Отговори
# 270
  • Мнения: 948
                              Честит рожден ден на Мари!
                     Много здраве, усмивки и щастливо детство!
 

# 271
  • Мнения: 465
Честит рожден ден на Мари да е здрава и усмихната

# 272
  • Мнения: 1 037
Честит рожден ден на малката Мари!Да расте здрава и умна ,за радост на мама и тате!  bouquet

на патерици- ЧРД Пателинке!Всичките ти желания са мои пожелания!Да си здрава и обичана жена!

# 273
  • Мнения: 3 818
Честит рожден ден на порасналата Мари! Heart Eyes
Да расте здрава, щастлива, усмихната и само хубави неща да й се случват!  bouquet


Пателине, честит рожден ден и на теб, макар и на патерици  bouquet Бъди много щастлива!


Мами, аз имам един въпрос към живеещите в София. Знаете ли къде бих могла да намеря голям избор на колела, че искаме да купим на Миша за рождения ден колело, но нещо в Перник няма кой знае какъв избор Confused

# 274
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Честит Рожден ден на Мари!
Да расте и да слуша много мама и тате. И да спре вече да боледува толкова. Hug


Kremenchen и аз не съм давала Хексалгин. При много висока Т слагам свещички Ефералган и къпя в хладка вода.

# 275
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 601
Честит празник на Мари!   newsm59 Да расте здрава и послушна!  newsm18 newsm18 Много усмивки и слънчево детство!  Gift  party002 Gift Tada Gift Tada

Хексалгин съм давала- по една капка на килограм тегло, както течния аналгин, защото това всъщност е едно и също. Да се дава не повече от три пъти на ден, т.е. през 8 часа. Това е, което ми бяха казали в болницата.

# 276
  • София
  • Мнения: 2 437
Пателина, ЧРД на патерици! Всичко най-хубаво пожелавам на теб и твоето семейство! Много здраве и много любов около теб   bouquet

Честит рожден ден и на малката (вече голяма) Мари   bouquet Много детски усмивки и много здраве е моето пожелание към нея   bouquet

Феъри, нямам предства къде се продават детски колела.

Аз си ходя на работа, чета, но не всеки ден имам ищах за писане. Бременна съм си, вече нямам киста, изчезна. Благодаря на всички, които ми вдъхнаха надежда тогава...не вярвах, а и още не вярвам, че ще имаме бебе  Simple Smile Сега се чудя къде да се запиша на ЖК...ужас...не мога да намеря нищо подходящо.
Любака расте, плямпа си негов език, доста нови думички употребява и е много послушен.
Съботите и неделите изкарваме по екскурзии- Лесидрен, сега бяхме на Витоша за три дена. Малчо е на седмото небе от това.
Другата седмица тати заминава за Иран отново и се притеснявам малко. Не  е добре да вдигам детето, а тези два месеца ще ми се налага.
У нас кипят постоянни ремонти. Сега слагаме външна изолация и предстои смяна на плочки.
В работата доста се ядосвам, но пък се чувствам много пълноценна  Simple Smile
Живота потече с пълна пара. Не усещам как минава времето.  Simple Smile
Лек ден на всички.

Мартеа и Катка, специално ви  Hug

# 277
  • Мнения: 829
Честит 2ри рожден ден на малката Мари! Да расте умна и здрава за радост на мама и на тате!
Пателина, честит рожден ден на патерица!!! всичко най-хубаво ти желая!
нямам много време, затова вкратце:
Катка, голяма прегръдка за теб, не знам какво да кажа, освен, че искрено ти съчувствам и се моля лошавините да са зад вас и оттук насетне само хубаво да ви предстои!  Hug
Мартеа, миличка, искрените ми съболезнования! ти си много силна жена и скоро ще се почувстваш по-добре, сигурна съм. А междувременно - да се радваме на всеки миг с любимите ни хора, защото никой не знае колко му е писано!  Hug
Иви, дано детенце е по-добре, на теб също се възхищавам от душа! въпреки трудностите, винаги пишеш едно ведро... дано скоро се похвалиш, че сте здрави
Дианче, много, ама много се радвам за вас! само така положително и занапред - да имаш безпроблемна и щастлива бременност!
и едно пожелание: всички да сме здрави, хубави дни се задават!

накрая, сърдечно благодаря за поздравите за рождения ми ден (и на Ванче - сърдечни благопожелания на много патерици  Embarassed), много ме зарадвахте и изненадахте! нямах нет почти 3 седмици, затова не се включвах навреме и много съм пропуснала, но дано успея да вляза в крак!

стискам палци за работата на Мартеа (освен, ако не съм пропуснала, че нещата вече са факт; ако е така, смирено моля за извинение  Hug)

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 13:31 от malejna

# 278
  • Мнения: 4 231
Честито на малката Мари! Да расте прекрасно здраво и щастливо дете! Приказна като името си!

Честито на Пателина! Бъди винаги толкова хубав и позитивен човек! Здраве и късмет!

# 279
  • Мнения: 1 102
Честит рожден ден, Мари! Бъди все така красива, добра и 100 пъти по-здрава от изминалата година!


Пламенка, големи благодарности! Аз вече тотално се ошашавих от толкова ходене по лекари и различни мнения. А като се има предвид и моето пълно и безрезервно недоверие към тукашните лекари, съм направо безпомощна Tired Затова най-вероятно ще се ориентираме към София. Ще проуча къде точно трябва да отида там и изобщо как да действам. След 1 месец Дени тръгва на ясла, трябва до тогава нещата да са се оправили и изяснили.

# 280
  • Мнения: 796
Честити две годинки на Мари! Да расте здрава, щастлива и с късмет!!! Heart Eyes newsm59

Дианче, много се радвам за теб, че кистата е изчезнала!  Hug Hug HugБременей си радостна сега!

# 281
  • Мнения: 302
Честит рожден ден, Мари! Пожелаваме ти здраве, много радост и весели игри!
Целувки от нас с Момчил!



Благодаря отново на всички за поздравленията. Мдам, някои почерпих и реално, ама като са ми на една ръка разстояние...Дианка, чудесен позитивен постинг, много се радвам за теб! Колкото до вдигането на Любака - карай го да се качва на нещо - ниско столче примерно, за да не го вдигаш изотдолу.
Феъри, проверете в по-големите магазини - Хиполенд, Пинокио. Сега чета за някакъв нов - Piggi's House...
Кременхен, не съм давала Хексалгин, макар да е качвал 39 С.  

# 282
  • Мнения: 888


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА СЛАДУРКА МАРИ!

Да е здраво, весело, палаво, щастливо дете и много, много да радва всички около себе си!

Дианка супер новина Hug много се радвам, крайно време беше нещо хубаво да се случи! Heart Eyes

Kremenchen не знам дали закъснявам с този отговор, но на Теа смъквах температурата точно с Хексалгин!Едва на 4 ден от приема на антибиотик нямаше нужда да давам хексалгина!Наистина както казва Диманка-Тарталета се дава по 1 капка на тегло, но на мен ми казаха да не се оливам и 6-7 капки са ОК!Много бързо смъква температурата!Даже Теа се изпотява за около 30 минути след като дам и всичко е ОК!Но следи детенце! newsm78 Защото миналата година, когато давах на Теа Хексалгин, когато имаше за пръв път висока темпаратура при първия прием смъкна много рязко температурата- стана 35.6 което е много лошо също...така че внимателно с Хексалгина- силен е...тогава ми препоръчаха да смъквам механично температурата и, защото явно не и е понасял добре- т.е.  да я увия в мокър чаршав студена вода цялата...и така докато се стопли чаршава...и пак..., но беше голяма мъка...за детенце/...   но сега нямаше такива проблеми, може би е била много крехка тогава...
Давай го само при нужда - максимум 3 пъти на денонощие!
Дано сте увладяли положението вече!  Praynig Hug

# 283
  • Мнения: 3 818
Диана, страшно много се радвам за теб! Heart Eyes Това е такава хубава новина, нека всичко да е наред занапред! Hug

Пателина, а къде се намират Хиполенд и Пинокио? Embarassed
Аз ходих в Комсед, той е точно до работата ми, и какво да ви кажа- огромен магазин, има каквото си поискаш, но не и колела Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 302
Феъри, Хиполенд има в Sky City - където беше срещата. http://www.hippoland.net/Пинокио е в Дружба 1, на пазара. http://pinokio.big.bg/
А на сайта на Пакостник има обяснение за Пигис Хаус  http://www.pakostnik.com/bg/promotions.php
Виж на сайтовете - може да имат и другаде магазини, които да са ти по-близо.
Tук, в Мл. 3 , на пазара,също има един магазин, с различни модели колела и мотори, ама ще ти е далече...

Общи условия

Активация на акаунт