мерителна лъжичка) + изписа ми съставки за крем, който ми забъркаха в една аптека .. и като резултат след една седмица взеха вече тия мити досадни пъпки да се "различат" и да избледняват. Вярвай ми вече се бях отчаяла и не виждах как ще се оттървем от тези пъпки, но стана. Ако имаш някакви питания давай на лични, да не занимаваме момичетата с подробности, но ми се струва че и вашия проблем е такъв .... но ти си знаеш, все пак ти ги наблюдаваш кога, как и по колко се появяват тези обриви

P.S. Извинявайте за дългия пост, но тъй като не чета много често гледам да кажа всичко по проблема и евентуално Сиска да може по бързо да отреагира, че наистина са много досадни тия пъпки

# 260
  • Мнения: 2 407
Пателинке честит рожден ден! Много успехи ти желая! Tada newsm59  ura newsm67  party023
Болничките бързо да се оправят! Praynig

# 261
  • Мнения: 465
Пателина честит рожден ден и от мен
страхотна торта Wink
Сиска стискам ви палци  fingerscrossed
Всички да се оправят, а за утре приятно посрещане на празника на Мари Heart Eyes

# 262
  • Мнения: 920
Почвам с идеята за ново заглавие, щот шъ я забравя - МАЙ-чето за втори път рожден ден празнува, на празника с приятелите то ще полудува!

... иииии...
друже честито ЧРД-то и тука (да не кажа ората че съм те забравила), а на хората smile3534 - мен ма почерпиа реално!

извинете... треснала ме е лигнята

Болничките наборчета бързо да оздравяват!

  bouquet

# 263
  • Мнения: 31
Имам въпрос, как давате Хексалгин и може ли да се комбинира с нещо друго? Марти е с над 38 стига до 39,3. Пие Оспамокс, но не спада пустата му Т.

# 264
  • Мнения: 480
Честит рожден ден на Мари! Да расте здраво и послушно дете, за радост на мама и тате и да има най-безгрижното детство!


                                                 newsm59

# 265
  • Мнения: 2 407
Аз такова лекарство не съм давала.Давам Ефеалган свещички- най- много помагат, и оцет на чорапките.Давах  1 път аналгин-ечен ,половин ампулка със малко водичка, но всички казават само в краен случай.Дано му спадне бързо.

# 266
  • Мнения: 2 407
Честита 2ра годинка на Карина и Мари! Да са весели и послушни newsm59  party023  bigdance2 Tada  ura деца!

# 267
  • Мнения: 522
Честит Рожден Ден на Мари!

Да е жива и драва ,да не забрвя да прави белички на мама,много щастливо и безгрижно детство и пожелавам!

# 268
  • Мнения: 449
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРИ!
МНОГО ЗДРАВЕ, УСМИВКИ И БЕЗГРИЖНИ ДЕТСКИ ИГРИ!


# 269
  • Мнения: 31
 newsm59  party041МАРИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА БЪДЕШ МНОГО МНОГО ЗДРАВА И НАЙ-ГОЛЯМАТА РАДОСТ ЗА МАМА И ТАТИ!!! newsm59

Общи условия

Активация на акаунт