Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета - Юли '25

  • 127 080
  • 1 397
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 34 646
Много сте готини и свежи всички, а дребчовците са сладкиши! 🥰
Деси, червеното е твоя цвят! Heart Eyes
Аз след ужасяващо катерене до една пещера, трябва да се изкъпя / имам пръст под ноктите дори/, да скокна в роклята с лалетата-добре, че е изгладена и да цъфна на РД! Сили нямам вече!








Последна редакция: пт, 18 юли 2025, 18:46 от mimi.7299

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 8 309
Анджи, с лекарства само не става, задължително хранителен режим и движение. Ще се справиш! Кураж! Hug
Много харесах Мтз в черната рокля и Дх3 в червено, но по бански още повече!

Тези дни и аз ще си пусна профилактични изследвания и отпрашвам към морето с новото возило.
Дами, как ви се вижда тази рокля? Цветът(танзанитено синьо) и материята (коприна с вискоза) много ми допадат. Моделът го мисля дали не е малко лелински? Не че аз не съм леля, но поне дрехите може да не са. Joy

# 722
  • София
  • Мнения: 12 170
Добър вечер!
Когато оставя за по-късно да чета темата,често пропускам много снимки.Но тези, които видях ми харесаха.
Доста /в моите очи/ покупки направих този месец,мисля да се поспра.Все пак трябва и да се носят.
Честит рожден ден,Елислава!
Бъди здрава,другото се постига!
Анджи,стискам палци нещата при теб да не са толкова страшни, колкото в момента ти изглеждат.Ще се справиш мило момиче!
Не мога да не изкоментирам Райчето на Теди-сладурче отвсякъде.
Копче сега остава да се покажеш с новата риза за да придобием реална представа за нея.Иначе кораловият цвят ми е един от любимите за лятото.Със здраве да си носиш твоята!
Карън допада ми роклята и като модел и като цвят.Аз съм на същия принцип,ако може дрехите ми да не са лелински,поне в моите очи.

Последна редакция: пт, 18 юли 2025, 19:38 от Ali97

# 723
  • Мнения: 30 599
Супер е роклята, Карън.Не е лелска въобще

# 724
  • Мнения: 16 628
Супер е!


# 725
  • Мнения: 34 646
Ма как лелинска, жестока е! Heart Eyes

# 726
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 843
Добър вечер, мили момичета, благодаря на ВСИЧКИ ВИ за съпричастието и подкрепата, с които щедро ме дарихте, та ние сме толкова далеч една от друга и същевременно ви чувствам толкова близко! Трогната съм, окуражена и с хъс да се справя! БЛАГОДАРЯ ВИ!!! HeartHeartHeart 
PS И, за да е пълна програмата преди малко ми звънят от пътна полиция, да ми кажат, че едно такси ме е осуркало на паркинг. Да живее пълното автокаско, ама как цяла седмица без кола, бе мили хора?! Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

Последна редакция: сб, 19 юли 2025, 17:14 от kolevaangela

# 727
  • Sofia
  • Мнения: 8 309
Положението не е толкова страшно. Още нямаш диабет и нещата са обратими.
Би трябвало от гражданската на таксито да те обезщетят. Но си е занимавка висенето по сервизи.
Оня ден, същия в който регистрирах колата,  спрях на улицата пред едно заведение и след малко чух страшен трясък и после звук от падащи стъкла.  Изтръпнах, че ми потрошиха колата в първия ден, нищо че имам каско.  Оказа се тази пред мен.

# 728
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 843
Карен, HeartHeartHeart

# 729
  • Мнения: 30 599
Анджи, много неприятно, но има оправия с колата.За инсулина- със сигурност има оправия и там, но трябва сериозно да смениш начина си на живот- хранене на 1 място и после движение.Не е толкова трудно, мотивирай се, че вече ще живееш по друг, много по-добър начин.Има страхотна тема за инсулинова резистентност във форума, ще ти е много полезна.❤

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 2 740
Карен, хубава е роклята, но определено аз те виждам по друг начин. Ако е за някоя лятна вечер, да ти е удобно, ок. И честита нова кола, преди всичко, безаварийно шофиране Simple Smile
Анджи, и при теб не са толкова крайни нещата, колкото мислиш. Все още е обратимо положението, от теб зависи. Дано да имаш добър лекар, на когото можеш да се довериш.

# 731
  • Мнения: 2 986
На мен много ми харесва роклята Karen. Такива наситено сини рокли са много твои.
Анджи, ще се справиш момиче. Обратими са нещата. Щом децата имали нещастието да отключат диабет тип 1 успяват да водят нормален живот, всеки би  могъл.

# 732
  • В морето
  • Мнения: 687
kolevaangela - кураж пожелавам и аз! Дама, която изглежда толкова добре е и не по-малко силна, ще се справиш сигурна съм!
Karen - роклята е много женствена и красива!
tedysworld - прекрасно момиченце, да ви е живо и здраво!
Льоня - този малинов цвят е Heart
kopche - и аз се фокусирам повече върху корем, другите неща "така или иначе", обаче не винаги ми се получава. В годините, в които бях активен състезател и трениращ, баща ми постоянно казваше - "коремът ти е залепен на гърба", но това премина...

Последна редакция: сб, 19 юли 2025, 14:01 от Taffta

# 733
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 843
Taffta, много ти благодаря, в перфектна форма си и ти си от отбора на изящните крачета тук! Браво, респект! HeartHeartHeart

# 734
  • Мнения: 34 646
Тафта, разкошна си!
Анджи, душо, нещата са обратими...кураж. Ако нямаш с кой да вървиш официално те каня вечер след вечеря до пристанището и обратно да горим инсулина! За седмица и до кило пада...! От нас е 5 км отиване и връщане! Kissing Heart
Аз тръгнах от серумен инсулин 17, в момента 10 и хома индекса в норма!

Общи условия

Активация на акаунт